Czy Panika Sezon 2 Data premiery już w drodze?

Amazon Prime Video wprowadza nowe treści w bardzo szybkim tempie. Najnowszy serial, który pojawił się na tej platformie kilka dni temu to Panic. Twórcą tego najnowszego serialu jest Lauren Oliver. Podobnie jak wiele innych seriali telewizyjnych, ten amerykański serial jest oparty na powieści o tym samym tytule autorstwa Lauren Oliver. Ten serial dramatyczny niedawno zakończył swoją historię. Fabuła jest interesująca, a postacie są wystarczająco silne, aby zapewnić ludziom rozrywkę pełną przygód. Po obejrzeniu pierwszego sezonu „Panic” na pewno niecierpliwie czekasz na informacje o kolejnych częściach i dacie premiery 2. sezonu „Panic. Nie musisz się teraz martwić. Tutaj podzieliliśmy się wszystkimi możliwymi szczegółami na temat drugiego sezonu i innych aktualizacji.

Czy powstanie 2. sezon Panic?

Istnieją szanse na powrót serialu. Zebrał dobre oceny i wielu krytyków doceniło ogólny aspekt Panic. Te dwa czynniki decydują o tym, czy serial będzie miał w przyszłości pozytywny przebieg, czy też nie.

Oczekuje się, że drugi sezon zostanie odnowiony na początku 2022 roku. Twórcy nie ogłosili jednak nic w tej sprawie. Dlatego w tej chwili nie możemy powiedzieć nic potwierdzonego na temat nadchodzących sezonów. Ponieważ nie ma żadnych informacji na ten temat.

Panika Sezon 2 Data premiery

Pierwszy sezon miał premierę 28 maja 2021 roku. Jest dostępny na Amazon prime video i składa się z 10 odcinków. Odcinki nosiły tytuły: Panika, Wysokość, Pułapki, Ucieczka, Widma, Ślepy zaułek, Zaufanie, Powroty, Klatki i Joust. Wszystkie filmy ukazały się tego samego dnia, a ich średni czas trwania wynosił 45 minut. Ten amerykański serial dla młodych dorosłych może mieć swój 2. sezon w 2022 roku. Ta seria będzie wymagała czasu, ponieważ twórcy będą musieli pracować nad fabułą, filmowaniem i produkcją. Nie ma żadnych informacji na temat potwierdzenia, ale jeśli uda się powrócić, po oficjalnym ogłoszeniu poznamy potwierdzoną datę premiery. Będziemy Was informować i aktualizować tę sekcję, gdy tylko pojawią się jakieś nowe informacje.

Gdzie oglądać Panic Sezon 2?

Ponieważ jest to oryginalny serial Amazona, drugi sezon będzie również emitowany na tej platformie. Co więcej, poprzedni sezon nie był do tej pory dostępny na żadnej innej platformie streamingowej online, tak więc może się to stać również w przypadku nadchodzącego sezonu. Jeśli jeszcze nie obejrzeliście zwiastuna pierwszego sezonu, opublikowanego przez Amazon Prime Video, obejrzyj tutaj.

Panika Sezon 1 Podsumowanie

Podczas przeglądania historii wszyscy dowiedzieliśmy się, że chodzi o ostrą rywalizację między 47 uczniami szkół średnich. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną, która może odmienić jego życie. Nikt nie wie, jak rozpoczęła się ta gra i kto za nią stoi, ale każdy robi wszystko, co w jego mocy, by wygrać nagrodę. Wszyscy oni ryzykują, aby za te pieniądze zapewnić sobie dobrą przyszłość. Ci ludzie przechodzą przez swoje najgłębsze lęki, aby wygrać tę grę. Gra „Panic” rozpoczyna się po ukończeniu szkoły i trwa przez całe lato. Jeśli któraś z osób zrezygnuje z udziału w którejś z rund, nie będzie już brała udziału w grze. Tym razem Panika jest bardziej niebezpieczna, a suma pieniędzy jest większa. Gra jest organizowana co roku i biorą w niej udział absolwenci Carp High School. Program składa się również z rund eliminacyjnych. Dwóch absolwentów dostaje się do finału, gdzie rywalizują ze sobą, a zwycięzca staje się posiadaczem nagrody pieniężnej.

Panic Season 2 Plot: Co może się wydarzyć?

Pierwszy sezon miał pełną przygód fabułę i zmuszał widzów do zgadywania, który z absolwentów przejdzie do finału i zostanie zwycięzcą. Ponieważ Panic Sezon 1 zakończył się bez większego zamieszania, spodziewamy się innej historii. Ale my nie jesteśmy tego pewni. Ponieważ pierwszy sezon był oparty na powieści, są szanse, że sezon 2 będzie miał adaptację z materiału źródłowego, jeśli jakikolwiek aspekt powieści zostanie pozostawiony.

Obsada 2 sezonu Paniki

Olivia Welch i Mike Faist znaleźli się na liście głównej obsady i wcielili się w role Heather Nill i Dodge’a Masona. Wśród innych postaci, które dołączyły do programu i były w nim gwiazdami, znaleźli się Ray Nicholson, Jessica Sula, Enrique Murciano i Camron Jones. Wcielili się oni odpowiednio w Raya Halla, Natalie Williams, szeryfa Corteza i biskupa Masona. W 1. sezonie Panic wystąpiły również takie aktorki, jak Nancy McKeon, Rachel Bay Jones i Moira Kelly. Lista nie kończy się na tym. W serialu wystąpiło wielu innych aktorów, którzy bardzo dobrze odegrali swoje role.
Istnieją oczekiwania, że gwiazdorska obsada może powrócić i ponownie wcielić się w swoje role, podczas gdy w 2. sezonie Panic zobaczymy nowe twarze. Do serialu mogą dołączyć nowe osoby i możemy mieć wielu innych aktorów drugoplanowych.

Jak oceniasz artykuł?