Bieg z wiatrem sezon 2 data premiery obsada, fabuła wyjaśniona

Serial anime Run with the Wind Season 2 był emitowany od 2 października 2018 roku do 26 marca 2019 roku przez produkcję IG na oryginalnej sieci NTV, SDT, YTV BS-NTV. W sumie wyemitowano 23 odcinki, a seria była stymulowana przez Crunchyroll. Seria jest licencjonowana przez sentai kimworthy do streamingu i wydania domowego wideo.

Bieg z wiatrem sezon 2 Historia

Historia opowiada o chłopcu imieniem Kakeru, który jest byłym elitarnym biegaczem w szkole średniej, ściganym za kradzież jedzenia. Został uratowany przez studenta Uniwersytetu Kansei, który tak jak on jest biegaczem .

Haiji próbuje przekonać Kakeru do zamieszkania w starym dormitorium „chikusei-so”, gdzie planuje zebrać wszystkich mieszkańców, aby wzięli udział w maratonie sztafetowym Hakone Ekiden, który był jednym z najbardziej znanych wyścigów uniwersyteckich w Japonii. Zgodnie z przedstawioną historią, Kakeru zdaje sobie sprawę, że wszyscy mieszkańcy oprócz Haiji i jego samego są kompletnymi nowicjuszami.

Bieg z wiatrem sezon 2 Szczegóły obsady

Zgodnie z fabułą, wszystkie postacie były w jakiś sposób związane z uczniami szkoły średniej lub same były uczniami szkoły średniej. Tak więc, oto postacie przedstawione w tej serii

Kakeru Kurihara, któremu głosu użycza Takeover Otsuka, jest studentem pierwszego roku socjologii na Uniwersytecie Kansei i doświadczonym biegaczem. Był popularnym sportowcem od czasów liceum. W miarę upływu czasu Otsuka staje się rozczarowany incydentem na swojej starej trasie. Po raz pierwszy dołączył do chikusei-so po tym, jak Haiji spotkał go kradnącego w sklepie. W dalszej części historii Kakeru poznaje znaczenie bycia w zgodzie z innymi.

Haiji kiyose, któremu głosu użycza Toshiyuki toyonaga, jest również studentem Uniwersytetu Kansei w grupie studentów czwartego roku i mieszka w chikusei-so. Tęskni za udziałem w zawodach Hakone Ekiden i chce zostać członkiem zespołu. Haiji utrzymał swój wizerunek najbardziej entuzjastycznego mieszkańca, nawet jeśli doznał kontuzji kolana

Takashi Sugiyama, któremu głosu użycza Koki Uchiyama, jest uczciwym studentem z regionu górskiego i jest znany jako „shindo” wśród innych członków akademika. Jako pierwszy został przekonany przez Haiji, by dać szansę bieganiu i odegrał znaczącą rolę w motywowaniu innych. Brał udział w szkoleniu, aby zaimponować rodzinie, ale z czasem stał się kimś wyróżniającym się na tle innych.

Akane kashiwazatu, w której głos podkłada Miyu irino, jest zagorzałą fanką mangi, a jej pokój jest wypełniony różnymi tomami. Inni mieszkańcy akademika nazywają go Price. Miał niską wytrzymałość fizyczną i skłonności do przebywania w zamkniętych pomieszczeniach. Akane kontynuuje treningi po tym, jak Takashi przysyła rodzinie bieżnię, na której może przebywać w domu i czytać książki manga.

Taro jo, któremu głosu użyczyli. Junta Emoji był identyczny jak jego brat bliźniak, prawie nie do odróżnienia od niego. Na początku imponowały mu dziewczyny, ale w końcu docenił sport.

Jiro jo, któremu głosu użyczył Yuto Unemura, był młodszy od swojego starszego brata Taro jo i również miał taki sam zamiar, jak jego starszy brat.

Yukuhito Iwatura, któremu głosu użyczył Kazuyuki Okitsu Zdał egzamin adwokacki za pierwszym podejściem i był znany jako Yuki wśród innych członków chikusei-so. Początkowo odrzucał entuzjazm Haiji’ego, ale później stał się częścią tego zespołu. Nienawidził zapachu tytoniu wydobywającego się z ust palącego Akihiro, aż w końcu rzucił palenie.

Musa Kamala, któremu głosu użyczył hideout kabumoto, przyjechał z Tanzanii do Japonii, aby studiować inżynierię kosmiczną i inżynierię jako sponsorowany student międzynarodowy na Uniwersytecie Kansei. Zdarzały mu się błędy w mowie i piśmie po japońsku, ale zawsze był pomocny dla drużyny. Yohei Sakaguchi, któremu głosu użycza Riki Kitagawa, jest studentem czwartego roku socjologii na Uniwersytecie Kansei. Poszukuje pracy i ostatecznie dołączył do zespołu tylko dzięki wysiłkom Takashiego

Akihiro Hirst, któremu głosu użyczył Takanori Hoshino, był palaczem, przez co znany jest jako „Nico – senpai”. Dzięki staraniom swojego trenera w szkole średniej biegał na bieżni. Gdy kontynuował bieganie pod wpływem Haiji’ego, rzucił palenie i zaczął robić małe metalowe figurki jako substytut.

Hanako Akatsuki, której głosu użycza Juri Limit, jest uczennicą trzeciej klasy liceum, wśród przyjaciół znana jako Hana Chan. Jej ojciec prowadzi sklep.

Na prośbę Haiji, zapisywała czas, jeżdżąc na rowerze razem z drużyną i była okropną kucharką.

Kosuke Sakaki, któremu głosu użyczył Kengo kawamishi, był również członkiem drużyny Kakeru w liceum i żywił urazę do Kakeru po tym, jak spowodował incydent, w którym ucierpiała cała drużyna.

Kazuma Fukuoka, w którego wcielił się Satoshi Gino, był znany z międzyuczelnianych biegów i znał Haiji’ego przed kontuzją kolana. Staje się celem dla Kakeru, którego musi pokonać.

Gemichiro tazaki, któremu głosu użycza Katariya Nakamura, jest oficjalnym trenerem i gospodarzem chikusei-so, ale większość pracy pozostawia Haiji’emu i jego entuzjazmowi.

Bieg z wiatrem sezon 2 data premiery

Nie ma jeszcze żadnych informacji od twórców serialu. Data premiery serii nie została jeszcze potwierdzona, ale biorąc pod uwagę zapotrzebowanie i sprzedaż serii, przewiduje się, że wkrótce pojawi się drugi sezon.

Jak oceniasz artykuł?