Czy kiedykolwiek pojawi się Kabaneri of the Iron Fortress Season 2 Release Date?

Kabaneri of the Iron Fortress wykorzystuje stary temat, ale z nową krawędzią i smakiem. Wyjątkowa fabuła jest tym, co wyróżnia to anime. Motyw apokalipsy zombie zyskuje nową jakość, gdy zostaje połączony z gatunkiem steampunku i unikalną koncepcją, która jest całkiem zabawna do oglądania. Bohaterowie serii są dobrze napisani i prawie każda z postaci otrzymuje odpowiednią ilość czasu ekranowego i ekspozycji.

Odpowiednie tempo opowieści, intrygujące punkty fabularne, ciekawe postacie i ich sposób radzenia sobie z problemami mają prawie wszystko. Jeśli szukasz akcji, odrobiny horroru i nowego, świeżego pomysłu, to może być coś dla ciebie. Serial jest produkowany przez Wit Studios, to samo studio, które ma na swoim koncie trzy pierwsze sezony legendarnego anime Attack On Titan. Często zadawane pytanie brzmi: Czy Kabaneri of the Iron Fortress Season 2 zostanie wydany?? Ale tutaj udzielimy wam wszystkich odpowiedzi. Oto wszystko, co wiemy o Kabaneri of the Iron Fortress Season 2.

Kabaneri of the Iron Fortress Season 2 Release Date

Serial został dobrze przyjęty w momencie premiery i zdobył dużą popularność. W ramach serii powstały trzy filmy, które ukazały się po premierze pierwszego sezonu. Niestety, jak dotąd Wit Studio nie wykazało żadnego potencjału w kwestii Kabaneri Żelaznej Twierdzy Sezon 2 serialu. Fani wciąż mają duże nadzieje na nową część serialu.

Kabaneri of the Iron Fortress Season 2 Plot Premises

Kabenari Żelaznej Twierdzy
Kabenari of The Iron Fortress

Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, a ludzie są niemal na skraju wyginięcia. Ludziom zagraża poważne niebezpieczeństwo, w którym prowadzenie zrównoważonego, spokojnego życia nie wchodzi w rachubę, nawet codzienne przetrwanie nigdy nie jest gwarantowane, ale mimo to ludzkość lub to, co z niej pozostało, stara się zrobić wszystko, co w jej mocy, by jak najlepiej wykorzystać to, co ma, czyli specjalistyczny sprzęt, broń, środki transportu, mechanizmy obronne itp. Akcja rozgrywa się w czasach rewolucji przemysłowej, kiedy świat przyzwyczaja się do nowych osiągnięć technologicznych, mających pomóc w prowadzeniu normalnego trybu życia, jednak postęp ten został całkowicie zahamowany przez niefortunne wydarzenie, które doprowadziło do katastrofy o ogromnym wpływie na losy ludzkości. Nieznany (jak dotąd) wirus pojawił się znikąd, atakując ludzi i zmieniając ich w potworne stworzenia, które są martwe, ale zdolne do poruszania się.

Stworzenia te są jednak niezwykle niebezpieczne, ponieważ mają nienasycony głód ludzkiego mięsa. Te żywiące się ciałem potwory, które kiedyś były zdrowymi ludźmi, nazywane są „Kabane”. Ich apetyt na ludzkie mięso nie ma końca, co czyni z nich poważne zagrożenie, a sprawę pogarsza fakt, że ten stan jest zaraźliwy. Jeśli dotknięty Kabane choćby lekko ugryzie normalnie funkcjonującego człowieka, to jest on skończony, ponieważ prędzej czy później osoba ta zamieni się również w Kabane i zostanie zamieniona w półżywego, chodzącego, ludzkiego potwora żywiącego się mięsem. Pytania: Jak powstał ten wirus?? Czy jest to naturalny zmutowany wirus, czy też stworzony przez człowieka, który chce wywołać tę katastrofę dla osobistej wendety?? Czy istnieje jakieś lekarstwo? A jeśli jest to, co to jest? , wciąż nie są znane, co prowadzi do jeszcze bardziej skomplikowanej sytuacji.

Kabenari z Żelaznej Fortecy

Brak jakichkolwiek szczegółów na temat wirusa skomplikował ludziom walkę z nim z powodu braku informacji biologicznych, więc ludzie na razie uciekają się do obrony, jak tylko mogą, przed tym groteskowym zagrożeniem ze strony Kabanes. Jednak to właśnie tutaj pojawia się aspekt przemysłowy i technologiczny. Ludzie, aby przetrwać w tej poważnej sytuacji zrobili wszystko, co w ich mocy z technologii, którą dysponowali. Od budowania ogromnych murów, by chronić ostatnie ocalałe fragmenty ludzkości, po najlepszy możliwy sprzęt, by przystosować się do tej niespokojnej sytuacji. Mimo że większość ludzkiej cywilizacji została zniszczona, niektóre cywilizacje o wyjątkowo wysokich inicjatywach obronnych były w stanie przetrwać ledwie.

Jednym z takich miejsc jest ufortyfikowana wyspa Hinomoto, na której zrobili wszystko, co w ich mocy i próbują zrobić jeszcze więcej, by zwalczyć ogromne hordy Kabanes, które wydają się nie mieć końca. Jednak, aby przemieszczać się przez te gigantyczne fortece, musieliby użyć czegoś solidnego, wytrzymałego i jednocześnie czegoś o niezwykle dużej prędkości, w przeciwnym razie przemieszczanie się przez potężne chaszcze Kabanes byłoby prawie niemożliwe.

W końcu wpadli na pomysł opancerzonych pociągów, które są przeznaczone do ciężkich zadań. Jednak utrzymanie tak zaawansowanych technologicznie pociągów z bronią, pancerzami, mechanizmami obronnymi i wieloma innymi nie jest łatwą sztuką. Potrzebni są wykwalifikowani maszyniści i wykwalifikowani inżynierowie, którzy będą w stanie zarządzać pociągami, a ponieważ pociągi są teraz jedynym środkiem transportu, będą musieli być bardziej ostrożni. Ikoma, który jest jednym z młodych ludzi obsługujących pociągi, wpadł na wynalazek, który według niego może odwrócić losy bitwy między ludźmi a Kabanami. Jedyną słabością Kabanes jest ich serce, które jest pokryte żelazem i trudne do zniszczenia, ale aby zabić Kabanes na dobre, zniszczenie ich serca jest jedynym wyjściem.

Kabaneri of the Iron Fortress Season 2 Characters

Ikoma – Tasuku Hatanaka z prefektury Kanagawa w Japonii podkłada głos pod Ikomę w serii anime. Znany jest również z roli Kaminari Denki z My Hero Academia.

Trailer

Kabaneri of the Iron Fortress Season 2 nie ma jeszcze zwiastuna ani teasera. Program jest dostępny na stronie Netflix.

Jak oceniasz artykuł?