Ciemniej niż czarno Sezon 3! Czy “Czarny Żniwiarz&#8221 powróci, by szukać zemsty??

Ciemniejsze niż czerń: Kuro no Keiyakusha to jedno z najbardziej wpływowych anime, znane ze swojego świata, fabuły, postępu fabularnego i unikalnej tematyki. Przygodowa historia akcji owinięta mrocznym tematem sprawia, że jest to obowiązkowa pozycja do obejrzenia dla fanów seinen. Stworzone przez Tensei Okamurę anime spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem, do tego stopnia, że maska użyta w anime stała się ikoną.

Zdobyła nagrodę w kategorii najlepsze oryginalne anime od GoGoplex, popularnego magazynu dla nastolatków. Anime zostało wydane w 2009 roku i jak na razie ma 2 sezony i 25 odcinków. W tym artykule porozmawiamy o dacie premiery 3 sezonu Darker Than Black i innych aktualizacjach.

Darker Than Black Season 3 Release Date

Ciemniejsi od czerni
Ciemniejsze niż czerń

Anime pomyślnie przetrwało próbę czasu, ponieważ mimo że zostało wydane ponad dziesięć lat temu, fani wciąż czekają na nową część serii. Na razie nie ma jednak żadnych oficjalnych informacji na temat wznowienia lub nowej części serii.

Ciemniejsi od czerni Sezon 3 Historia

Ciemniejsze niż czerń
Ciemniejsza niż czerń

Kuro no Keiyakusha to historia osnuta wokół mrocznego tematu. Świat w serialu anime musi poradzić sobie z nadprzyrodzonym zjawiskiem, które zakłóca równowagę na całym świecie. Historia obraca się wokół bram, które łączą świat ludzi z niebem i hadesem, oraz zjawisk, które je otaczają. Dziesięć lat przed początkiem głównego anime tajemnicze bramy pojawiły się na Ziemi znikąd. Nikt nie miał co do tego pojęcia. Brama łącząca świat ludzi z niebem pojawiła się w Ameryce Południowej, natomiast brama łącząca świat ludzi z piekłem pojawiła się w Japonii. Swoim pojawieniem się spowodowali zakłócenia na całym świecie, w tym na niebie. Jaka jest prawdziwa natura tych bram, jakie są ich cele, kto tak naprawdę stoi za tym fenomenem, wszystko wokół tych bram jest tajemnicą? Jednak te „Bramy” stworzyły specyficzną przestrzeń, w której wszystkie uniwersalne prawa fizyki są nieważne, bez względu na to, jakie to prawo. Te nadprzyrodzone bramy doprowadziły także do pojawienia się wielu ludzi o dziwnych, ale potężnych zdolnościach. Ci ludzie są znani jako Wykonawcy.

Kontrahenci nie mogli jednak nigdzie wydobyć swoich nadprzyrodzonych zdolności i musieli zawrzeć układ, w którym musieli poświęcić swoje człowieczeństwo, aby zyskać nadprzyrodzone zdolności, stąd nazwa. Fabuła opiera się głównie na mieście w Japonii, w którym pojawiły się Wrota Piekieł. Misaki Kirihara, szefowa Sekcji 4, związała się z Hei’em, który jest notorycznym zleceniobiorcą. Jest tak niesławny, że nazywany jest także „Czarnym Żniwiarzem”. Nawet imię „Hei”, które jest jego kryptonimem, oznacza po chińsku czarny, jednak nie wiadomo, czy Hei jest jego kryptonimem czy prawdziwym imieniem. W miarę rozwoju fabuły Hei przybiera wiele imion, co jest związane z zawodem, który wykonuje. W miejscach publicznych używa jednak imienia Li Shengshun i ukrywa się jako chiński student z wymiany. Li zachowuje spokój i dobre maniery, jest ceniony za swoje uprzejme zachowanie. Pojawia się jako zwykły facet żyjący z dnia na dzień, jedzący, współdziałający, ale zachowujący pewien dystans do innych, często podziwiany przez wszystkich za swoje uprzejme zachowanie.

Jednak mimo takiego wyglądu należy pamiętać, że jest on zimnokrwistym zabójcą, wysoce wykwalifikowanym infiltratorem i mistrzem kamuflażu, podejmował się nawet różnych prac dorywczych, by wypatrzyć swoje cele. Oprócz swojego słynnego imienia Czarny Żniwiarz, w świecie podziemnym znany jest również pod kodem Messiera „BK-201”. Jego specjalna zdolność pozwala mu manipulować elektrycznością, co czyni go bardziej śmiertelnym i niebezpiecznym zabójcą. Potrafi wykorzystać swoje umiejętności na swoją korzyść i wyciągnąć najlepsze wnioski z najgorszych sytuacji. Podczas misji nosi swoją niezwykłą białą maskę i kuloodporny płaszcz oraz ma przy sobie mnóstwo sprzętu, który pomaga mu w wykonywaniu misji. Historia śledzi drogę Hei’a w jego dążeniu do spełnienia swojego zadania i rozwikłania tajemnicy Wrót, które stanowią zagrożenie dla istnienia wszystkich wykonawców. Na swojej drodze spotyka wielu ludzi, zarówno jako Li, jak i Hei.

Ciemniejsze niż czarne Sezon 3 Postacie

Ciemniejsze niż czarne
Ciemniejsze niż czarne

Hei- Hidenobu Kiuchi z Kobe, Hyogo, Japonia, podkłada głos Hei w anime Darker than Black: Kuro no Keiyakusha. Udzielił również japońskiego głosu nastoletniemu Kingowi Bradleyowi w powszechnie cenionym anime Full Metal Alchemist: Brotherhood.

Ciemniejsze niż czarne Sezon 3 Trailer

Ciemniejsze niż czerń: Kuro no Keiyakusha sezon 3 nie ma jeszcze oficjalnego zwiastuna. Możesz obejrzeć to anime tutaj.

Jak oceniasz artykuł?