5 seriali podobnych do Our Beloved Summer, które powinieneś obejrzeć

Nasze ukochane lato

K-dramy wzbudziły zainteresowanie widzów w każdym wieku. Ich historie, postacie, gra aktorska, piękno krajobrazu, romans, dramat, jedzenie intrygują wszystkich. W ciągu ostatnich kilku lat dramaty K zdobyły wielu fanów na całym świecie.

Zajmują całkiem niezłe miejsce na platformach OTT. Są tematem rozmów wśród studentów i fantastycznych nastolatków. Jeśli jesteś fanem K-dramów, zalogowałeś się na właściwą stronę internetową. Ta strona na pewno wzbudzi twoje zainteresowanie, aby obejrzeć następujące serie.

Wcześniej fani mieli problemy, ponieważ dramy są głównie w Korei i wiele osób nie jest zaznajomionych z nimi. Ale nie martw się, z upływem lat wiele dramatów jest dostępnych z angielskimi napisami, a nawet z dubbingiem w językach regionalnych. Pamiętam, że kiedyś widziałem też dramę w języku hindi. Cóż, zaskoczony?

Dramaty są dostępne na Netflix, Amazon Prime, Hulu, Zee 5, itp.

Przewijaj dalej, aby uzyskać więcej aktualizacji. Czeka nas wiele niespodzianek.

Nasza ukochana działka letnia

5 Seriale podobne do Our Beloved Summer
Nasze ukochane lato

Our Beloved Summer jak wiecie to serial K-Drama, wyemitowany w grudniu 2021 roku. Drama jest nadal emitowana i zostanie w całości wyemitowana w styczniu 2022 roku. Serial składa się z 16 odcinków, których czas trwania wynosi 60 minut. Serial jest dostępny na Netflixie. Serial otrzymał ocenę 8.7 z MDL (My Drama List). Gatunek serialu to romans, komedia. Młodzież i oczywiście dramat.

Choi Ung i Kook Yeon-Su byli kochankami w liceum. Razem nakręcili film dokumentalny, który stał się viralem. Ale niestety, rozstali się. Teraz po 5 latach, kiedy ich dokument zyskuje popularność, byli muszą stawić czoła sobie nawzajem, również przed kamerą. Co się stanie teraz, gdy ich życia znów się zderzą?? Jak ukochany z dzieciństwa zareaguje na to niespodziewane spotkanie?? A co się stanie z ich obietnicą, że już nigdy się nie spotkają?? Ale są zmuszeni razem stanąć przed kamerą.

Serial skupia się głównie na skomplikowanych relacjach tego duetu.

Ta seria ma tylko jeden sezon. Teraz, gdy znacie już streszczenie i obejrzeliście zwiastun. Idź i obejrzyj cały sezon!

Jak już wspomniałam, a co więcej, jesteście świadomi tego, jak dramaty K z biegiem lat podbijają serca widzów. Masz nadzieję, że obejrzysz więcej dram podobnych do Our Beloved Summer, prawda?? A więc trafiłeś na właściwą stronę. Poniżej przedstawię 5 innych seriali podobnych do Our Beloved Summer. Czytaj dalej. Idź i oglądaj je na swoim urządzeniu!

1. Mad For Each Other (2021)

5 seriali podobnych do Our Beloved Summer
Szaleni za sobą

Ta drama K jest dość popularna, a na dodatek w całości emitowana. Yass!!! Serial można oglądać online. Seria składa się z 13 odcinków.

Serial opowiada o skomplikowanym związku Lee Min Kyung i Noh Hwi Oh. Seria skupia się na ich skomplikowanej podróży pełnej miłości, bólu, cierpienia, uzdrowienia i ponownego zakochania się w sobie.

Noh Hwi to porządny facet, który jest detektywem. Życie układa mu się dobrze, dopóki pewien incydent nie zmieni go całkowicie. Staje się zupełnie inną osobą, która nie potrafi kontrolować swojego gniewu. Lee Min jest uroczą dziewczyną o wyrafinowanym wyglądzie i przyzwoitej pracy. Ale pewien incydent wstrząsa nią i traci zaufanie do kogokolwiek. Ona zaczyna mieć urojenia i popada w kompulsję.

Co się stanie, gdy oboje się spotkają. Czy ich życie się ze sobą zderzy?? Czy też są idealni, by się nawzajem uzdrowić? Czy ich miłość pomoże im zrozumieć ich trudności? Czy jest szansa, żeby zakwitły czereśnie??

Ten powolny, ale słodki romans sprawi, że jeszcze bardziej pokochasz ich charaktery. Realistyczna i przyziemna drama jest jednym z tych seriali, w których można się do siebie odnieść.

Ich ból i cierpienie głęboko poruszą twoje serce i kto wie, może będziesz płakać razem z nimi. Idźcie i obejrzyjcie dramę, mam nadzieję, że wam się spodoba.

2. Find Me in Your Memory (2020)

5 Seria Jak nasze ukochane lato
Znajdź mnie w swojej pamięci

K-drama ma 16 odcinków. Został wyemitowany w 2020 roku i został wydany w całości.

Serial toczy się wokół życia mężczyzny, który pamięta każdą rzecz ze swojego życia i kobiety, której przeszłość blednie w miarę upływu czasu.

Jung Hoon jest dziennikarzem, który cierpi na hiperthymezję. Zaburzenie, które sprawia, że pamięta każdą rzecz, która wydarzyła się od dzieciństwa. Ze względu na swój stan stał się bardzo agresywny i zadaje ludziom zbyt wiele pytań. Nie może zapomnieć o dziewczynie z jego pamięci, którą stracił 8 lat temu. Z drugiej strony, Ha Jin jest wschodzącą gwiazdą, której pamięć powoli zanika. Nikt nie wie o jej sekrecie?

Dziewczyna, która prowadzi swoje życie tak, jak jej się podoba. I chłopak, który jest buntowniczy i agresywny wobec wszystkich bez względu na wszystko. Co się stanie, gdy ich drogi się spotkają? Czy będą w stanie się wzajemnie uzdrowić? Czy ich blizna uleczy ranę drugiej osoby?

Ta smutna, ale romantyczna historia z pewnością sprawi, że zamilkniesz. Weź chusteczki i oglądaj do upadłego!

3. Hometown Cha- Cha- Cha (2021)

5 seriali podobnych do Our Beloved Summer
Rodzinne miasto Cha- Cha- Cha

Ta slice-of-life K-drama ma 16 odcinków. Serial został wyemitowany w całości.

Opowieść o dziewczynie, która jest piękna i mądra. Odnosząca sukcesy dentystka, która kocha swoją pracę i jest jej oddana. Zostaje jednak zwolniona, gdy oskarża głównego lekarza kliniki o nadużywanie leczenia pacjentów dla zysku.

Smutna i ze złamanym sercem trafia do nadmorskiej wioski i poznaje fachowca od wszystkiego. Sołtys Hong jest znany z rycerskiej osobowości w całej wiosce. Nagły wypadek sprawia, że ich drogi się krzyżują i każde z nich zostaje zauroczone drugim. Po tym wydarzeniu ich drogi krzyżują się wiele razy i powoli zakochują się w sobie.

Czy oni się zakochają?? Czy Hong pomoże Yoon Hye, lojalnej dentystce?? To opowieść o dwóch rodzajach rozgrzanych biegunów, których drogi się spotykają. Są odważne, lojalne i myślą o innych przed swoimi własnymi problemami. Na pewno sprawią, że zakochasz się w ich bohaterach, ale tym razem naprawdę mocno. Zapnijcie pasy, chłopaki, wasze serca za chwilę zaczną bić.

4. Cześć, ja! (2021)

Hello, Me!

Hello, Me! Seria ma 16 odcinków, które w całości zostaną wyemitowane w kwietniu 2021 roku.

Serial opowiada o dziewczynie, która skończyła 37 lat, ale jest niezadowolona ze swojego samotnego i nudnego życia. Ona ma tymczasową pracę, którą obawia się stracić w każdej chwili. Bardzo chce też mieć chłopaka. Woo Dae ciągle opowiada o swoich smutnych i nieszczęśliwych dniach i o tym, jak bardzo pragnie zmiany. Jej dawna, pełna energii ja nagle pojawia się przed nią.

Podróżuje w przeszłość, by spotkać swoją starą, 17-letnią wersję, która w niczym jej nie przypomina. Jej dawne ja jest pogodne i optymistyczne. Zupełnie inna osobowość niż dziś. Co się stanie, gdy spotka swoją entuzjastyczną, pełną pasji 17-letnią jaźń?? Czy teraz, ze swoim starym ja, będzie w stanie uleczyć swoją ranę i ponownie się zakochać?? Podróż dorosłej dziewczyny do dawnej siebie jest pełna miłości, komedii, przygód i zabawy. Tym razem na pewno nie będziesz się nudzić. Kto wie, może zakochasz się w takiej dramie?.

5. A Love So Beautiful (2020)

A Love So Beautiful

K-drama „A love so beautiful” jest chińską adaptacją. Serial ma 24 odcinki i został wyemitowany w całości.

Fabuła obraca się wokół słodkiej, pogodnej i wesołej dziewczyny, która otwarcie wyznaje Cha Heonowi, że jest jej przyjacielem. Jest niezdarna, ale mimo to jest bardzo sympatyczną postacią. Ale on odrzucił jej ciągłe propozycje. Wydaje się być zimny, ale w rzeczywistości jest życzliwym uczniem szkoły średniej. W rzeczywistości jest bardzo nieśmiały, jeśli chodzi o miłość i wyznania. Z drugiej strony, zakochuje się w niej student z przeniesienia. Woo Dae nie zwierza się Shin Sol, ale pozostaje u jej boku i po cichu ją wspiera.

Czy doprowadzi to do powstania trójkąta miłosnego?? Czy Cha Heon zaakceptuje swoje uczucia do Shin Sol?? Co zrobi, gdy dowie się, że może mieć miłosną rywalkę?? Czy Woo Dae kiedykolwiek wyzna swoje uczucia?? Ta licealna historia miłosna z pewnością sprawi, że się zakochasz i zdobędziesz swoje serce. Jeśli lubisz dramaty licealne, to ten serial zasługuje na miejsce na twojej liście oglądania.

W końcu dotarłeś do końca. Wszystkie seriale są dostępne na Netflixie. Można je oglądać online już teraz. Seria jest dość znana i kochana przez wszystkich fanów dram K. Nawet jeśli nie jesteś fanem, jestem pewna, że z pewnością pokochasz ten serial.

Serial jest dostępny nawet z angielskimi napisami, więc nie będzie problemu. Wszystkie serie mają ocenę powyżej 8.0. Tak więc, można całkiem dobrze zrozumieć, że są to ulubione seriale fanów wszech czasów.

Mam nadzieję, że po przejrzeniu tej strony udało mi się wzbudzić twoje zainteresowanie! Jeśli tak, to na co czekasz?? Weźcie nachosy i zaczynajcie seans. I co dalej? Dyskutuj z przyjaciółmi, o czym tylko chcesz. Oglądaj A Love So Beautiful tutaj Netflix.

To wszystko, ludzie! Szczęśliwego oglądania!

Jak oceniasz artykuł?