Czy będzie Breaking Bad Sezon 6 Data premiery?

Breaking Bad to jeden z najlepszych amerykańskich seriali kryminalnych. Jego twórcą i reżyserem jest Vince Gilligan. Pierwszy sezon tego programu został wyemitowany w 2008 roku. W tym momencie powstało 5 sezonów i w sumie 62 odcinki. Oto najnowsze informacje o Breaking Bad Sezon 6 Data premiery i inne szczegóły.

Ponieważ Vince Gilligan uważał, że „Z Archiwum X” zbyt długo się przeciąga, 5. sezon „Breaking Bad” został anulowany. Jest wielu fanów, którzy chcieliby, aby Breaking Bad nigdy się nie skończył, ale z drugiej strony, najprawdopodobniej zniechęciliby się w przypadku, gdyby był on jeszcze nadawany na żywo. Breaking Bad to serial z zadziwiającymi showrunnerami. Precyzyjnie przedstawia naukę i świat domen narkotykowych. Czasami jest to do tego stopnia precyzyjne, że można się czegoś dowiedzieć, oglądając serial. I to jest jedyny powód, dla którego

Breaking Bad Sezon 6 Data premiery

Już teraz, AMC prowadzi rozmowy na temat kolejnego serialu i.e „Better Call Saul”. Po zakończeniu tych ustaleń zostanie wyemitowany kolejny odcinek „Breaking Bad”. Najprawdopodobniej pojawi się na antenie w 2021 roku i może to być koniec 2021 roku. Pierwszy sezon otrzymał pozytywne recenzje, ponieważ opowiada historię Waltera White’a, słabo opłacanego, wysoko wykwalifikowanego nauczyciela chemii, który zmaga się z rakiem płuc w trzecim stadium.

Jak donoszą liczne serwisy rozrywkowe, twórcy „Breaking Bad” być może snują już plany dotyczące 6. sezonu serialu. Według doniesień, 6. sezon Breaking Bad będzie kontynuacją opowieści o powrocie Jesse’ego Pinkmana i ujawni, co stało się z sekretną kasą Waltera White’a. Jesse Pinkman będzie odgrywał główną rolę i będzie próbował odzyskać rynek narkotykowy w Albuquerque.

W końcu pojawiły się doniesienia, że serial rozpocznie prace nad 6. sezonem po zakończeniu pandemii COVID-19. Jeśli wierzyć plotkom, 6. sezon Breaking Bad zostanie wyemitowany pod koniec 2021 roku.

Breaking Bad Sezon 6 zwiastun

Breaking Bad Sezon 6 Plot

W momencie, gdy u nauczyciela chemii Waltera White’a zdiagnozowano chorobę w stadium III i pozostawiono mu zaledwie dwa lata życia, decyduje, że nie ma nic do stracenia. Mieszka z dorastającym dzieckiem, które ma paraliż mózgowy, i swoją lepszą połową w Nowym Meksyku. Walt, chcąc zapewnić swojej rodzinie bezpieczną przyszłość, wyrusza na poszukiwanie lekarstw i popełnia błędy. Okazuje się, że jest niezwykle zdolny w tym nowym świecie, ponieważ zaczyna produkować i sprzedawać metamfetaminę z jednym ze swoich poprzednich uczniów. Serial śledzi wpływ śmiertelnego znaleziska na standardowego, wytrwałego mężczyznę i bada, co śmiertelne zakończenie oznacza dla jego głębokiej jakości i zmienia go w ważnego gracza w handlu narkotykami.

W 5. sezonie Walter przeistoczył się w niebezpiecznego władcę narkotyków. Co więcej, w końcu jego osobowość się rozsypała. Pod koniec 5. sezonu zostaje postrzelony i umiera.

Po zakończeniu 5. sezonu Breaking Bad wielu fanów zadawało sobie pytanie o losy Jessego Pinkmana. W każdym razie na każde z tych zapytań odpowiadał w dostarczonym niedawno filmie Breaking Bad, El Camino. Niektórzy fani uważali, że dobrobyt El Camino spowoduje, że Breaking Bad Season 6. Obecnie, według najnowszych plotek, Breaking Bad Sezon 6 może być naprawdę szansą.

Obsada 6. sezonu Breaking

Breaking Bad Sezon 6 Szczegóły obsady

Mimo że nie ma jeszcze potwierdzenia, że serial będzie kontynuowany, możemy założyć, że w 6. sezonie nie nastąpią żadne większe zmiany. To jest założenie obsady zależne od ostatniego sezonu:
Bryan Cranston w roli Waltera White’a. Anna Gunn gra Skyler White. Aaron Paul gra Jesse’ego Pinkmana. Dostojny Norris jako Hank Schrader.Betsy Brandt jako Marie Schrader. RJ. Mitte jako Walter White. Sway Odenkirk jako Saul Goodman. Giancarlo Esposito jako Gustavo „Gus” Fring. Jonathan Banks jako Mike Ehrmantraut. Laura Fraser jako Lydia Rodarte-Quayle. Jesse Plemons jako Todd Alquist

Jak oceniasz artykuł?