B The Beginning Season 3 Release Date and Plot Expectations!

Oglądanie czegoś oryginalnego jest zawsze bardzo odświeżające, zwłaszcza jeśli chodzi o anime. Przez większość czasu widzimy domy produkcyjne przedstawiające te same stare komiksy manga lub anime, których fabuła została już ujawniona widzom, ale mówiąc o B the Beginning, to nie jest to samo. Nikt nie wie, co będzie dalej. Serial został wyprodukowany przez słynną wytwórnię I.G productions i jest warte tego, by o nim usłyszeć, ponieważ ma już na swoim koncie takie produkcje jak Kill Bill i Devilman Crybaby, które są wyjątkowe w swojej lidze. Teraz ludzie czekają na B The Beginning Season 3 Release Date.

B The Beginning ma już 2 sezony i teraz fani zastanawiają się, kiedy będą mogli usłyszeć o dacie premiery 3 sezonu B The Beginning. Dwa pierwsze sezony serialu już się ukazały, a teraz fani chcą więcej, czyli 3 sezonu! Po przeprowadzeniu wielu badań zebrałam najważniejsze fakty i rzeczy, które powinniście wiedzieć o B The Beginning Season 3.

B The Beginning Sezon 3 Data premiery

B The Beginning Season 3 Release Date

Drugi sezon serialu został niedawno wydany na Netflix w marcu 2021 roku. Od tego czasu wszyscy czekają na informacje od domu produkcyjnego na temat odnowienia trzeciego sezonu. Czy będzie 3 sezon serialu B The Beginning?? Odpowiedź jest tutaj. Niestety, produkcja nie ujawniła jeszcze żadnych informacji na temat 3. sezonu, co oznacza, że serial nie został ani anulowany, ani odnowiony. Drugi sezon składał się z 6 odcinków o czasie trwania 20-25 minut każdy.

Mimo że serial zyskał dobrą ogólną oglądalność i ogromną rzeszę fanów, będzie trudno, jeśli studio zdecyduje się go anulować. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że sezon 3 może zostać wkrótce odnowiony. Oprócz tego. drugi sezon serialu zostawił nas w cliffhangerze, w którym Kirisame i Koku walczą ze sobą. Możemy więc spodziewać się wznowienia serialu w najbliższym czasie.

Jeśli chodzi o fakty, pierwszy sezon serialu został zapowiedziany w 2016 roku, ale ostatecznie ukazał się po dwóch latach, w marcu 2018 roku. Podobnie było z drugim sezonem, który został odnowiony w połowie 2018 roku, ale ukazał się trzy lata później. 2021. Tak więc, jeśli produkcja podąża tą samą chronologią, można się spodziewać, że B The Beginning Season 3 Release date gdzieś pomiędzy początkiem 2023 a końcem 2023 roku.

B The Beginning Season 3 Storyline

B The Beginning Season 3 Release Date

Pod koniec 2. sezonu widzieliśmy, że Koku w końcu odnalazł Keitha, który leżał półżywy na plaży. Ponieważ dotarł na miejsce na czas, udało mu się zorganizować karetkę i zabrać ją do szpitala. Keith próbuje teraz dojść do siebie w szpitalu. Keith mówi Koku, że Kirisame współpracuje obecnie z królem nad stworzeniem nowego świata. I właśnie dlatego obaj manipulują królewskimi śledczymi.

W 3. sezonie zobaczymy wreszcie wyniki wielkiej walki Koku i Kirisame. Szanse na to, że jeden z nich zginie, są bardzo małe, ale ktoś musi wygrać, prawda?? W trakcie walki na pewno pojawi się kilka obrażeń. Mogliśmy również zobaczyć dalsze kroki podjęte przez Keith, aby zobaczyć, w jaki sposób zarządza ona pracą między Kirisame a Królem, będzie interesujące zobaczyć, jak sobie z tym poradzi.

Keith mówi też Lily, że nie ma teraz żadnych planów. Czy Kirisame odniesie sukces w tym, co robi, skoro postępuje zgodnie ze swoim planem?. Czy Koku pokona Kirisame? Jak Keith i Koku wymyślą plan, by pokonać spryt Kirisame?? Odpowiedzi na wszystkie te pytania poznamy, gdy nadejdzie sezon 3.

B The Beginning Season 1 Recap

B- The Beginning pozostawił wiele pytań bez odpowiedzi w pierwszym sezonie, np. jak Gilbert został przywódcą market makerów, czy to dlatego, że zrobił pranie mózgu Minatsuki??

Główny wątek serialu jest osadzony w czasie, w którym władcą jest rodzina królewska. Chociaż rodzina królewska nigdy nie pojawiła się w serialu, motyw przewodni nadal wygląda z klasą. Mówiąc o bohaterach, jest ich dwóch, których można spotkać w całym serialu, pierwszy z nich to Keith Flick, który jest śledczym Królewskiej Policji i poszukuje seryjnego mordercy, którego imię można przeczytać w tytule anime: „Killer B”.

Drugim bohaterem jest prosty, ale nadprzyrodzony chłopiec, który szuka przyjaciela z dzieciństwa, którego stracił. Jednak linia czasu musi się zetknąć, a obaj bohaterowie spotykają się i odkrywają mroczne sekrety pewnej organizacji. Najciekawsze jest to, że organizacja pracuje dla projektu, który zajmuje się wskrzeszeniem mrocznego władcy. Angażują się w wychowanie bogów.

Keith, oficer śledczy, przez ostatnie siedem lat szuka mordercy swojej siostry. Po tym, jak nie uzyskał pomocy od wydziału dochodzeniowego, znanego pod nazwą „The RIS”, postanowił się zbuntować. Później porywa mordercę, który przyznaje się do zabójstwa swojej siostry.

Główna fabuła

B The Beginning Season 3 Story

Po kilku latach Keith postanawia wrócić do swojego przyjaciela Erica, swojego ucznia, i stwierdza, że szkoli on rekrutów. W późniejszym czasie król decyduje się na pewien polityczny wyczyn, aby utrzymać władzę w swoich rękach. Postanawia finansować asasynów i terrorystów, którzy biorą zakładników w wielopoziomowym budynku. Organizacja terrorystyczna nosi nazwę Market Makers, która jest dość podobna do ich pracy.

Keith bada sprawę śmierci swojej siostry i spotyka się z drugim bohaterem, Koku. Koku szuka swojej zaginionej przyjaciółki z dzieciństwa, Yuny. Który, według niego, stał się członkiem Market Makers. Podaje wskazówkę dotyczącą jego zaginionego przyjaciela, która wydaje się być literą B i czterema znakami. W późniejszym czasie okazuje się, że ojciec Keitha, dr. Kazama, przydzielił te referencje. Oboje stają się sobie bliscy, gdy śledztwo ujawnia powiązania dotyczące zmarłej siostry Keitha i zaginionego przyjaciela Koku.

B Początek 2. sezonu

Market Makers znajdują na szczycie góry kod, który ujawnia, jak wskrzeszać bogów, a ojciec Keitha i jego przyjaciel Gilbert byli częścią tej organizacji. Dowiaduje się o tym po tym, jak rozszyfrowuje pieczęć z kodem ożywiającym półbogów. Później znaleziono różne szkielety wraz z inskrypcjami, które doprowadziły do odkrycia, jak można zmienić człowieka w półboga.

Ojciec Keitha jest biologiem, który pracował w laboratorium, gdzie powstają „REGGIE’S”. Są to pół-ludzkie stworzenia, które mają nadprzyrodzone moce i mogą być trenowane w bitwach i siostra Keitha została znaleziona martwa w górskim lesie, jej ciało zostało zmanipulowane i brutalnie zabite. To zmobilizowało Keitha do znalezienia mordercy swojej siostry. Koku to kolejny główny bohater, który ma wyjątkowe oko i posiada nadprzyrodzone moce, a także ostrze, którym może zabijać półbogów.

Bohaterowie B The Beginning Sezon 3

Inne postacie również mają takie same umiejętności i moce jak Koku, ale ich historia zostaje ujawniona dużo później w serialu. Tajna organizacja pracuje ręka w rękę z królewskim królem, który żąda władzy i autorytetu w swoich rękach, a te półboskie stworzenia wydawały się być idealnym sprzymierzeńcem.

Minatsuki, wyjątkowy Reggie, który potrafi kontrolować swoje moce, porywa przyjaciela Koku, a Gilbert występuje przeciwko swojemu ojcu. Ten ostatni był założycielem Market Makers, ponieważ nie chciał, by ci półbogowie doprowadzili do masakry. Zabija swojego ojca, a później popełnia różne przestępstwa z pomocą Minatsuki. obserwowanie tych nadprzyrodzonych mocy i wydarzeń z pewnością nieraz cię podekscytuje i zachwyci.

B Początek Postacie

Jest wiele innych postaci, ale nie mają one zbyt wiele życia poza rolami drugoplanowymi. Boris, Eric, Mario i wielu innych pojawiają się w serialu, ale są mniej atrakcyjni, ponieważ twórcy nie pokazali żadnych ekscytujących aspektów tych postaci. Istnieją tylko po to, by pomóc bohaterom i znaleźć zabójcę.

Mówienie o czarnych charakterach w serialu jest tylko uprzedzeniem w ostatniej chwili. Wiele czarnych charakterów jest pokazanych i szybko można rozpoznać, kto jest czarnym charakterem, ale jak tylko nadejdzie część objawienia, stracisz zainteresowanie, ponieważ możesz już wiedzieć, kto to będzie. Główny czarny charakter serialu Gilbert jest nieco interesujący, ponieważ okazuje się, że jest on prawdziwym zabójcą siostry Keitha, Erici, tylko z powodu zwykłego odrzucenia. W serialu pokazano przeszłość i emocje Gilberta.

B The Beginning Season 1 Ending Explained

B The Beginning Season 3 Release Date

po kilku odcinkach fabuła nagle się podnosi i jest to dość oczywiste dla widzów. Koku, drugi bohater, walczy z różnymi Market Makerami, takimi jak Laica i Minatsuki. Gore, krew i dreszczyk emocji są imponujące w niektórych momentach, a kończą się na końcu serialu.

Po spotkaniu z mordercą swojej siostry, Keith przeżywa prawdziwą porażkę, ponieważ od lat stara się go odnaleźć, a później, po spotkaniu z nim, jest zupełnie blady na twarzy. Emocje nie pasują do dokładnego scenariusza. Pokaz został pozostawiony na poważnym cliffhangerze, gdzie widzowie mogą być trochę niespokojni o pełną historię. Chociaż jest to doskonałe widowisko dla miłośników dreszczyku emocji, mogą oni dostrzec pewne nagłe rewelacje na swoich oczach, ale nie są w stanie ich łatwo zauważyć.

Laica później okazuje się być szefem Market Makerów, co stanowi poważny zwrot w fabule, Koku jest zaskoczony, a nadprzyrodzone działania w serialu zostają ujawnione. Keith i Koku dowiadują się o eksperymentach na ludziach, zmartwychwstaniu Boga i mrocznym królu. Pierwszy i drugi sezon serialu jest obowiązkową pozycją do obejrzenia, jeśli szukasz anime o łamaniu głowy i kodu. Serial wyemitowany w 2018 roku ma świetną animację.

Strona będzie aktualizowana, gdy tylko zostanie ogłoszona data premiery B The Beginning Season 3.

Jak oceniasz artykuł?