Anne Boleyn Season 2 Release Date Updates

Kiedy słyszysz to imię lub czytasz to imię, co ci ono przypomina? Albo co dokładnie pamiętasz? Postać historyczna Anne Boyle, królowa Anglii. Right? Cóż, ten serial również opowiada o słynnej postaci. Jeśli lubisz historię, fakty i dramaty, to ten serial jest zdecydowanie dla Ciebie.

Co, jeszcze go nie oglądałeś?! Dlaczego? Obejrzyj ten niesamowity dramat historyczny dostępny teraz online. Scenariusz: Eve Hedderwick Turner, reżyseria: Lynsey Miller – the U.S. Drama zadebiutowała 1 czerwca 2021 roku. Dystrybuowany przez Sony Pictures Television, dramat zdobył ocenę 5.7 na IMDb i 50% głosów na Rotten Tomatoes.

Jeśli oglądaliście już serial, wrócę do Was z aktualizacjami za kilka dni. Zanim to nastąpi, pozwólcie, że podzielę się szczegółami na temat dramy dla nowicjuszy!

Miniserial telewizyjny składa się z 3 odcinków o czasie trwania 60 minut. Akcja dramatu rozgrywa się podczas ostatniego tchnienia Anny Boleyn, królowej Anglii.

Drama oddaje typową praktykę hegemonii patriarchalnej w ówczesnej Anglii. Podkreśla walkę, jaką toczyła Anne Boleyn o bycie kobietą-monarchą, starania o stanowisko dla swojej córki Elżbiety. W dalszej części serialu Anne Boleyn jest ciągle źle postrzegana przez wyższe sfery i społeczeństwo za to, że nie udało jej się dać dziedzica, który objąłby tron Anglii. Dramat przedstawia również jej proces o zdradę stanu i oczekiwanie na ścięcie.

Teraz, kiedy znacie już fabułę serialu, obejrzycie go i sprawicie, że będę z Was dumna! LOL! Znowu żartujesz! W każdym razie idźcie i obejrzyjcie ten serial. Za chwilę omówię status odnowienia.

Teraz pewnie zastanawiacie się, czy serial powróci z kolejną odsłoną. Oczywiście, odpowiem na to. Czytaj dalej.

Anne Boleyn Sezon 2 Data premiery

Anne Boleyn
Anne Boleyn

Drama przedstawiała głównie ostatnie dni Anne. Tak więc, czy jest coś więcej do przedstawienia jeszcze, jest natychmiastowe pytanie. Ponieważ jest dość oczywiste, że po śmierci Boleyn nie ma już prawie nic, co można by ruszyć dalej. Jedynym powodem, dla którego serial ma ograniczoną liczbę odcinków, jest to, że – jak wszyscy wiemy o jej życiu – zmarła, co jest dość oczywiste, ponieważ dramat jest oparty na prawdziwym życiu tej postaci. Drama przedstawiająca tylko jej życie, a po jej śmierci mająca drugi sezon jest naprawdę cienka.

To tylko nasze przypuszczenia, pamiętajcie, że nie ma jeszcze żadnych oficjalnych wiadomości. Data premiery ani nawet status nie zostały przez nich potwierdzone. Szanse na prequel, kontynuujący wydarzenia z życia Boleyn, wciąż istnieją, choć. Ponieważ serial również wzbudza kontrowersje, trudno jest cokolwiek powiedzieć. Ponieważ dramat nie spodobał się widzom, powrót sezonu jest bardzo mało prawdopodobny.

Twórcy zaplanowali, że powstanie spinoff tego serialu. Nie wiadomo jeszcze, czy serial zostanie wyemitowany na Channel 5 czy na innej platformie. Jak na razie nie dotarły do nas informacje o spin-offie lub dacie premiery sezonowej. Jak tylko usłyszymy jakieś wieści, poinformujemy Was jak najszybciej. Tak więc, po prostu powiedzcie, że tak było!

W oczekiwaniu na pojawienie się tego serialu mogę zasugerować, abyście obejrzeli go ponownie, jeśli wam się podobał. Możesz również obejrzeć podobne programy historyczne, takie jak;

  1. Reign
  2. Bridgerton
  3. Downton Abbey
  4. The Crown
  5. Troy

Cieszcie się tymi programami, a my za jakiś czas nadrobimy zaległości, jeśli chodzi o status odnowienia sezonu.

Anne Boleyn Sezon 1 Data premiery 1 czerwca 2021 r
Anne Boleyn Sezon 1 Data zakończenia 3 czerwca 2021
Anne Boleyn Sezon 2 Data premiery Jeszcze nie ogłoszono

Anne Boleyn Sezon 2

Anne Boleyn Season 2 Release Date
Anne Boleyn – obsada

Premiera serialu: Jodie Turner-Smith jako Anne Boleyn, Paapa Essiedu jako George Boleyn, Mark Stanley jako Henryk VIII, Barry Ward jako Thomas Cromwell, Amanda Burton jako Anne Shelton i inni.

Gdzie oglądać Anne Boleyn??

Dramat jest dostępny na Kanał 5, możesz obejrzeć serial już teraz. Serial można również oglądać na kanale Amazon Prime Video lub Sony Liv.

Anne Boleyn Sezon 2 Trailer

Udostępniłam Wam zwiastun 1. sezonu do obejrzenia. Zwiastun kolejnego sezonu nie jest na razie dostępny. Wszystkie inne zwiastuny i teasery pierwszego sezonu, które chcecie obejrzeć, znajdziecie na stronie YouTube ani inne platformy OTT.

Tak, to były jedyne rzeczy, którymi chciałem się z wami podzielić! A teraz idźcie i obejrzyjcie serial!

Szczęśliwego oglądania!

Jak oceniasz artykuł?