Czy będzie druga część filmu Przebudzenie? Odpowiedź jest tutaj

Wydany dopiero w tym miesiącu sposób, w jaki kończy się Awake, pozostawił wiele pytań bez odpowiedzi i otworzył drzwi nadziei i możliwości dla Awake Season 2. Jesteśmy tu po to, by powiedzieć wam, czy 2. sezon Awake powstanie, czy nie? Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybiegamy w przyszłość, biorąc pod uwagę fakt, że film ukazał się niedawno, ale nie możemy się powstrzymać od zbierania wszelkich dostępnych informacji dla Waszego dobra. Tak więc, bez sprawdzania waszej i naszej cierpliwości przez intro, zobaczmy szybko, co Awake 2 przygotowało dla nas w przyszłości.

Jaki jest status odnowienia Awake 2??

Jaki jest status wznowienia serialu Awake 2?

Dla tych, którzy nie wiedzą, Awake to amerykański thriller i film suspensowy, który został wydany przez Netflix 9 czerwca 2021 roku, z czasem trwania 96 minut.

Mówiąc o możliwości wznowienia filmu, weźmy pod uwagę wszystkie fakty, aby zobaczyć, jakie są szanse na wznowienie 2. sezonu Awake.

Po pierwsze, recenzje i reakcje, z jakimi spotkał się film. Do tej pory nie jest zbyt dobry, zarówno widzowie, jak i krytycy ocenili go nisko. na stronie Rotten Tomatoes, 28% z 47 opinii krytyków o filmie jest pozytywnych, a normalna ocena to 4.5/10. Według Metacritic, co odnosi się do normalnej oceny 35 na 100 zależnej od 13 krytyków. Jeśli chodzi o IMDb, film dostał 4.8 na 10, co świadczy o dość niskiej ocenie. Wszystkie te agregatory recenzji do tej pory nie są zwolennikami wznowienia. Ale z biegiem czasu, jako że film ukazał się niedawno, może zebrać kilka dobrych reakcji.

Jeśli postrzegalibyśmy ten film jako horror, który ma niektóre z tych elementów, to moglibyśmy przewidzieć jego sequel, ponieważ generalnie tego typu gatunki wymagają kolejnego sezonu, ale jeśli uznamy ten film za apokaliptyczny, to tego typu filmy nie mają sezonów sequeli w przyszłości.

Jeśli chodzi o Netflixa, wszyscy wiemy, że ten gigant streamingu zazwyczaj potrzebuje trochę czasu, aby sprawdzić, czy dany film spotkał się z wystarczająco dobrym przyjęciem widzów, aby go wznowić, czy też nie. Poczekajmy więc, aż Netflix wyda oświadczenia dotyczące wznowienia Przebudzenia. Mimo to, biorąc wszystko pod uwagę, szanse na sequel są na razie niewielkie. W każdym razie, w oczekiwaniu na kontynuację, przejdźmy do krótkiego podsumowania filmu Przebudzenie.

Kto wchodzi w skład obsady i załogi serialu Awake??

Kto wchodzi w skład obsady filmu Awake?

Reżyserem jest Mark Raso, producentem Paul Schiff, autorem historii jest Gregory Poirier, a scenariusz napisał Mark Raso. W filmie występują: Gina Rodriguez jako Jill, Ariana Greenblatt jako Matilda, Frances Fisher jako Doris, Shamier Anderson jako Dodge, Finn Jones jako Brian, Lucius Hoyos jako Noah, Gil Bellows jako Dr. Katz, Barry Pepper jako pastor, Jennifer Jason Leigh jako dr. Murphy oraz Sebastian Pigott jako Clarence. Zarówno widzowie, jak i krytycy chwalili niesamowitą grę aktorską i występy członków obsady filmu, a zwłaszcza Giny Rodriguez.

Jaka jest fabuła filmu Przebudzenie?

Jaka jest fabuła filmu Awake?

Z powodu jakiejś tajemniczej ogólnoświatowej katastrofy nikt na ziemi nie może już spać. Z nieznanych powodów córka Jill Adams, Matilda, może spać. W tej chwili sprawdzianem umiejętności i wytrwałości jest odkrycie, dlaczego tak się dzieje, ponieważ wszyscy szybko popadają w senne szaleństwo.

Jill Adams jest byłą narkomanką, byłą wojowniczką, a obecnie samotnym rodzicem, który walczy o godne życie. Z jakiegoś powodu, prawdopodobnie z powodu jej doświadczeń z nadużywaniem narkotyków, dwójka dzieci Jill – jej licealne dziecko Noah i młodsza córka Matilda – mieszkają z babcią. Jednak nic z tego nie jest ważne, gdy tajemnicze wydarzenie na świecie sprawia, że wszyscy przestają spać, a każda technologia przestaje działać. Jill i jej dzieci jadą samochodem, kiedy to się dzieje, rozbijają swój pojazd w jeziorze, jednak dowiadują się, jak to przetrwać.

Szybko okazuje się, że Matilda, dziewczynka Jill, jest jedną z niewielu osób na świecie, które mogą spać. Psycholog potrzebuje Jill, by zabrała Matyldę do „punktu centralnego”, gdzie będą ją kontemplować, próbując znaleźć rozwiązanie. W centrum uwagi znajduje się jeszcze jedna kobieta, która również potrafi spać tak jak ona. Jednak zegar tyka i wszyscy szybko tracą zmysły.

Z powodów, które nie zostały wyjaśnione, jest jeszcze kilka pojazdów, którym udaje się działać. Ma to coś wspólnego z „zasilaniem ich akumulatorów.” Jill bierze pojazd dla swojej rodziny, a ona tworzy układ, aby włamać się do punktu centralnego, uwolnić drugą panią, która nie może spać, i poprosić, aby podnieść Matilda dla niej. Jill wierzy wszystkim oprócz swojej córki i tej drugiej kobiety, która wkrótce umrze. Dodatkowo nie wierzy, że lekarz kontrolujący punkt w centrum będzie w stanie zbadać jej dziewczynkę bez robienia jej krzywdy. Jill zdaje sobie sprawę, że ten lekarz pochodzi z czasów, gdy była w wojsku i pomagał jej wykorzystywać brak snu jako rodzaj tortury dla wrogów.

Zwiastun filmu Awake

Awake ma wystarczająco dużo momentów thrillera i horroru, by przyprawić Cię o dreszcze. Obsada pokazała niesamowitą grę aktorską. Choć zakończenie może być trudne, film ma ciekawą i świeżą fabułę, której nie można przegapić.

Jak oceniasz artykuł?