3 Caminos Season 2 Release Date Updates!

Jana, Luca, Roberto, Yoon Soo i Raquel to pięcioro bohaterów 3 Caminos, jedynej w swoim rodzaju opowieści podzielonej na trzy części zwane Caminos. Pierwsze Camino przedstawia ich w wieku dwudziestu i trzydziestu lat, a drugie w wieku czterdziestu. Każda postać ma określony cel, do którego musi dążyć. W serialu jest to radosna historia, która wydaje się osobista i intymna. Widzowie są przyciągani przez zróżnicowany zespół i intrygujące otoczenie. Byliśmy ciekawi jego przyszłości, gdy w 2021 roku wyemitowano jego debiutancki sezon. Jedyne, co wiadomo o drugim sezonie „3 Caminos”, to że nie powstanie.

3 Caminos Sezon 2 Data premiery

3 Caminos Sezon 2 Data premiery
3 Caminos

Cały pierwszy sezon „3 Caminos” został udostępniony na Amazon Prime 22 stycznia 2021 r. W sumie jest osiem odcinków, o długości od 42 do 47 minut.

Z tego co wiemy, to jedyne informacje, jakie posiadamy na temat drugiego sezonu. Historia ma szczęśliwe zakończenie – grupa spotyka się ponownie w Hiszpanii. Ursula zdaje się rozumieć znaczenie wędrówki, gdy towarzystwo zbliża się do końca El Camino. Pomimo świetnej reakcji, punkt kulminacyjny zgrabnie zawiązuje wszystkie luźne końce, pozostawiając scenarzystom serialu niewiele miejsca na kontynuację w kolejnym sezonie. W związku z powyższym, drugi sezon „3 Caminos” jest raczej wątpliwy.

3 Caminos Sezon 2 Obsada

Lex González gra Roberto, chłopaka dręczonego wyrzutami sumienia z powodu śmierci bliskiej osoby. W rolę Raquel, Hiszpanki oddanej sztuce śpiewu, wcieliła się Verónica Echegui. Andrea Bosca gra Lucę, Włocha zmagającego się z osobistymi problemami. Alberto Jo Lee świetnie pasuje do Raquel, podobnie jak koreański piosenkarz Yoon Soo, który podziela entuzjazm Raquel dla muzyki. Anna Schimrigk gra Janę, Niemkę, która zmaga się z problemem gniewu. W obsadzie są również Xóan Fórneas (Mario), Joo Reis (Lus), Eric Silva (Bombero) i Maria Joo Falco (Maria).

3 Caminos Sezon 2 Historia

3 Caminos Sezon 2 Data premiery
3 Caminos

Film „3 Caminos” przedstawia nam pięć osób, których drogi zbiegają się w trzech przełomowych momentach ich życia. Ich życie zostaje trwale zmienione w wyniku przypadkowego spotkania. Mają wspólne doświadczenia, które z czasem pomogły im uporać się z problemami. Stają się nierozłączni, kiedy wyruszają na wspólną przygodę. W finale sezonu Jana wyraża wdzięczność Luce, w którego życiu nastąpił drastyczny zwrot. Po długiej historii wzajemnego wsparcia w końcu się spotykają. Raquel i Yoon Soo przez długi czas byli z dala od siebie, ale właśnie się pogodzili. Mimo że grupa pogodziła się ze śmiercią Roberto, wciąż dręczą ją wspomnienia. Ursula w pełni wczuwa się w ducha El Camino na ostatnim odcinku wędrówki do Finisterre.

Lex González i Verónica Echegui wcielają się w role Roberto i Raquel, których dręczą wyrzuty sumienia z powodu spowodowania śmierci innej osoby. W tym filmie występuje trzech głównych bohaterów: Andrea Bosca jako Luca, włoski nastolatek borykający się z problemami osobistymi; Alberto Jo Lee jako koreański piosenkarz Yoon Soo, który dzieli pasję do muzyki z Raquel; oraz Anna Schimrigk jako Jana, gniewna Niemka.

Luis gra Joo Reis, Maria Joo Falco gra Marię Joo Falco, Bombero gra Eric Silva, a Mario gra Xóan Fórneas.

W filmie „3 Caminos,Grupa pięciu osób wyruszających w tę samą podróż staje się nierozerwalnie związana ze swoim życiem.

Jak oceniasz artykuł?