Adventure Of The Ring Season 2 Release Date Updates!

Kiedy ich pierścionek zaręczynowy zostaje zapomniany w pociągu i przechodzi przez ręce innych par, kochający baseball aktuariusz i jego wolna dziewczyna stewardesa ponownie rozważają swoją przyszłość i to, co miłość dla nich znaczy. „Adventure of the Ring”, pierwszy oryginalny serial komedii romantycznej HBO Asia, będzie miał premierę w połowie grudnia. We wschodniej i południowo-wschodniej Azji, HBO Azja sfinansował ponad 20 oryginalnych produkcji. Filmy „Workers” w reżyserii Cheng Fen-Fen, dystrybuowane przez Kbro, „The Teenage Psychic” i „The World Between Us” to jedne z innych tajwańskich produkcji. Adventure of the Ring to tajwański serial komediowo-romantyczny opowiadający o dwojgu zakochanych i trudnościach, jakie napotykają, gdy się sobie nawzajem oddają. Wang po raz pierwszy od pięciu lat pojawia się w telewizji, po tym jak przerwała karierę w show-biznesie, aby zostać rodzicem, występuje w tym serialu, który bada realia małżeństwa.

Przygoda z pierścieniem Sezon 2 Data premiery

Premiera serialu odbyła się 13 grudnia i przyniosła wiele uznania, a także stała się hitem. fani z niecierpliwością czekają na drugi sezon. ale do tej pory nie ma żadnego potwierdzenia od twórców ani nic takiego. Źródła podają jednak, że zdjęcia do serialu rozpoczną się już w 2022 roku, a premiera odbędzie się w 2023 roku. Jednak nie ma potwierdzenia do teraz.

Adventure Of The Ring Season 1 Release Date 13 grudnia 2020 r
Adventure Of The Ring Season 1 End Date 24 stycznia 2021 r
Adventure Of The Ring Season 2 Release Date Nie potwierdzono

Przygoda z pierścieniem sezon 2 fabuła

Data premiery 2. sezonu

Fabuła obraca się wokół pierścionka zaręczynowego, który został pozostawiony w wagonie MRT. To miał być romantyczny dzień, w którym Yi Zhi miał się oświadczyć Lisie, ale kiedy Yi Zhi zgubił pierścionek, propozycja małżeństwa została zagrożona, a w procesie zbierania biżuterii zaczęli ponownie analizować, co znaczy dla nich miłość. Pierścień natomiast zaczął podróżować po mieście. Szybki tranzyt MRT, przejeżdżając od stacji do stacji, przeżywał jedną historię miłosną za drugą. W mieście ten pierścień, jak „miłość” w waszych i moich sercach, nieustannie płynie. Chris Wang (Podróż w czasie) gra aktuariusza z obsesją na punkcie baseballu, a Allison Lin (serial HBO „The World Between Us”) wciela się w jego dziewczynę, stewardesę. Narracja rozpoczyna się od starannie przygotowanej propozycji małżeństwa, która kończy się tragicznie, gdy aktuariusz gubi pierścionek w pociągu. Gdy pierścionek wędruje przez ręce różnych par, zastanawiają się one nad swoją przyszłością i nad tym, co znaczy dla nich miłość.

Przygoda z pierścieniem sezon 2 obsada

Adventure Of The Ring Sezon 2 Data premiery

Chris Wang i Allison Lii grają w tej serii. Denny Huang Redemption jest wśród obsady drugoplanowej. Jesteś moim oczkiem w głowie, że tak powiem. Liou, Hangee Violett Time Traveler, La Grande Chaumiere, Close Your Eyes Before It Gets Dark, Sun Ke-Fang What She Put on the Table Shao-Hua Lung The Flavor of Life in Dang-Family, Liang’s Wang Chuan’s Daughter Is Missing Soldiers’ Tales to opowieść o żołnierzach. Fated to Love You, Helena Hsu, Helena Hsu, Helena Hsu, Helena Hsu, Helena Hsu, Helen A Thousand Goodnights Liang Cheng-Chun Wang You-Chian, były chłopak Herbata jest podawana przez Myszkę gościowi. The Making of an Ordinary Woman to książka o przemianie zwykłej kobiety. Gwieździsta noc, Erek Lin Vicky Huang jest chińską aktorką. Przepraszam, kocham cię, piosenka miłosna Bambus Chen Alifu, Księżniczka Wielkiego Buddy, dom Huang Shang-Ho i Janet Hsieh Deja Vu Thanatos, pijany, zamknij oczy, zanim zrobi się ciemno.

Na podstawie czego powstała adaptacja „Przygody z pierścieniem?

Powieść „Ring of the Day”, napisana przez Lai I-Wei, jest inspiracją dla tego ośmioodcinkowego serialu. Film „Przygoda z pierścionkiem” opowiada o kilku parach, które stykają się z pierścionkiem zaręczynowym. Wszystko zaczyna się od skrupulatnie zaplanowanego ślubu i oświadczyn, które nie udają się, gdy pierścionek ginie w pociągu. Para jest więc zmuszona do przewartościowania tego, co znaczy dla nich miłość i czy są zdolni do takich zobowiązań.

Gdzie oglądać Adventure Of The Ring?

Aby obejrzeć ten serial 1. sezon i 8 odcinków. Można obejrzeć na Hotstar. Ponieważ abonenci mogą go oglądać bez reklam. Jest to oryginalny serial Hotstar.

Jak oceniasz artykuł?