Boruto: Naruto Next Generations Odcinek 222 aktualizacje

Jest to japońska seria mangi stworzona przez Makoto Hijikata i Koichi Machiyama. Autorami wersji anime są Ukyo Kodachi, Makoto Uezu i Masaya Honda. Gatunek serialu to przygoda i fantasy. Po zakończeniu Naruto, firma chciała nakręcić jego sequel, ale Kishimoto odrzucił ten pomysł. W grudniu 2015 roku seria została zapowiedziana. Serial ma mieszane recenzje zarówno wśród fanów, jak i krytyków. Znajduje to odzwierciedlenie w oglądalności serialu. Średnia ocena serialu to 7.1 z 10 na IMDB.

Według fanów, serial jest wyjątkowy, biorąc pod uwagę różne czynniki, takie jak animacja, sztuka, styl i fabuła. Dobrą stroną serialu jest rozwój charakterów poszczególnych postaci w miarę trwania anime. Początkowo Boruto nienawidzi swojego ojca, ale uczy się patrzeć na sytuację z perspektywy ojca. W rezultacie rozumie swojego ojca i troszczy się o niego. Oto wszystkie informacje na temat Boruto: Naruto Next Generations Odcinek 222

Boruto: Naruto Next Generations Odcinek 222 Data premiery

Boruto: Naruto Next Generations odcinek 222
Boruto: Naruto Następne pokolenia

Fani zastanawiają się nad kolejnym odcinkiem i datą premiery. Są podekscytowani tym, co wydarzy się dalej i jak rozwinie się historia w nowym odcinku. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o tym odcinku. Premiera odcinka zaplanowana jest na 31 października 2021 roku.

Boruto: Naruto Następne pokolenia Odcinek 222 Obsada

W obsadzie serialu znajdują się Naruto Uzumaki, Boruto Uzumaki, Himawari Uzumaki, Sarada Uchiha, Denki, Mitsuki, Hinata Uzumaki, Sakura Uchiha, ChoCho Akimichi i wielu innych.

Ponieważ jest to animacja, w role te nie wcielili się żadni aktorzy. Są jednak artyści głosowi, którzy użyczyli głosu tym postaciom. W odcinku występują: Cristina Vee, Maile Flanagan, Junko Takeuchi, Cherami Leigh, Max Mittelman, Kokoro Kikuchi, Yuko Sanpei, Robbie Daymond, Chie Nakamura i wielu innych.

Boruto: Naruto Next Generations Odcinek 222 Plot

Boruto: Naruto następna generacja postaci
Postacie z Boruto: Naruto Następne pokolenia

Boruto Uzumaki jest nastolatkiem, który musi stawić czoła wrogowi zwanemu Kawaki podczas niszczenia jego wioski. Boruto jest synem Siódmego Hokage o imieniu Naruto Uzumaki. Syn jest zły na ojca za to, że troszczy się o wioskę bardziej niż o własną rodzinę. W tym samym czasie staje się jednym z członków drużyny ninja. W skład drużyny wchodzi Sarada Uchiha i sztuczny syn Orochimaru. Sasuke wraca do wioski, by ostrzec Naruto, a Boruto prosi go o trening przed egzaminami na Chunina. Egzaminy nadeszły, a Momoshiki i Kinshiki porwali Naruto. Jego syn i inni wyruszają, by go uwolnić. Rozpoczyna się bitwa, a Momoshiki poświęca Kinshiki. Momoshiki zostaje pokonany przez drużynę i przeżywa na tyle długo, by uświadomić sobie pełny potencjał Boruto.

Podczas następnej misji Buroto jest widziany jako ochroniarz syna Ognistego Daimyo. Został porwany przez grupę bandytów i Boruto go ratuje. On i jego ojciec szukają ludzi ze znakami zwanymi Karma. Poznają Kawakiego, chłopca, który ma Karmę. Zostaje adoptowanym członkiem rodziny Uzumaki. Po pewnym czasie Sasuke odkrywa wszystkich użytkowników Karmy.

Lord Siódmy ujawnia powód egzaminów Chunni w wiosce. Mówi, że mimo iż na świecie panuje pokój, otrzymuje pewne pogróżki. Te egzaminy pomogą mu poznać potencjał mieszkańców wioski. Sai opowiada o wynikach drużyny i zastanawia się, czy uda im się przejść do drugiej rundy egzaminów.

Nazwa tego odcinka to „Eve of the Decisive Battle”. Nie możemy jednak przewidzieć, co wydarzy się w najnowszym, nadchodzącym odcinku. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na datę premiery odcinka.

Boruto: Naruto Next Generations Odcinek 222 Trailer

Zwiastun serialu nie jest dostępny w serwisie YouTube. Jednak fani mogą oglądać serial na Crunchyroll i AnimeLab w niedzielę o 17:30 JST. Serial będzie dostępny na Funimation i VRV.

Jak oceniasz artykuł?