Charlie Puth dziewczyna, majątek, życie osobiste!

Urodził się w 1991 r. Charles Otto Puth Jr., lepiej znani jako Chalie Puth to amerykańscy autorzy tekstów, producenci nagrań i piosenkarze. Zdobył wiele nagród w dziedzinie muzyki, takich jak Teen Choice Awards, Hollywood Music in Media Awards i Nickelodeon Kid’s Choice Awards za piosenkę „See You Again” i był nominowany do MTV Europe Awards, American Music Awards, Golden Globe Award i Grammy Award za tę samą piosenkę w 2015 r. Najbardziej znany jest z singla „We Don’t Talk Anymore” (z udziałem Seleny Gomez). Piosenka przyniosła Puthowi światową popularność i znalazła się na 12. i 9. miejscu listy Billboard Hot 100.

Według słów Putha, w dzieciństwie znęcano się nad nim w szkole. Ze względu na presję pracy, Puth powiedział, że przeszedł załamanie nerwowe. Dodał również, że w miarę jak stawał się sławny, jego prywatność była naruszana. Nie był do tego przyzwyczajony. Muzyka jest dla mnie najlepszą terapią” – powiedział podczas wywiadu.

Charlie Puth Wczesne życie

Charlie urodził się w rodzinie Debry i Charlesa Otto Putha Sr. 2 grudnia 1991 r. w New Jersey. Jego matka była autorką tekstów piosenek, a ojciec budowniczym i agentem nieruchomości. Ma dwoje młodszego rodzeństwa, bliźniaków o imionach Stephen i Mikaela.

Ponieważ jego matka pracowała w branży, zaczęła uczyć go gry na pianinie w wieku 4 lat. Zainteresował się muzyką i zaczął uczyć się jazzu. Chodził do Holy Cross School i Forrestdale Middle School, gdzie uczestniczył w różnych programach muzycznych. Ukończył Rumson- Fair Haven Regional High School. Kiedy był w siódmej klasie, uczęszczał do Manhattan School of Music Pre- College. Później poszedł do Berklee College of Music, gdzie specjalizował się w produkcji i inżynierii muzycznej.

Charlie Puth Życie zawodowe

Dziewczyna Charliego Putha

Swoją karierę rozpoczął od założenia własnego kanału na YouTube, gdzie zamieszczał zabawne i komediowe filmiki. W 2011 roku Ellen DeGeneres ogłosiła, że po ocenieniu występu Putha podpisała z nim kontrakt w swojej wytwórni. Puth nadal pisał piosenki do podcastu i występował z Lutherem. Zdobył światową uwagę i uznanie, gdy napisał, współprodukował i wystąpił w utworze „See You Again” wraz z Wizem Khalifą. Zdobył wiele nagród za tę piosenkę i był nominowany do wielu nagród, w tym Grammy. Po tym wydarzeniu Puth już nigdy nie oglądał się za siebie. Nadal wydawał swoje piosenki, takie jak Dear Future Husband, Some Type of Love, Nothing But Trouble i współpracował z wieloma artystami. Następnie wydał swój debiutancki album Nine Track Mind oraz drugi singiel One Call Away, wywołując szum na rynku.

W 2017 roku wydał album „Attention”, który przekroczył próg 1.2 miliardy wyświetleń na Youtube do początku 2021 roku. 'How Long’, drugi singiel z płyty Voicenotes, znalazł się na pierwszym miejscu listy przebojów. 21 na liście Billboard Hot 10. Współpracował z One Direction, a w 2018 roku wydał utwór „If You Leave Me Now” z udziałem Boyz II Men. W tym samym roku ukazał się jego trzeci singiel z Voicenotes zatytułowany „Done For Me”. Wydano jego czwarty singiel „Change” i piąty „The Way I am” z płyty Voicenotes.

Charlie Puth Dziewczyna

Charlie Puth Dziewczyna

Puth stał się sensacją na całym świecie, a jego wartość netto wynosi 25 milionów dolarów. Jego piosenki i albumy są hitami, co pozwala mu zarabiać tyle pieniędzy rocznie.

Popularny gwiazdor powiedział ostatnio, że jest singlem w jednym ze swoich postów na Instagramie. Jednak jego historia randek jest dość imponująca. Media zauważyły Charliego i aktorkę Bellę Thorne na spacerze po plaży, gdzie para się całowała. Później sprawy między nimi stały się bardziej intensywne, ponieważ nie ogłosiła publicznie swojego rozstania z Tylerem Poseyem. Był wtedy przez kilka miesięcy związany z Seleną Gomez. Według niego, nie wyszło, ponieważ Selena miała na myśli kogoś innego niż on. W 2017 roku był związany z Danielle Campbell. Podczas pokazu ujawnił, że nie jest teraz singlem, ale jest w związku. Nie chce publicznie ogłaszać imienia swojej dziewczyny, ponieważ skończył już z publicznymi randkami i chce, aby pozostały one w tajemnicy, ale między nimi nie wyszło.

Spotykał się z aktorką Halston Sage, ale para nie ogłosiła publicznie swojego związku. Plotki głoszą, że związał się z Charlotte Lawrence. Wielokrotnie był z nią widywany. W jednym z postów na Instagramie publicznie ogłosił swój związek.

Jak oceniasz artykuł?