Angelababy Net Worth jest dość ślepy!

Angela Yeung Wing jest modelką, aktorką i piosenkarką, lepiej znaną jako Angelababy. Jest jednym z członków obsady programu rozrywkowego „Keep Running”. Uczęszczała na studia wyższe do Notre Dame College w Hongkongu.

Aktorka zdobyła wiele nagród oraz wiele tytułów. Zdobyła nawet nagrodę Hundred Flowers Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Mojin: The Lost Legend. W tamtym czasie był to film, który stał się hitem kinowym. Została wybrana jedną z czterech nowych aktorek przez Southern Metropolis Daily. Zdobyła wiele nagród, takich jak 9. nagroda Huading, 13. nagroda China Film Media Awards dla najpopularniejszej aktorki i najbardziej oczekiwanej aktorki w 2013 roku. Modelka była nominowana do 1st China International Film Festival w Londynie w kategorii Najlepsza aktorka i 14th Nagroda China Film Media Awards w kategorii Najbardziej Oczekiwana Aktorka.

Wczesne życie Angelababy

Angelababy jest chińską aktorką, modelką i piosenkarką - The Final Table Season 2 Angelababy Net Worth
Angelababy Net Worth

Angelababy urodziła się 28 lutego 1989 r. w Szanghaju. Jej matka pochodziła z Szanghaju, a ojciec z Hongkongu. Jej ojciec prowadził firmę odzieżową w Szanghaju. W rezultacie, pod wpływem swojego ojca, od wczesnego dzieciństwa interesowała się modą. W jednym z wywiadów powiedziała, że jako dziecko chodziła do sklepu ojca i zakładała nowe i różne stroje, a także mieszała i łączyła różne stroje. Według niej, to była świetna zabawa.

Wiele osób o tym nie wie, ale jej nazwisko rodowe to Yang Ying. W wieku 13 lat przeprowadziła się do Hongkongu, a w wieku 14 lat podpisała tam kontrakt z modelką. Jej angielskie imię to Angela i czasami była nazywana baby. Połączyła je więc jako Angelababy i postanowiła, że będzie to jej pseudonim sceniczny. Mówi w wielu językach, takich jak japoński, mandaryński, kantoński i oczywiście szanghajski.

Życie zawodowe Angelababy

Modelka zadebiutowała jako aktorka w filmie Trivial Matters w 5-minutowej roli. Następnie zagrała kilka ról drugoplanowych w różnych filmach, a także wystąpiła w teledyskach. Jej pierwszą główną rolą była rola w filmie Love You w 2011 roku. W filmie wystąpiła razem z Eddie Pengiem. W następnym roku podpisała kontrakt na remake koreańskiej dramy pod tytułem First Time. Jej występ w tym filmie przyniósł jej nagrodę dla najbardziej oczekiwanej aktorki.

Zadebiutowała na arenie międzynarodowej w filmie Hitman: Agent 47, a następnie w filmie Mojin: Zaginiona legenda. Późniejszy film stał się najlepiej zarabiającym chińskojęzycznym filmem w kraju. W 2019 roku została obsadzona w filmie My True Friend, gdzie miała zagrać agentkę nieruchomości. Poza modelingiem i działalnością filmową zainwestowała również w wiele firm, takich jak kawiarnia, salon pielęgnacji paznokci i sklep z artykułami lifestylowymi. W 2021 roku zainwestowała w firmę zajmującą się biznesem rozrywkowym.

Angelababy Net Worth

angelababy ślub i związki - The Final Table Sezon 2 Angelababy Net Worth
Angelababy i jej mąż

Fani mogą się zastanawiać, ile gwiazda zarabia w ciągu roku. Cóż, liczba ta jest ogromna i może Was zszokować. Według różnych raportów ujawniono, że wartość netto tej modelki, aktorki i piosenkarki wynosi około 60 milionów dolarów.

Związki Angelababy

Spotykała się z chińskim aktorem, starszym od niej o 12 lat. Aktorem był Huang Xiaoming. Para spotykała się przez sześć lat, ale publicznie ogłosiła swój związek dopiero w lutym 2014 r. Akt małżeństwa otrzymali 27 maja 2015 roku w Qingdao w Chinach. Bankiet ślubny odbył się 8 października 2015 r. w Szanghaju. Ślub został uznany za jeden z najbardziej wystawnych i drogich ślubów w historii Chin. Ślub kosztował ją prawie 35 milionów dolarów.

Para ogłosiła publicznie swoją ciążę w październiku 2016 r., a Angelababy urodziła syna 17 stycznia 2017 r. w szpitalu adwentystycznym w Hongkongu. Jest jedną z najchętniej śledzonych celebrytek na portalu Instagram z 9 milionami zwolenników.

Jak oceniasz artykuł?