10 filmów takich jak St. Vincent, który musisz obejrzeć!

Hej wszystkim! Po anime, filmy są zawsze moimi ulubionymi. A zwłaszcza jeśli jest to romans, to jest to jak talerz słodyczy. Co z Tobą?? Czy to uczucie jest wzajemne?? Założę się, że tak. Dlatego właśnie jesteś tutaj, czytając ten artykuł, a ja dzielę się z Tobą moimi poznaniami. Dobrze?

Nie będę owijał w bawełnę, ale od razu przejdę do rzeczy. Ilu z was oglądało film St Vincent?? Jeśli tak, to poczekajcie chwilę, a ja odezwę się do Was za chwilę. A dla innych podzielę się krótkim wstępem do filmu.

Opowieść o St. Vincent

St. Vincent
St. Vincent

To jest amerykański komediodramat, który miał swoją premierę w 2014 roku. Amerykański dramat trwa 102 minuty, a jego reżyserem jest Theodore Melfi. Film ma ocenę 7.2 według IMDb, 77% według Rotten Tomatoes i 80% głosów publiczności. Można ją obejrzeć na Netflix. Program jest również dostępny na stronie YouTube ale będziesz musiał kupić to samo.

Historia opowiada o młodym chłopcu, który ma problemy po rozwodzie rodziców. Teraz Maggie wyznacza opiekunkę dla swojego synka. Czy ten hedonistyczny mizantrop i dwunastolatka rozgrzeją się do siebie?? Jakie więzy łączą te dwa tytuły??

Chemia między tym duetem jest pięknie przedstawiona w tym filmie. To z pewnością sprawi, że twoje serce zatrzepocze. Obejrzyjcie ten film, a na pewno go pokochacie.

W filmie występują: Jaeden Martell jako Oliver, Bill Murray jako Vincent MacKenna, Melissa McCarthy jako Maggie Bronstein oraz Naomi Watts jako Daka Parimova.

Przedstawiłem już ogólną ideę i fabułę filmu. Następnie przejdę do pytania. Zgodnie z obietnicą zaproponuję Wam 10 filmów, które są podobne do tego. Czy jesteś gotowy? Chyba cię słyszę. A potem kontynuujmy!

1. Szpak

Filmy podobne do St. Vincent
Szpak

The Netflix 2021 Amerykański dramat został napisany przez Matta Harrisa. Film w reżyserii Theodore’a Melfi, czas trwania 1 godz. 42 min. Ocena 6.4 wg IMDb, 20% wg Rotten Tomatoes; komediodramat, który sprawi, że będziesz tarzać się ze śmiechu.

W filmie wystąpili: Melissa McCarthy jako Lilly Maynard, Kevin Kline jako dr. Larry Fine, Chris O’Dowd jako Jack Maynard i Kimberly Quinn jako Regina.

Walczący szpak sprawia, że Lily widzi piekło, gdy zakłada gniazdo w pobliżu jej domu. Ptak irytuje ją i doprowadza do szału. Teraz, gdy planuje, jak pozbyć się ptaka, czy nauczy się żyć własnym życiem, a co najważniejsze, czy znów się zakocha??

2. Stażysta

Filmy podobne do St. Vincent
Praktykant

Ben jest 70-letnim mężczyzną, który zdaje sobie sprawę, że nie osiągnął jeszcze wieku emerytalnego. Teraz, zdecydowany na powrót do pracy, stara się o posadę starszego stażysty w internetowym sklepie z modą. Czy uda mu się przetrwać w tej firmie, czy też jego surowy szef zmusi go do zmiany decyzji??

Występują: Robert De Niro jako Ben Whittaker, Rene Russo jako Fiona, Anne Hathaway jako Jules Ostin, Anders Holm jako Matt Ostin; czas trwania filmu 2 godz. i 1 min. Film z 2015 roku jest dostępny na Amazon Premiera, Vudu, i Netflix.

Film został napisany i wyreżyserowany przez Nancy Meyers, film otrzymał ocenę 7.1 na IMDb, 59% na Rotten Tomatoes, 4.Ocena 8 na 5 od widzów.

3. Szpieg

Filmy takie jak St. Vincent
Szpieg

Występują: Jason Statham jako Rick Ford, Melissa McCarthy jako Susan Cooper, Rose Byrne jako Rayna Boyanov i Jude Law jako Bradley Fine. Film zdobył 6 nagród i kilka nominacji.

Film z 2015 roku opowiada o analityku CIA, który postanawia działać pod przykrywką, gdy jeden z agentów znajduje się w kompromitującym stanie. Teraz, gdy przenika do świata niebezpieczeństwa i śmierci, czy uda jej się wydostać z tego świata?? Czy uda jej się powstrzymać globalną katastrofę? Oglądaj 2-godzinną komedię akcji na YouTube, Hotstar, oraz Amazon Prime.

Film otrzymał ocenę 95% w serwisie Rotten Tomatoes oraz 7 w serwisie IMDb.

4. Karate Kid

Filmy podobne do St. Vincent
Karate Kid

Film ukazał się w 2010 roku. Reżyserem tego filmu z gatunku sztuk walki jest Harald Zwart. Trwa Netflix, Amazon Premiera, i Sony Pictures, ocena 6.2 według IMDb i 66% według Rotten Tomatoes.

Czas trwania filmu: 2 godz. i 20 min. W filmie występują: Jaden Smith jako Dre Parker, Taraji P. Henson jako Sherry Parker i Jackie Chan jako Mr. Han.

Opowieść o młodym chłopcu, który był często nękany przez cudownego mistrza kung fu. On, będąc dość słabym, nie mógł obronić tego zbuntowanego dzieciaka w swojej szkole. Ale wszystko się zmienia, gdy spotyka pana. Han, guru kung fu.

5. Druhny

Druhny
Druhny

Rated 6.8 według IMDb, 90% według Rotten Tomatoes i 3 głosy publiczności.8/5; to przezabawny film, od którego rozbolał mnie brzuch.

Film miał premierę w 2011 roku, a w rolach głównych występują: Maya Rudolph jako Lillian Donovan, Kristen Wiig jako Annie Walker, Rose Byrne jako Helen Harris III, Melissa McCarthy jako Megan Price, Wendi McLendon-Covey jako Rita oraz Ellie Kemper jako Becca.

Amerykański film komediowo-romansowy trwa 2 godz. i 5 min. na Amazon Prime Video i Google Play.

Film kręci się wokół panny młodej i jej druhen. Co się stanie, gdy druhna i jeden z drużbów spróbują udowodnić pannie młodej swoje umiejętności i więzy przyjaźni?. Wojna na pewno nie wzbudzi oburzenia, prawda?? Cóż, zostawię to do obejrzenia.

6. Mamma Mia!

Mamma Mia!
Mamma Mia!

Komediowy film muzyczny z 2008 roku, w którym występują: Meryl Streep jako Donna Sheridan-Carmichael, Christine Baranski jako Tanya Chesham-Leigh, Amanda Seyfried jako Sophie Sheridan, Julie Walters jako Rosie Mulligan i inni.

Film otrzymał 4 głosy.5 od widzów i ocena 6.4 i 55% odpowiednio z IMDb i Rotten Tomatoes.

Sophie i jej rodzina są bardzo zajęci, bo iskry z jej ślubu lecą. W tym wszystkim, potajemnie zaprosiła trzech mężczyzn z przeszłości swojej matki. Miała głęboką nadzieję, że jeden z nich okaże się jej ojcem. Czy spełni się jej marzenie, gdy ojciec poprowadzi ją do ołtarza??

Film jest dostępny na YouTube oraz Amazon Prime Videos.

7. The Babysitters

Opiekunki do dzieci
The Babysitters

W filmie z 2017 roku wystąpili: Chira Cassel, Lauren Birkell i Paul Borghese. Wyreżyserowany i napisany przez Davida Rossa film jest dostępny na Amazon Prime, Tubi i Paw. Czas trwania filmu to 1 godz. 28 min.

Opiekunka do dzieci po tym, jak oszukała jednego z klientów, zmieniła pracę. Co się stanie, gdy nastoletnia opiekunka zmieni swoją pracę z opieki nad dziećmi na usługi call girl dla żonatych facetów??

Komediodramat otrzymuje ocenę 5.6 według IMDb i 33% według Rotten Tomatoes.

8. Brudna dziewczyna

Brudna dziewczyna
Dirty Girl

Jest to film z 2010 roku o nastoletniej dziewczynie, która wyrusza na poszukiwanie swojego ojca z przyjacielem gejem jako jej towarzyszem. Trwający 1 godzinę i 30 minut komediodramat zapewni wam rozrywkę i będziecie się śmiać do samego końca filmu. Oceniono 6.4 według IMDb i 34% według Rotten Tomatoes.

Film można obejrzeć na; Starz Play, Netflix, oraz Premiera.

W filmie występują: Jeremy Dozier jako Clarke Walters, Juno Temple jako Danielle Edmondston oraz Milla Jovovich jako Sue-Ann Edmondston.

DO PRZECZYTANIA | Czy warto obejrzeć film Tokyo Revengers?

9. The Upside

The Upside
Do góry nogami

Film opowiada o facecie o imieniu Philip, który zatrudnia dozorcę, aby pomógł mu w pracy i życiu w apartamencie. Gdy Dell pomaga mu w Nowym Jorku, on sam zmaga się z trudnościami w utrzymaniu relacji z małym synem i swoją byłą. Kiedy dwoje ludzi z różnych światów znajduje wspólny mianownik podczas spotkania, czy to zapoczątkuje niezwykłą przyjaźń między nimi?

Film z 2017 roku jest dostępny na Vudu, Prime, i Hulu. W filmie występują: Kevin Hart jako Dell Scott, Nicole Kidman jako Yvonne Pendleton i Bryan Cranston jako Phillip Lacasse.

Film trwający 2 godziny i 6 minut jest oceniany na 7 przez IMDb, 43% przez Rotten Tomatoes i 4.7 na 5 według widzów.

10. Cyrus

Cyrus
Cyrus

I na koniec, oceniony na 6.3 według IMDb, 80% według Rotten Tomatoes; komediodramat trwa 1 godz. i 30 min. Film został napisany i wyreżyserowany przez Jaya Duplassa i Marka Duplassa, a zadebiutował w 2010 roku.

Program można znaleźć na stronie YouTube, Vudu, Prime, i Disney + do obejrzenia.

Kiedy była żona Johna ponownie wychodzi za mąż, on znajduje kobietę swoich marzeń, ale czy znajdzie z nią szczęśliwe miejsce? Czy teraz, gdy jej syn Cyrus go akceptuje, uda im się wreszcie zawrzeć rozejm??

Wśród występujących aktorów są: Jonah Hill jako Cyrus Fawcett, John C. Reilly jako John Kilpatrick, Marisa Tomei jako Molly Fawcett i Catherine Keener jako Jamie.

Proszę bardzo! Wymieniłam wszystkie filmy, które możesz obejrzeć, jeśli podobał ci się film St. Vincent. Program można oglądać na podanych kanałach. Jeśli chcesz mieć podgląd na poszczególne filmy, znajdziesz je na stronie YouTube, na samych platformach można znaleźć kilka klipów, można je również znaleźć na innych stronach.

Idź i oglądaj film. Oglądaj je na żywo, bo wszystkie przyprawiają o zawrót głowy. Tymczasem przygotowujemy dla Was inne aktualizacje i ciekawe wiadomości. Odwiedź nas wkrótce, aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji.

Do tego czasu życzymy miłego oglądania!

Jak oceniasz artykuł?