7 seriali podobnych do Taksówkarza, przeczytaj tutaj!

Annyeong! Jak się mają moi koreańscy fani?? K-Dramy zawsze podbijają serca wszystkich wraz z premierą każdej nowej serii. Bez względu na to, ile i jak dużo oglądasz, uzależnienie nigdy cię nie opuści, a kiedy już w nie wejdziesz, nie ma odwrotu. Czekajcie, nie straszę was ani nic. Jeśli jesteś w tym nowy, to zacznij oglądać Pali. Z biegiem lat Korea tworzy coraz więcej interesujących seriali, które są dostępne tutaj, w Indiach, a także można je oglądać na różnych platformach. Więc lepiej posłuchajcie mojej rady i zacznijcie oglądać na bieżąco.

Czy oglądałeś „Taksówkarza? I am hoping you did. Jeśli nie, to nie martw się, jestem tutaj. Pozwólcie, że podzielę się z Wami tym, o czym jest ten dramat.

Taksówkarz (2021)

Programy podobne do Taksówkarz
Taxi Driver

Drama zadebiutowała w kwietniu 2021 roku i zakończyła emisję w maju 2021 roku. Południowokoreański serial telewizyjny ma tylko jeden sezon i składa się z 16 odcinków, z których każdy trwa 1 godz. i 15 min. Jest to jedna z najczęściej oglądanych dram K od czasu premiery. Drama otrzymała ocenę 8.8 z My Drama List (MDL) i 8.2 z IMDb. Kryminalny dramat akcji jest dostępny na Viki Rakuten, Netflix oraz Amazon Prime Videos. Film oparty na Web-toon, polecam obejrzenie tego filmu.

W skrócie, drama opowiada o życiu kierowcy luksusowej taksówki i incydencie, który po nim następuje. Do Gi prowadził uczciwe życie, ale nagle jego matka zostaje okrutnie zamordowana. Z krwią gotującą się z zemsty dołącza do organizacji, która obiecuje zabić i pomścić rodziny, których prawo nie było w stanie ochronić. Wraz z Do Gi inni członkowie pracują razem, aby rozwiązać sprawy, z którymi nie radzi sobie sąd.

Interesujące, prawda?? Teraz podzielę się z Wami listą kilku seriali, które są bardzo podobne do tego. Jeśli jeszcze nie oglądaliście „Taksówkarza”, obejrzyjcie go na streamie. Ale jeśli już obejrzałeś serial, to obejrzyj poniższe seriale. Jestem pewien, że pokochasz je wszystkie.

Zaczynajmy więc! Gotowe? Pobierz! Plan filmowy! Wejdź na stronę!

1. Rodzinna Cha-Cha-Cha (2021)

Rodzinne miasto Cha-Cha-Cha
Cha-Cha-Cha w rodzinnym mieście

Dramat ma tylko jeden sezon, 16 odcinków, z których każdy trwa 1 godz. 20 min. Ocena 8.6 według IMDb i 8.8 MDL, ten z pewnością wciągnie cię od pierwszego odcinka.

Słyszałeś kiedyś o powiedzeniu „piękność z mózgiem”?? Poznaj naszą główną bohaterkę, która ma obie te cechy. Hye Jin, skrupulatna i odnosząca sukcesy dentystka, zostaje zwolniona, gdy oskarża głównego lekarza kliniki. Lekarz nadużywał swojego dyplomu medycznego w klinice, aby zarobić na życie. Ale kiedy zostaje przez nią zatrzymany, natychmiast ją zwalnia, by dalej prowadzić swój biznes.

Ze złamanym sercem wyjeżdża i dociera do nadmorskiej wioski. Tam poznaje szefa Honga, fachowca od wszystkiego.

Teraz, gdy następuje seria zdarzeń, ich drogi krzyżują się więcej niż raz. Czy polecą iskry? Przeciwieństwa się przyciągają, ale w tym przypadku ich osobowość jest dość podobna. Dobre serce, odwaga, rycerskość to kategorie, które są dla tej dwójki zielonym światłem. Obejrzyj dramat, ponieważ ten wycinek życia niesie ze sobą mocne przesłanie, które może nawet zmienić twoje życie.

W serialu występują: Shin Min-a jako Yoon Hye-jin, Kim Seon-ho jako Hong Du-sik i inni.

2. The Devil Judge (2021)

Diabelski sędzia
Diabeł Sędzia

Jak mógłbym o tym nie wspomnieć?!! To jest arcydzieło. Jest to jeden z programów, w których Ji Soong gra główną rolę. Z nim w roli bohatera na pewno nie powinniście tego przegapić!! Zanim przejdę do fabuły, pozwólcie, że przedstawię wam listę obsady, która z pewnością zachęci was do obejrzenia filmu. W serialu występują: Ji Sung jako Kang Yo-han, Park Jin-young jako Kim Ga-on, Kim Min-jung jako Jung Sun-ah i z pewnością nie najmniej ważna Park Gyu-young jako Yoon Soo-Hyun.

Rated 8.4 wg IMDb i 8.8 przez MDL, dramat rozgrywa się w dystopijnej wersji, w XX-wiecznej Korei. Sędzia zamienia sąd w reality show, bezwzględnie karząc ofiary. Główny sędzia procesowy wprowadza zmiany w tym złym świecie. Dlaczego i jak śledzić, by wiedzieć. Seria składa się z ponad 16 odcinków i trwa 1 godz. i 10 min.

3. Szkoła prawa (2021)

Filmy podobne do Taksówkarz
Szkoła prawa

Humor, zabawa, prawo, zbrodnia, rzeczywistość, tajemnica, romans – ten serial jest połączeniem wszystkich tych elementów. Obserwuj grę w zgniatanie i miażdżenie, gdy ponury incydent w prestiżowej fundacji wystawia na próbę prawników, profesora i jego studentów. Kiedy profesor zostaje wplątany w niezwykłą sprawę, czy studentom uda się ją rozwiązać i uratować go? Czy też doprowadzi to do tego, że wszyscy zostaną złapani w sieć?

W serialu występują: Kim Myung-min jako Yang Jong-hoon, Ryu Hye-young jako Kang Sol A, Lee Jung-eun jako Kim Eun-sook i Kim Bum jako Han Joon-hwi.

Seria składa się z 16 odcinków, z których każdy trwa 1 godz. i 6 min. K-drama otrzymała ocenę 8.7 z MDL i 8.1 z IMDb.

4. Run On (2020)

Biegnij dalej
Biegnij dalej

Sugerowałabym, że jest to bardzo polecana drama zarówno z mojej strony, jak i ze strony fanów. Rated 8.4 przez MDL i 7.6 według IMDb; serial składa się z 16 odcinków, każdy trwa 1 godz. i 10 min.

Cztery osoby, cztery życia, dwoje się spotyka i nadchodzi miłość!! Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać od rymowania.

W każdym razie życie tłumacza napisów do filmów i sprintera krzyżuje się. Z drugiej strony, życie kobiety – dyrektora generalnego i malarza przecinają się. Teraz przeznaczenie ma dla nich inną wiadomość. Czy podążą ścieżką swojego życia czy serca? Rozpocznij streaming, aby zobaczyć, jak piękny romans rozkwitnie tej zimy.

Gwiazdy dramy K: Im Si-wan jako Ki Seon-gyeom, Choi Soo-young jako Seo Dan-ah, Kang Tae-oh jako Lee Yeong-Hwa i Shin Se-Kyung jako Oh Mi-Joo.

5. Doom at Your Service (2021)

Doom at Your Service
Zguba do usług

Również oceniony na 8.4 przez MDL i 8.1 na IMDb, ten film zasługuje na specjalne miejsce na twojej liście obserwowanych. Brakuje mi słów, gdy chcę opowiedzieć o tej właśnie książce. Romans zaboli Cię w sercu, historia sprawi, że będziesz płakać, a gra aktorska wstrząśnie Twoim sercem i sprawi, że będzie ono głośno biło.

Historia opowiada o życiu dziewczynki, która od urodzenia była skazana na zagładę. Ale jej świat się rozpada, gdy dowiaduje się, że ma raka mózgu. Teraz, gdy przeklina świat za swój pech, u jej drzwi pojawia się sama zagłada. Z Panem. Doom u jej boku, czy uda jej się przetrwać? Albo los, albo sam Bóg napisał dla niej coś innego. Nawet gdybym chciał, nie mogę dać więcej niż ten ludek. Uwierzcie mi, że ta historia wzbudzi wasze emocje, więc nie napiszę nic więcej!

W obsadzie znajdują się: Seo In-guk jako Myul Mang, a także Kim Sa-ram, Park Bo-young jako Tak Dong-kyung, Lee Soo-hyuk jako Cha Joo-ik i Shin Do-hyun jako Na Ji-na / Lee Hyun.

6. The King’s Affection (2021)

Uczucia króla
Uczucia króla

Dramat historyczno-romansowy otrzymał ocenę 8.4 według MDL i 8 według IMDb.

W czasach dynastii Joseon narodziny bliźniąt były uważane za złowieszcze. Ale królowa konsorcjum rodzi bliźnięta: syna i córkę. Wyższe władze nakazują zabić dziewczynę-dziecko. Ponieważ oczekuje się, że męskie dziecko obejmie tron po królu. Ale żeby ratować życie swojej córki, odesłała ją z domu.

Po kilku latach Lee Hiwi umiera, a siostra zostaje sprowadzona przez matkę. Teraz przebrana za księcia, zostaje wychowana na kolejnego księcia koronnego. Ale co się stanie, gdy zakocha się w swoim nauczycielu, który nie zna jej tożsamości?? Czy kłamstwo będzie kosztować głowę, czy odwaga i romans czekają? Sezon składa się z 20 odcinków, z których każdy trwa 1 godz. i 10 min.

W serialu występują: Rowoon jako Jung Ji-woon, Park Eun-bin jako Lee Hwi, Nam Yoon-su jako Lee Hyun i inni.

7. Odbicie ciebie (2021)

Odbicie ciebie
Odbicie ciebie

I ostatnia na dzisiejszej liście jest ta drama, oceniona na 7 przez IMDb i 7.5 przez MDL. Thriller, tajemnica, dramat opowiada o życiu dwóch kobiet, która była wierna swojemu pożądaniu i drugiej, która zatraciła się dla innej kobiety. Co się stanie, gdy młoda kobieta spotka swoją dawną postać. Obejrzyj, by się przekonać! Seria składa się z 16 odcinków, z których każdy trwa 1 godz. i 4 min. Gatunek serialu to zemsta, dreszczowiec, tajemnica i melodramat.

W rolach głównych występują: Shin Hyun-been jako Gu Hae-won, Go Hyun-Jung jako Jeong Hee-joo i Kim Jae-young jako Seo Woo-jae.

To obejmuje całą listę, jak powiedziałem, że będę się dzielić. Teraz idź i zacznij oglądać je online. Mam nadzieję, że będziesz miał piękny czas i zabawy oglądać. Nie przegap tych wspaniałych historii!

Gdzie oglądać seriale takie jak „Taksówkarz?

Wszystkie wyżej wymienione dramy są dostępne na jednej z platform OTT. Większość z nich można obejrzeć na stronie Viki Rakuten. Jeśli nie znajdziesz ich tam, to na pewno znajdziesz je na Netflixie Netflix lub Amazon Prime Videos.

Cóż, to już wszystko! Idziesz cieszyć się wszystkie K-dramas podczas I wrócić ponownie z nowych wiadomości i aktualizacji. Bye bye!!!

Szczęśliwy zegarek!

Jak oceniasz artykuł?