Borgen Season 4 Release Date And Spoilers!

Ten duński dramat polityczny zdobył światowe uznanie dzięki pasjonująco napisanym postaciom, świetnej fabule i odpowiedniemu tempu, które nie pozwala stracić koncentracji przez cały czas trwania serialu. Serial daje widzom żywy obraz współczesnej polityki i jej wpływu na perspektywy społeczne i ekonomiczne. Serial nie spieszy się z opowiadaniem historii głównego bohatera, ale nie stoi w miejscu i stara się zgłębiać inne elementy i ich wpływ na główną historię.  Twórcą serii jest Adam Price. Jak dotąd serial składa się z 3 części i liczy 30 odcinków. Oto co wiemy o Borgen Season 4 Release Date.

Borgen Season 4 Release Date

Czwarta część serii nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery, ale oczekuje się, że ukaże się w 2022 roku.

Borgen Sezon 4 Historia

Borgen
Borgen

Serial porusza kontrowersyjny temat polityki i innych sposobów jej prowadzenia. W tym serialu mamy okazję zanurzyć się głęboko w skomplikowany i brudny świat polityki. Pokazuje nam, że polityka to nie jest gra i tak jak w szachach, jeden niewłaściwy ruch może okazać się śmiertelnym błędem. Odwaga i ambicja wymagają intelektu, pewności siebie i wielu innych cech, by móc grać w tę grę polityczną, a co dopiero wygrać. Może zaprowadzić cię na sam szczyt tego świata albo ściągnąć na dno piekła. Z tym wiąże się odpowiedzialność, jakiej nie ma nikt inny, może to naprawdę wydobyć twój charakter, a twoja gra zależy wyłącznie od mentalności, jaką posiadasz. Bo jeden niewłaściwy ruch i możesz stracić wszystko, czego się trzymałeś, zanim jeszcze zdążysz mrugnąć. To prawda, jeśli dobrze rozegrasz swoje karty, co w tej grze jest niezwykle trudne, ponieważ zawsze stajesz przeciwko komuś, kto ma tyle samo siły co ty, a może nawet więcej, możesz zdobyć władzę i autorytet.

Także- Taste The Nation With Padma Laxmi Season 3 Release Date

Jednak wygrana, zdobycie władzy i autorytetu to nie wszystko, trudniejsze jest utrzymanie swojej pozycji. Co nie jest łatwe, w jednej chwili możesz stracić wszystko, a w następnej wszystko. Władza nie przychodzi łatwo, a im więcej jej masz, tym więcej problemów musisz pokonać. Z odpowiedzialnością wiąże się wiele wyrzeczeń, trudnych decyzji i pokonywania wielu przeszkód. W duńskim serialu Borgen widzimy, jak w tej grze politycznej można przetrwać to, co się bierze. Wykonuje wspaniałą pracę, przedstawiając żywy obraz współczesnej polityki światowej. Mimo że nie ma na to konkretnych dowodów, mówi się, że serial jest podobny do rzeczywistości. Wielu uważa, że główna bohaterka serialu, Birgitte Nyborg Christensen (w tej roli Sidse Babett Knudsen), która ze zwykłej centrowej polityczki stała się pierwszą kobietą-premierem Danii, w serialu jest podobna do pierwszej kobiety-premiera Danii, Helle Thorning-Schmidt.

Jednak ten fakt sprawia, że seria jest jeszcze bardziej interesująca. Głębia, jaką pokazuje serial, jest naprawdę niezwykła. Serial nie kręci się tylko wokół głównej bohaterki Birgitte Nyborg Christensen, ale poznajemy też wiele innych postaci i ich udział w wydarzeniach serialu. W serialu występują: Katrine Fønsmark, prezenterka wiadomości w TV1, Torben Friis, redaktor wiadomości w TV1, mąż Birgitte, Phillip, Hanne Holm, dziennikarka i Kasper Jul. Wszyscy oni odgrywają ważną rolę w serialu i tworzą jego duszę i kręgosłup. Serial śledzi losy Birgitte Nyborg Christensen, która od zwykłej polityczki w niewielkiej grupie politycznej o nazwie „Moderaci” awansuje na premiera kraju, co wiąże się z wieloma wydarzeniami. Pokazuje nam, jak radziła sobie z problemami zarówno politycznymi, jak i osobistymi. 

Obsada serialu Borgen Sezon 4

Borgen
Borgen

Birgitte Nyborg Christensen – W serialu w rolę Birgitte Nyborg Christensen wcieli się powszechnie znana duńska aktorka Sidse Babett Knudsen. Urodziła się 22 listopada 1968 r. w Kopenhadze, Dania. Za wyjątkową kreację w filmie Courted otrzymała nagrodę Cezara dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Poza rolą Birgitte Nyborg Christensen w serialu Borgen, która przyniosła jej światową sławę, jest ona popularna dzięki roli Theresy Cullen w serialu HBO science fiction Westworld.

Program jest dostępny na stronie Netflix.

Również- Reckoning Season 2 Release Date and Updates

Jak oceniasz artykuł?