90-dniowy narzeczony sezon 9 – aktualizacja daty premiery

8. sezon 90-dniowego narzeczonego miał premierę ponad rok temu, a fani z niecierpliwością czekają na informacje o 9. sezonie, w tym o obsadzie, dacie premiery i fabule. W sezonie 2020 „90 Day Fiancé” widzowie poznali takie pary jak Yara Zaya i Jovi Dufrene oraz Julia Trubkina i Brandon Gibbs. Do programu powróciły również dwie znajome twarze: Rebecca Parrott i Zied Hakimi.

Podczas gdy Natalie Mordovsteva poszukuje nowego męża w programie 90 Day: The Single Life, Tarik Myers i Hazel Cagalitan wkrótce zerwą lub już zerwali. Stephanie Davison, Ryan Carr, Andrew Kenton i Amira Lollysa rozstali się już dawno temu. Fani natomiast trzymają kciuki za sezon 9. Chcą nowej obsady, nowych dramatów i szczęśliwszych (lub łamiących serce) zakończeń.

Popularny reality show, który zadebiutował w 2014 r., śledzi losy par, które przechodzą przez proces ubiegania się o wizę K-1. Założenie jest proste: obywatel amerykański sprowadza do Stanów Zjednoczonych partnera z zagranicy, aby w ciągu 90 dni mogli się pobrać.

Podczas gdy zegar tyka, pary muszą pokonać szereg przeszkód, w tym dostosować się do nowych kultur, teściów, języków, ukrytych intencji, zimnej krwi i nieznanego otoczenia. Program szybko stworzył swoje własne uniwersum, z kilkoma spin-offami, w tym trwającym 90 Day Fiancé. Przed upływem 90 dni, które mają się zakończyć w marcu lub kwietniu.

90 Day Fiance Sezon 9 Data premiery

90-dniowy narzeczony
90-dniowy narzeczony

Jeśli 90-dniowy narzeczony: Przed 90-tką sezon 5 będzie składał się z 16 odcinków, w tym Tell-All (tak jak to miało miejsce w sezonie 4), kolejna odsłona franczyzy, którą może być 9. sezon 90 Day Fiancé, pojawi się w kwietniu.

Chociaż dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, oczekuje się, że zastąpi on B90 w niedziele o 20:00.m. ET. Obecnie odcinki 90-dniowych narzeczonych można oglądać na Discovery+ tego samego dnia, kiedy emitowane są na TLC. Jednak abonenci Discovery+ mogą oglądać je kilka godzin wcześniej, więc ten schemat może się utrzymać w przypadku 9. sezonu 90-dniowych narzeczonych.

90 Day Fiance Sezon 8 Data premiery 6 grudnia 2020 r
90 Day Fiance Sezon 8 Data zakończenia 21 lutego 2021
90-dniowy narzeczony sezon 9 – data premiery Jeszcze nie ogłoszono

Czy Ariela i Biniyam powrócą??

Ariela Weinberg i Biniyam Shibre są jedną z par, które fani spodziewają się zobaczyć w 9. sezonie 90 Day Fiancé. Ariela potwierdziła, że Biniyam przebywał w Ameryce na swojej wizie K-1 podczas 90-dniowego narzeczeństwa.

Inna droga Tell-All. Rodzeństwo Ariego zamieściło ostatnio zdjęcia Biniyama podczas ceremonii ślubnej z Arielą w synagodze w środkowym New Jersey. Wokół Biniyam widziano kamery, co wskazuje na to, że kręcili film dla TLC. Ariela i Biniyam prawie na pewno pojawią się w oryginalnym 90-dniowym narzeczonym. Wraz z nimi w obsadzie znajdą się najprawdopodobniej Ellie Rose i Victor McLean, którzy również byli w Ameryce podczas nagrywania „Tell-All”.

Co z Melyzą Zetą i Timem Clarksonem??

90-dniowy narzeczony sezon 9
90-dniowy narzeczony sezon 9

Tim Clarkson i Melyza Zeta ogłosili swoje zaręczyny w marcu tego roku, a kolumbijska piękność przeniosła się wraz z przyszłym mężem do Teksasu. Fani zakładali, że Tim i Melyza pojawią się w 90 Day Fiancé: Happily, Ever After? ale może się okazać, że tak nie będzie. Możliwe, że znajdą się oni w ramówce 9. sezonu. Akinyi Obala, która pojawiła się w serialu „90 dni przed” z Benjaminem Taylorem, wzięła ślub w Arizonie w kwietniu tego roku. W związku z tym, są doskonałymi kandydatami do nowego sezonu.

Fani wierzą również, że pary z 90-dniowego narzeczonego Miłość w raju: Karaiby, Aryanna i Sherlon, Amber i Daniel, Steven i Martine oraz Key i Mark, pojawią się w sezonie 9. Co więcej, wszystkie pary, które zaręczą się w bieżącym sezonie 90-dniowego narzeczonego: Przed 90 dniami prawie na pewno powrócą w tym sezonie. Memphis i Hamza, Mike i Ximena, a nawet Usman „Sojaboy” Umar i Kim Menzies aka Lisa 2.0 może zostać uwzględnione. TLC ma wkrótce wypuścić zwiastun niespodziankę dla swojego oryginalnego programu, więc fani nie będą musieli długo czekać na rozwiązanie zagadki.

90 Day Fiance Season 9 Expected Story

Sezon 9 „90-dniowy narzeczony” skupi się oczywiście na tym, przez co przechodzą pary próbujące zawrzeć związek małżeński na wizie K-1 w ciągu 90 dni.

Best Toppers wyjaśnia, w jaki sposób nadchodzący sezon będzie podobny do poprzednich, a jednocześnie będzie się od nich różnił. Cała fabuła obraca się wokół pary, która stara się o wizę K1. W związku z tym postanowiliśmy poślubić się na 90 dni. Celem na tym etapie jest wzajemne poznanie się i poczynienie przygotowań do ceremonii ślubnej. Wszystko, co możemy powiedzieć, to że będą próbowali żyć razem.

Romantycy z pewnością docenią tę ciekawostkę przekazaną przez producenta Matta Sharpa, który podkreśla, że pary występujące w serialu naprawdę są w tym razem. „Nie łączymy ludzi. Każdy, kto pojawił się w serialu, odnalazł się w organiczny sposób” – powiedział w wywiadzie dla portalu Deadline.

Jak oceniasz artykuł?