chihayafuru sezon 4 data premiery i aktualizacja fabuły!

Chihayafuru to romantyczna sportowa seria anime, której manga została napisana przez Yuki Suetsugu. Seria telewizyjna anime została stworzona pod kierunkiem Morio Asaka i została wyprodukowana pod kierownictwem Toshio Narayani. Produkcja 2. sezonu została zrealizowana pod kierownictwem Manani Tamury i Naomi Iwasy. Za produkcję 2. sezonu odpowiedzialni byli Tika Itana i Hiroyuki Image. Produkcją 3. sezonu zajęli się Natsuko Tatsuzawa, Hidtada Soga, Kazushige Sengoku, Atirikt Taguchi i Takuya Shiroshita.Scenariusz serialu anime napisali: Naoya Takayama, Tumko Kakihara i Ayako Kato.Muzykę stworzył Kousuk Yamashita. Ta seria anime została wyprodukowana przez Madhouse Studio. Sezon 1 został wydany 4 października 2011 r. i był emitowany w Nippon TV. Sezon 2. został wydany w styczniu 2013 roku, a sezon 3. w październiku 2019 roku. W tym artykule przedstawiamy aktualizacje dotyczące daty premiery Chihayafuru Sezon 4 oraz inne aktualizacje.

Chihayafuru sezon 4 Data premiery

Sezon 1 został wydany 4 października 2011, a ostatni odcinek został wyemitowany 28 marca 2011, w sumie 25 odcinków i był emitowany w Nippon TV. Sezon 2 został wydany w styczniu 2013 roku, a trzeci sezon został wydany w październiku 2019 roku, a ostatni odcinek został wyemitowany 23 października 2019 roku. Można zauważyć, że przerwa między kolejnymi sezonami wynosiła około 5-6 lat. Możemy założyć, że data premiery 4 sezonu Chihayafuru będzie w okolicach połowy lub końca 2022 roku. Popularność Chhihayafuru jest tak duża, że fani czekają z niecierpliwością od wielu lat i mogą czekać dalej na nadchodzący sezon na tak piękną historię.

Jeśli myślisz, że jest wystarczająco dużo źródeł i treści do sezonu 4 . Jak wszyscy wiemy, seria mangi liczy 44 tomy, a trzeci sezon składał się z 26 tomów i obejmował tylko. Tak, można się spodziewać, że być może pojawi się także 5. sezon Chhihayafuru, ponieważ materiał źródłowy wystarczy na dwa sezony. TC Entertainment jest również w czołówce producentów. Nowy producent przekazał licencję Sentai Filmworks.
Studio Madhouse wykonało dla Chihayafuru ogromną pracę, która pobiła wszelkie rekordy popularności.

chihayafuru sezon 4

Chihayafuru sezon 4 Plot

Historia obraca się wokół dziewczyny o imieniu Chihaya Ayase, bardzo pomocnej, delikatnej i opiekuńczej siostry przedstawionej w anime. Spędziła maksymalną część swojego życia wspierając karierę modelki swoich sióstr, aby osiągnąć to, co najlepsze w jej życiu. Ale nagle wszystko się zmienia, gdy poznaje grającego w karutę chłopca, który nazywa się Arata Wataya. Kiedy się spotkali, Arata odkrył, że Chhaya ma wystarczający potencjał, by osiągnąć poziom najlepszych sportowców Archera. Ma wszelkie predyspozycje, by zostać graczem karuta. Kiedy Chihaya uświadamia sobie swój potencjał, rozpoczyna kurs na najlepszego gracza w karutę w Japonii. Następnie próbuje ponownie przenieść stare kontakty swoich szkolnych przyjaciół, którzy w czasach szkolnych grali w karutę. Następnie stworzyli grupę o nazwie Mizusawa Karuta Club, a ona dąży do zostania najlepszym graczem karuta w Japonii, by następnie zbliżyć się do Araty. Wkrótce Karata otwiera swój własny klub karuty, aby konkurować z klubem Mizusawa i zdobyć pozycję Meijin.

Jak dotąd seria mangi liczyła 44 tomy, więc spodziewając się źródeł do 4 sezonu, jest wystarczająco dużo treści. Sezon 3 składał się tylko z 26 tomów.

Poprzednie sezony składały się w sumie z 46 odcinków, więc możemy spodziewać się około 20-24 odcinków w sezonie 4.


Chihayafuru sezon 4 Postacie

Główne postacie są bardzo atrakcyjne i spójne z ostatnimi trzema sezonami i były chwalone za swoje występy. Aktorzy głosowi występujący w serialu byli fantastyczni, a modulacja głosu była najlepszą pracą, która uczyniła serial bardziej wyjątkowym. Głównymi aktorami głosowymi byli Seto Asami, która podkładała głos głównej bohaterce Chihayi. Chihaya była dziewczyną, która została przedstawiona jako pełna pasji i życzliwości, poświęcająca swoje życie wspieraniu kariery modelki swojej siostry. Memory Miyano podkładał głos postaci Taichiego.Terasaki Yuka użyczyła głosu hai dla Karaty.Arata był osobą, która przedstawiała się jako bardzo dobry gracz Karuta, co zainspirowało Chihayę do zdobycia sławy w sporcie. Inni bohaterowie drugoplanowi to Ohara Takashi, Nara Tooru i Kahani Ai.

chihayafuru sezon 4 Trailer

Chihayafuru sezon 4 Trailer

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat daty premiery 4. sezonu Chihayufuru. Gdy tylko pojawią się oficjalne informacje na temat 4. sezonu, będziemy aktualizować tę sekcję, by dodawać także zwiastuny. Możesz obejrzeć poprzednie 3 sezony na Crunchyroll, jeśli jeszcze nie oglądałeś tej wspaniałej serii lub dodać je do swojej listy obserwowanych.
Bądź na bieżąco z Site.

Jak oceniasz artykuł?