Czy Blast jest silniejszy od Saitamy??

Jest to szczególnie istotne w tej sytuacji, ponieważ najbardziej znany bohater Stowarzyszenia Bohaterów zaginął i jest owiany tajemnicą. Jaka jest tożsamość tego enigmatycznego człowieka?? Czy wierzysz, że może pokonać Saitamę??

Blast jest postacią z najwyższą rangą S w One Punch Man. Nawet jeśli jego tożsamość jest nieznana, Stowarzyszenie Bohaterów uznaje go za swojego najlepszego i najpotężniejszego bohatera.

Niektórzy uważają, że Blast jest potężniejszy od Tatsumakiego. Mimo że połączone moce trzech bohaterów rangi S nie były w stanie poradzić sobie z Elder Centipede, okazało się, że jest on do tego zdolny.

To również czyni go ostatecznym rozwiązaniem wszelkich zagrożeń dla ludzkości i dobrobytu naszej planety. Bazując na jego osiągnięciach, obecnie nie dorównuje Saitamie i nie wiemy, jak bardzo może stać się jeszcze potężniejszy.

Czy Blast jest silniejszy od Saitamy?

Czy Blast jest silniejszy od Saitamy?
Czy Blast jest silniejszy od Saitamy?

Blast jest postacią z najwyższą rangą S w One Punch Man. Mimo, że jego tożsamość jest nieznana, Stowarzyszenie Bohaterów uznaje go za swojego najlepszego i najpotężniejszego bohatera.

Blast jest nazywany przez Fubuki „szczytem wszystkich bohaterów”. Nawet Sitch uważa, że Blast zasługuje na specjalne traktowanie, ponieważ pojawiłby się tylko wtedy, gdyby ludzkość była w niebezpieczeństwie.

Kim dokładnie jest Blast?

Posiadanie statusu bohatera najwyższej rangi w Stowarzyszeniu Bohaterów. Saitama, z drugiej strony, uważa walkę z przestępczością za swoją pełnoetatową pracę i pojawia się tylko wtedy, gdy jest to dla niego wygodne lub gdy ludzkość jest w poważnym niebezpieczeństwie.

Jeszcze dwa lata temu wybuch doprowadził zagrożenie na poziomie smoka, znane jako Starsza Stonoga, na skraj śmierci za pomocą jednego uderzenia.

Gyro Gyro był pewien, że pomimo obecnego stanu Starszej Stonogi, Blast wciąż może go pokonać, mimo że był mniejszy, a więc słabszy, gdy spotkali się po raz pierwszy. Z drugiej strony, Blasta już nigdy więcej nie widziano po tym incydencie.

Czy Blast wciąż jest w pobliżu?

W rozdziale 119 mangi One Punch, Drive Knight pyta Sekingara, czy Blast pojawi się, jeśli siedziba Stowarzyszenia Bohaterów zostanie zaatakowana. Według Sekingara, jest to mało prawdopodobne. Co więcej, twierdzi on, że Blast jest na pół-emeryturę.

Ma to sens, biorąc pod uwagę, że ostatni raz widziano go walczącego z Elder Centipede dwa lata temu.

Czy poziom mocy Blasta i Saitamy jest taki sam??

Czy Blast jest silniejszy od Saitamy?
Czy Blast jest silniejszy od Saitamy??

Według Stowarzyszenia Bohaterów, jest on najsilniejszym bohaterem w One Punch Man, ale nie jest tak potężny jak Saitama. Saitama ma zdolność pokonania Blasta jednym ciosem.

Według Fubuki, Blast potrafi strzelać laserami z oczu, władać mocami psychicznymi i dowodzić trylionami robotów. Jednocześnie wierzy, że może on przewyższyć resztę klasy S.

Wybuch pokonał również legendarnego ninja, głowę wioski ninja. Legenda głosi, że Blast może pokonać Flashy’ego Flasha, Speed-o-Sound Sonica i całą Niebiańską Partię Ninja naraz.

Tatsumaki, jedna z najpotężniejszych postaci w historii, uważa, że Blast jest potężniejszy od niej.

Czy Blast i Saitama to ta sama osoba??

Niektórzy uważają, że Blast is Saitama. Są ze sobą związani, ponieważ Saitama i Blast chcą zostać bohaterami z tych samych powodów. Amnezja jest popularną teorią wśród fanów, którzy uważają, że Saitama nie pamięta swojego poprzedniego życia.

Ponieważ jego ciało pamiętało bitwy, które stoczył przed utratą pamięci, był w stanie trenować do nadludzkiej siły.

Czy Blast Saitama to postać z przeszłości czy z przyszłości?

Jest bardzo mało prawdopodobne, że Blast jest przyszłą wersją Saitamy. Powodem tego jest oczywista dysproporcja w sile. Ogranicznik” Saitamy został już złamany, a on sam posiada nieskończoną siłę. Nawet Starsza Stonoga nie miałaby z nim szans.

Blast walczył o to zaledwie dwa lata temu. Jeśli jest Saitamą z przyszłości, to nie powinno to być możliwe.

Niezależnie od tego, jak bardzo nielogiczna jest ta teoria, jest ona silną wskazówką, że postać odegra znaczącą rolę w 2. sezonie One-Punch Mana z powodu ciągłej nieobecności Blasta. Blast i Saitama mogą być w jakiś sposób spokrewnieni.

Człowiek z jednym ciosem, japoński komiks o superbohaterach, opublikowany na początku 2009 roku, opowiada historię człowieka, który potrafi przebić się przez każdą przeszkodę. Zarówno manga, jak i anime są ilustrowane przez Yusuke Muratę. Webkomiks stał się viralem niemal natychmiast po opublikowaniu, z ponad 7.9 milionów wyświetleń do czerwca tego samego roku.

Potwory i złoczyńcy sieją spustoszenie w miastach planety podobnej do Ziemi. Aby z nimi walczyć, rząd światowy założył Stowarzyszenie Bohaterów, a superbohaterowie są teraz zatrudniani, by ich powstrzymać. Nasi bohaterowie pochodzą z różnych środowisk i dokonują heroicznych czynów, od klasy C do klasy S.

Jest niezwiązanym z miastem bohaterem z City-Z, który dokonuje heroicznych czynów dla własnej rozrywki. Dzięki intensywnemu treningowi może teraz pokonać nawet najpotężniejszych przeciwników i potwory jednym uderzeniem, przekraczając swój „limit”.” Z drugiej strony, jest on teraz niezadowolony ze swojej wszechmocy i sfrustrowany brakiem wyzwań.

Jak oceniasz artykuł?