Czy Nashville Season 7 Release Date zostanie anulowany??

Nashville to amerykańska telenowela muzyczna, której twórczynią jest Callie Khouri. Premiera serialu miała miejsce ABC 10 października 2012 r. Od czasu premiery pierwszego odcinka serial zebrał pozytywne recenzje wszystkich widzów, w tym krytyków, co znalazło odzwierciedlenie w jego oglądalności.

Serial zdobył wiele nagród, a nawet był do wielu nominowany. Zdobył nagrody Critics’ Choice Television Awards w kategorii najbardziej ekscytujący nowy serial w 2012 roku, Guild of Music Supervisors Awards w kategorii najlepszy nadzór muzyczny w telewizyjnym musicalu lub komedii w 2014 roku, CMT Artists of the Year Awards w 2015 roku, Voice Awards w kategorii Strengthening Families through Hope and Help – Television Productions w 2016 roku i wiele innych. Został on nominowany do nagród takich jak Glaad Awards, Teen Choice Awards, Golden Globe Awards, People’s Choice Awards Prime Time Emmy Awards i wiele innych w różnych kategoriach.

Nashville Sezon 7 Data premiery

Nashville Sezon 7 Data premiery

Fani z niecierpliwością czekają na informacje o odnowieniu 7. sezonu Nashville, ponieważ 6. sezon został już zakończony. Jeśli jesteś jednym z tych fanów, którzy chcą wszystkiego, co związane z 7. sezonem Nashville, czytaj dalej ten artykuł do końca, ponieważ podamy Ci wszystkie informacje z nim związane. Fani byliby zawiedzeni, gdyby wiedzieli, że twórcy serialu już go anulowali. Tak, dobrze przeczytaliście. Nashville nie powróci już w siódmym sezonie, a szósty sezon był ostatnim sezonem serialu.

Szósty sezon ma swój własny fanbase, ale według fanów serialu, kilka pierwszych sezonów było niesamowitych. Jednak po trzecim sezonie poziom serialu spadł. Według nas ABC musiało to wyczuć, co może doprowadzić do anulowania kolejnego sezonu. Serial nigdy nie wróci do swoich dawnych, dobrych czasów, ale ostatnie sezony nie zawiodły fanów aż tak bardzo. Ci jednak nadal podziwiają ten program.

Nashville Sezon 1 Data premiery 10 października 2012
Nashville Season 2 Release Date 25 września 2017 r
Nashville Sezon 3 Data premiery 24 września 2014 r
Nashville Sezon 4 Data premiery 23 września 2015 r
Nashville Sezon 5 Data premiery 15 grudnia 2016 r
Nashville Sezon 6 Data premiery 19 grudnia 2017 r
Nashville Sezon 7 Data premiery Jeszcze nie potwierdzone

Nashville Sezon 7 Historia

Rayna Jaymes jest znaną piosenkarką muzyki country. Na nieszczęście, bardzo łatwo traci popularność wśród fanów. Jest to rywalizacja między nią a Juliette Barnes, która jest wschodzącą młodą gwiazdą. Ostatni album Rayny nie spełnił jej oczekiwań, a jej występy na żywo również nie były udane. Z drugiej strony, Juliette jest bardzo seksowna i jest młodą, najlepiej sprzedającą się piosenkarką, ale zauważa, że Rayna jest pochłonięta swoją sławą i nie docenia wystarczająco swoich fanów. Postanowiła więc zachować dystans do siebie, ale Raynie nie podoba się sposób śpiewania Juliette i odrzuciła propozycję. Rozpoczyna się rywalizacja między tymi dwiema gwiazdami. Koniec spoilerów!

Nashville Sezon 7 Obsada

W głównej obsadzie serialu znajdują się Connie Britton jako Rayna Jaymes, Hayden Panettiere jako Juliette Barnes, Clare Bowen jako Scarlett O’ Connor, Eric Close jako Teddy Conrad, Charles Esten jako Deacon Claybourne, Jonathan Jackson jako Avery Barkley, Sam Palladio jako Gunnar Scott i wielu innych. Wygląda na to, że aktorzy włożyli wiele wysiłku, aby ich postacie wyglądały prawdziwie. Fani i widzowie nie mogą sobie nawet wyobrazić innych osób w ich rolach.

W serialu wystąpiło kilku aktorów w rolach drugoplanowych. W zwiastunie wystąpili: Judith Hoag, Chaley Rose, Aubrey Peeples, Sylvia Jefferies, Brette Taylor, Charlie Bewley, Jay Hernandez, Alexa Pena Vaga, Laura Benanti i wielu innych. Nawet obsada drugoplanowa wykonała ciężką pracę, aby ich role wyglądały perfekcyjnie.

Nashville Sezon 7 Trailer

Ponieważ sezon 6 był ostatnim sezonem i serial nie został odnowiony na 7th sezon, nie ma dostępnego zwiastuna. Jednak zwiastun 6th sezon jest dostępny na YouTube. Jeśli jesteście zainteresowani obejrzeniem go, wystarczy kliknąć na link podany powyżej i będziecie mogli obejrzeć zwiastun 6. sezonu Nashville. Jeśli podobał Ci się zwiastun i chcesz obejrzeć cały serial, jest on dostępny na Hulu. To niesamowite show można obejrzeć tutaj. Daj nam znać swoje opinie o serialu po obejrzeniu go w polu komentarza. Szczęśliwego oglądania! Wkrótce wrócimy do Was z nowym artykułem.

Jak oceniasz artykuł?