Czy Ncuti Gatwa naprawdę jest gejem? Czy Sex Education Eric jest naprawdę gejem?

Ncuti Gatwa urodził się 15 października 1992 r. i ma teraz 2 lata. Zgodnie z jego znakiem zodiaku jest on Libranem. Urodził się w Rwandzie, ale kiedy był jeszcze małym dzieckiem, w Rwandzie rozpoczęło się ludobójstwo, z powodu którego jego rodzina musiała przenieść się do Szkocji. Został wychowany na wspaniałego człowieka, którym jest teraz w Oxgangs i Fifi w Szkocji. Nadal ma w sobie szkocki akcent, ale rzadko go zauważamy w bardzo znanym serialu Sex education, gdzie gra rolę geja Erica.

Mówi, że ta rola jest dla niego inspiracją i że chce, aby jego rola była nadzieją dla wszystkich kolorowych facetów, którzy są powstrzymywani ze względu na swoje pochodzenie etniczne. Jego rola pomoże nie tylko im, ale także ludziom, którzy boją się ujawnić swoją seksualność w społeczeństwie, ponieważ kiedy zobaczą, że Eric jest szczery, a ludzie go akceptują i dobrze się bawią, będzie to dla nich dobra lekcja.

Czy Sex Education Eric naprawdę jest gejem?

Czy Ncuti Gatwa jest naprawdę gejem?

Ncuti mówi, że jego akcent może nie zawsze brzmi tak szkocko, ponieważ jest to coś, co pojawia się tylko wtedy, gdy jest otoczony przez ludzi w swoim kraju. Ncuti ukończył swoją edukację w Szkocji. W szkole średniej Boroughmuir i Dunfermline uczęszczał do szkoły średniej, a w college’u do Royal Conservatoire of Scotland w Glasgow. Ukończył studia licencjackie z aktorstwa w 2013 r. Jego ojciec, pan Tharcisse Gatwa. Etnicznie należy do dystryktu Karongi. Jest dziennikarzem z tytułem doktora teologii.

Odkąd pojawił się w roli Erica w filmie Sex Education, ludzie byli zaintrygowani jego niesamowitą grą. Zagrał tak dobrze, że zdobył nagrodę Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej w Szkocji dla najlepszego aktora oraz dwie nominacje do BAFTA Nominacje do Nagrody Telewizyjnej za najlepszą męską rolę komediową. Wiele osób twierdzi, że ponieważ Naruto wcielił się w tę rolę tak dobrze, jakby to było jego prawdziwe ja, istnieje możliwość, że on sam jest gejem. Tak wiele osób szukało jej i pytało o to również jego. Jeśli też jesteś jedną z tych osób, nie martw się, mamy cię pod opieką. Czytaj dalej i odkryj wszystko, co dla Ciebie zebraliśmy.

Czy Ncuti Gatwa naprawdę jest gejem?

Czy Ncuti Gatwa naprawdę jest gejem

Ludzie, a właściwie fani i paparazzi, mają sposób na wnikanie w życie tych, którzy rozpoczynają karierę. Gdy tylko znajdziesz się w świetle jupiterów, będą wszędzie. Czekając, aż będziesz trzymać się za ręce ze współpracownikiem lub późno pojawisz się w knajpie, a następnego dnia będziesz malować nagłówki gazet tylko z tobą. Tak więc gwiazdy w dzisiejszych czasach są bardzo ostrożne i bardzo prywatne w kwestii swoich związków i seksualności, ponieważ nie wszyscy chcą, aby świat dowiedział się o ich sprawach. Podobnie jak gwiazda tego artykułu, Ncuti Gatwa jest również bardzo skryty w swoim życiu.

Nawet po zadaniu wielu pytań bezpośrednio w Internecie lub pośrednio w wywiadach nie powiedział nic na temat swojej seksualności lub wyborów życiowych. Jako fani staramy się wyciągać wskazówki z jego wypowiedzi w wywiadach. Wspomniał również, że bardzo ważne jest, aby zarówno czarna społeczność, jak i społeczność gejowska były odpowiednio reprezentowane w telewizji. Jako postać, która posiada obie te cechy, z pewnością wie, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na jego barkach.

Zawsze chciał dawać nadzieję wszystkim młodym mężczyznom, którzy mają problemy ze stawieniem czoła rzeczywistości i przystosowaniem się do życia w społeczeństwie. Zachowywał się w tak naturalny i fajny sposób, że ludzie powinni pomyśleć, że skoro on może robić to wszystko i nadal być tym fajnym, to dlaczego my nie możemy być tacy?? Jednak na podstawie tego nie możemy stwierdzić, jakie są preferencje tego aktora. Najlepiej poczekać, aż poczuje się na tyle komfortowo, by podzielić się tym ze swoimi ukochanymi fanami, takimi jak my. W życiu naszych gwiazd wciąż mamy nasze najlepsze wewnętrzne źródło, czyli media. Możemy poczekać, aż otrzymamy od nich nowe informacje na ten temat, ponieważ.

Jak oceniasz artykuł?