Chasing Life Season 3 Release Date is Out!

Chasing Life to kolekcja dramatów telewizyjnych ABC Family, która była emitowana od 10 czerwca 2014 r. do 28 września 2015 r. Serial oparty jest w całości na meksykańskim serialu Terminales, który był emitowany w hiszpańskiej telewizji Televisa. Pierwotnie zamówiono trzynaście odcinków, ale 27 listopada 2013 r. do zamówienia wprowadzono kolejne siedem odcinków, dzięki czemu cały sezon liczy dwadzieścia odcinków.

ABC Family zamówiło jeszcze jeden odcinek, który zostanie wyemitowany jako świąteczny unikalny 15 lipca 2014 r., zwiększając liczbę zamówionych odcinków do 21. Kolekcja została przedłużona o 2. sezon 6 listopada 2014 r. Najbardziej efektywna data sezonu została przesunięta z 17 sierpnia 2015 r. na 6 lipca 2015 r. 2 października 2015 roku serial został anulowany.

Chasing Life Season 3 Release Date

W pogoni za życiem
W pogoni za życiem

„Chasing Life” został odwołany po sezonach z góry w tym miesiącu, a finał zakończył się z głównym cliffhanger, z April (Italia Ricci) identyfikując do lasu jej najbardziej raka środków i pobyt zinside moment, nawet jak Beth (Aisha Dee) zlokalizowany ona stała się w ciąży.

Po dowiedzeniu się o anulowaniu serialu fanatycy od razu ruszyli do mediów społecznościowych, aby zebrać się na pomoc kolekcji, mając nadzieję na 3. sezon, jednak producent rządowy Patrick Sean Smith pokazał, że nie ma niebezpieczeństwa prawdopodobnego powrotu do ABC Family.

Smith dał zapowiedź trzeciego sezonu, aby zapewnić fanatykom kilka bardzo pożądanych rozwiązań dla około April, Beth, i relaks obsady, ogłaszając, że jeśli wyświetlacz został odnowiony, fanatycy mogliby zobaczyć April alternate jej myśli o jej wybór, aby umrzeć.

Historia „Ścigając życie

Chasing Life śledzi losy April, 24-letniej bystrej i błyskotliwej aspirującej dziennikarki, która stara się wzmocnić swoją pozycję w bostońskiej gazecie za pomocą zaimponowania twardej jak skała redaktorce. Kiedy nie goni współczesnego scoop, April żongluje jej śmiały zawód wraz z jej rodziną, która obejmuje jej owdowiałą mamę Sarę, jej zbuntowaną bardziej młodą siostrę Brennę i jej cukierkową babcię. April dowiaduje się od wujka, że jest chora na białaczkę, podczas gdy w pracy, w domu i w romansie ze współpracownikiem Dominikiem sprawy nabierają tempa.

Obsada serialu Chasing Life

W pogoni za życiem
W pogoni za życiem

Na stronie Chasing Life, Italia Ricci gra April Carver, młodszą reporterkę w (fikcyjnym) The Boston Post, której egzystencja staje się coraz bardziej na odwrót, gdy zostaje rozpoznana z białaczką.

Sara Carver, mama April i Brenny, jest grana z pomocą Mary Page Keller. Pracuje jako terapeutka, ale jej wykształcenie nie pomogło jej w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi poza biurem.

Dominic Russo, reporter sztuki w The Boston Post i miłosne zainteresowanie April, jest grany za pomocą Richarda Brancatisano. Zrywa z April po tym, jak odkrywa, że nie poinformowała go o swoim raku. Następnie rozpoczyna związek z przyrodnią siostrą April, Natalie, jednak nie poświęca się, ponieważ naprawdę kocha April.

Haley Ramm gra Brennę Carver, zbuntowaną nastoletnią siostrę April, która po śmierci ojca wymknęła się spod kontroli. April cierpi z powodu zmian w jej egzystencji, gdy zaczyna rozwijać związek ze znanym kolegą z klasy Greerem, którego jej tata i mama nie akceptują i zabraniają im się widywać. Chodzili ze sobą przez krótki czas, zanim się rozstali z powodu przeprowadzki Greer. Brenna ujawniła się jako biseksualistka w świątecznym serialu.

Aisha Dee gra wysokiej klasy przyjaciółkę April, Beth Kingston, która jest pierwszym mężczyzną lub kobietą, któremu April mówi o swoim raku i jej najwierniejszym zwolennikiem.

Chasing Life Season 3 Expected Story

„Wiedzieliśmy, że jakaś osoba może przyjechać do Włoch i mówić o kilku uczuciach w kwietniu, i cały czas czuliśmy, że to może być Sara” – powiedział Smith w rozmowie z TVLine. Producent stwierdził również, że brał pod uwagę, aby April śniła o Leo, co mogłoby być dla niej bodźcem do utrzymania środków zaradczych. Smith powiedział, że związek April i Dominica (Richard Brancatisano) może zostać utrzymany, ale już nie jako kochankowie.

„To może być niesamowity, głęboki związek, który jednak nie musi być związany z tym, kto w końcu się do niego zbliży” – wyjaśnił. Jeśli chodzi o Beth, producent stwierdził, że może ona mieć dziecko, ale może je oddać do adopcji. W związku z tym, że Smith przyznaje, że zakończenie sezonu 2 jest uważane za mroczne dla ludzi, producent stwierdził, że nie będzie zmieniał tego faktu.

Jak oceniasz artykuł?