aktualizacja daty premiery filmu „bright 2” z udziałem Willa Smitha i Joela Edgertona!

Wszystkich fanów Willa Smitha i Joela Edgertona na całym świecie ucieszy wiadomość, że Bright 2 na pewno zostanie wydany, ponieważ Netflix wznowił go zaraz po premierze Bright. David Ayer, Joel Edgerton i Will Smith ponownie połączą siły, by nakręcić dla Netflixa Bright 2. Jasne to w zasadzie film o alternatywnej teraźniejszości, w której ludzie żyli i pracowali obok magicznych stworzeń, takich jak elfy, wróżki i orkowie. Film bada, w jaki sposób te różne rasy i różni ludzie znaleźli się w tym samym miejscu, gdzie magia i ludzie są zupełnie różni.

Kiedy Jasny zadebiutował na Netflix w grudniu 2017 roku, otrzymał mnóstwo negatywnych recenzji od krytyków. Krytycy zwrócili uwagę, że film nie porusza tematów związanych z niesmacznym rozwarstwieniem społecznym i rasizmem. film nie wniósł również żadnych interesujących pomysłów dotyczących magicznego świata, który wprowadzono do filmu. Mimo tak krytycznych reakcji, film zanotował ponad 11 milionów wyświetleń w ciągu pierwszych trzech dni na Netflixie. W zasadzie stało się to dzięki utalentowanym aktorom Joelowi Edgertonowi i Smithowi, którzy mają wielką rzeszę fanów na całym świecie.

więc jeśli śledzisz losy Bright od dłuższego czasu, możesz wiedzieć, że film pozostawił widzów w zawieszeniu na końcu filmu i prawdopodobnie zastanawiasz się, kiedy możesz otrzymać dobrą wiadomość o dacie premiery Bright 2. Oto wszystkie szczegóły, które znamy.

Bright 2 Data premiery

Bright 2 Data premiery

Jeśli chodzi o najwcześniejsze statystyki, Bright 2 miał pierwotnie rozpocząć zdjęcia do filmu w 2019 roku na wiosnę. ale harmonogram został opóźniony, aby studio mogło dostosować się do zmienionego harmonogramu produkcji dla głównego aktora Willa Smitha, który kręcił sequel filmu Bad Boys for Life. ale opóźniono też wydanie „Bad Boys for life”.

we wrześniu 2019 roku Lucy Fry, odtwórczyni roli Smitha, ujawniła w wywiadzie, że produkcja znów się opóźniła z powodu innych zobowiązań Willa Smitha. reżyser filmu David Ayer w styczniu 2020 roku potwierdził w rozmowie z dziennikarzami, że prace nad Bright 2 trwają i ma nadzieję, że uda się je rozpocząć jak najszybciej. ale jak widzieliśmy, w marcu 2020 roku cały świat został zamknięty z powodu pandemii koronawirusa i teraz nie wiadomo, kiedy Bright 2 znów zacznie być kręcony ani kiedy reżyserzy ogłoszą datę premiery Bright 2.

trwająca na świecie pandemia może wpłynąć na planowanie kręcenia Bright 2 i może nastąpić opóźnienie w jego wydaniu. ale jeśli miałbym przyjąć jakąś datę, to film mógłby się ukazać gdzieś pomiędzy końcem 2022 a początkiem 2023 roku. ale to tylko prognoza, nie wiemy, do kiedy opuszczą nas wyznawcy pandemii.

Will Smith i Edgerton powracają do „Bright 2?

Bright 2 Historia

kiedy Netflix odnowił drugą część Bright, było jasne, że Will Smith i Joel Edgerton powrócą do Bright 2. ale zanim „Bright” mógł rozpocząć zdjęcia, obaj utalentowani aktorzy mieli inne duże projekty, które musieli ukończyć. kiedy Bright 2 został potwierdzony przez Netflix, Will Smith miał już bardzo napięty harmonogram, który obejmował okres od grudnia 2017 do czerwca 2019 roku. czy smith zakończył działania promocyjne lub zdjęcia do swojego disneyowskiego remake’u Aladyna, Człowieka z Gemini, Szpiegów w przebraniu, który jest filmem animowanym, Złych chłopców 3 z serii Złych chłopców. a jeśli chodzi o Joela Edgertona, to on również miał bardzo napięty grafik, jego czas był poświęcony na promocję Króla, Gringo, Chłopca z kasety, Czerwonego wróbla i wielu innych filmów.

Bright 2 Historia

jeśli oglądaliście pierwszą część filmu, to pewnie wiecie, o co chodzi (więc możecie ją pominąć), ale ci, którzy nie wiedzą, powinni koniecznie to przeczytać. fabuła filmu obraca się wokół funkcjonariusza policji Los Angeles Willa Smitha (Daryl ward), który zostaje połączony z rekrutem orkanu z pierwszego oddziału, Joelem Edgertonem (Nick Jakoby). otrzymał zadanie, by go wyszkolić. ale wydarzenia przybrały obrót i przeszły standardowo do intensywnego w krótkim czasie, gdy zareagowali na pewne zakłócenia, które miały miejsce w bezpiecznym domu dla tarczy światła, która jest magiczną grupą ekstremistyczną.

W zasadzie próbują doprowadzić do powrotu mrocznego władcy i umieszczają ich w samym środku bitwy Inferni. Jakoby i ward muszą chronić elfkę o imieniu tikka, a z drugiej strony muszą też odeprzeć magiczny gang, który próbuje zdobyć dla siebie tę potężną różdżkę. pod koniec części pierwszej jakoby i ward powstrzymują mrocznego pana i ukrywają wszystkie miejsca pobytu różdżki, a także zdobywają prestiżowe oficjalne pochwały za to, co zrobili, i za swoją odwagę, i pozostają partnerami, podczas gdy tikka się wymyka.

Bright 2 Data premiery

istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że Bright 2 będzie kontynuował fabułę od miejsca, w którym zakończyła się część 1, a także zagłębi się w lore i magię, które zostały wprowadzone w pierwszej części Bright. nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat fabuły ujawnionych przez reżysera lub twórców serialu, ale możliwe, że będą kontynuować wątki z części pierwszej.

wiele mówiło się o tym, że Bright 2 będzie kręcony w Niemczech, ale nie podano żadnych oficjalnych informacji na ten temat, równie dobrze może się to stać w stanach zjednoczonych. Pozostaje nam tylko czekać i obserwować.

Bright 2 Trailer

ponieważ zdjęcia do Bright 2 jeszcze się nie rozpoczęły, nie opublikowano jeszcze zwiastuna tego sezonu. Wszyscy fani Jasnego na całym świecie są bardzo ciekawi doskonałego zwiastuna drugiej części, ale niestety, zdjęcia do filmu jeszcze się nie rozpoczęły. Zazwyczaj zwiastun pojawia się miesiąc po dacie premiery kinowej, ale możemy spodziewać się zwiastuna szybciej niż w przypadku oryginalnej daty premiery. Mimo to na pewno przywieziemy trochę materiału z „Jasnej 2”, gdy zaczną się zdjęcia. Bright można obejrzeć na stronie Netflix.

Jak oceniasz artykuł?