Czy pojawi się Kami no Tou Tower Of God Sezon 2?

Tower Of God cieszy się niesamowitą oglądalnością i sukcesem, gdy zostało wydane jako manhwa, webtoon i anime. Reżyser Takashi Sano wykonał wspaniałą pracę, przekształcając manhwę w anime wraz z Telecom Animation Film. Jest to oryginalna południowokoreańska manhwa, która dotarła do świata w formie webtoonu. Ta webtoon została stworzona przez pisarza i ilustratora o pseudonimie S.I.U. Anime zostało wyprodukowane na licencji Crunchyroll, Viz Media i Airplus Media Networks. Ta interesująca i intrygująca wieża o boskiej wizualizacji została wyprodukowana przez Josepha Chou. Program ma na swoim koncie trzynaście spektakularnie skomponowanych odcinków. Sieć oryginalna to Tokyo MX, BS11, GYT i GTV, a sieć angielska to Aniplus Asia.

Było jednocześnie emitowane w Japonii, Stanach Zjednoczonych i Korei. Projekty postaci jeszcze lepiej uwydatniły fabułę. Zostały one zaprojektowane przez Masashiego Kudo i Miho Tanino w bardzo żywy i pasujący sposób. Ten serial ma bardzo ciekawą playlistę i ścieżkę dźwiękową, która otrzymała wiele pochwał. Piosenka otwierająca została skomponowana przez bardzo znany koreański zespół popowy „The Stray Kids”, który świetnie poradził sobie z piosenką otwierającą. To anime i webtoon rozszerzyły swój zasięg, projektując gry i towary inspirowane ich tematyką i postaciami. Po tych wszystkich informacjach, poznajcie Kami no Tou Tower Of God Sezon 2 Data premiery, postacie i więcej.

Kami no Tou Wieża Boga Sezon 2 Data premiery

Kami no Tou Tower Of God Sezon 2 Data premiery
Kami no Tou Wieża Boga

Sezon pierwszy manhwy rozpoczął się w 2019 roku, a zakończył w 2022, podczas gdy anime rozpoczęło się 1 kwietnia 2020 roku. Po udanej emisji trzynastu odcinków, które ukazywały się w odstępach tygodniowych, od 24 czerwca 2020 roku serial przerwano. Istnieje wiele spekulacji na temat serialu z powodu ogromnego przecieku dokonanego przez jednego z wybitnych animatorów i reżyserów. Podobno napisał na Twitterze, że trwają prace nad drugim sezonem, ale tweet ten został później usunięty. Pozostaje więc mieć nadzieję i z ekscytacją czekać na oficjalne potwierdzenie, że Kami no Tou Tower Of God Sezon 2 wystartuje.

Sezony Daty wydania
Kami no Tou Tower of God Sezon 1 Data premiery 1 kwietnia 2020 r
Kami no Tou Wieża Boga Sezon 1 Data zakończenia 24 czerwca 2020 r
Kami no Tou Tower Of God Season 2 Release Date Jeszcze nie ogłoszono
Kami no Tou Tower of God Sezon 2 Data premiery

Kami no Tou Tower of God Sezon 1 Podsumowanie

Pierwsza Wieża Boga obraca się wokół jednej postaci o nazwie Bam. Został uwięziony w jaskini pod wieżą. Historia jest połączona między nim a wieżą. Wieża ma 134 piętra. Moc osiąga się, awansując na kolejne piętra. Wspina się na wieżę dzięki swojej woli i umiejętnościom. Przekształca się z „nieregularnej” w „regularną”, aby pokonać różne elewacje wieży. Druga kluczowa postać o imieniu Rachel również ma wpływ na jego podróż w wieży. Kolejnym elementem, który czyni narrację jeszcze bardziej interesującą, jest mistyczna moc zwana „Shinsoo”. W serialu jest wiele momentów dark fantasy, które mieszają się z wydarzeniami fabularnymi.

Kami no Tou Wieża Boga Sezon 1 Postacie

Kami no Tou Wieża Boga Sezon 2 Data premiery
Kami no Tou Wieża Boga

Pierwszą ważną postacią serialu był bohater serialu Dwudziesty piąty Bam. W jego rolę wcielił się Taichi Ichikawa w języku japońskim i Johnny Yong Bosch w języku angielskim. Wkracza w tę sytuację w bardzo konkretnym celu – chce spotkać się z Rachel, jedyną osobą, która jest jego najlepszą przyjaciółką i jedyną, która wyciągnęła do niego rękę w trudnym okresie izolacji. Jest pokazany jako młody człowiek, którego umiejętności nie dorównują nieregularnym. Bam jest głównym bohaterem, który musi przejść przez wiele przygód, aby osiągnąć kolejny etap swojego życia i kolejny poziom wieży. Rozwój jego charakteru został przedstawiony z wdziękiem. Drugą ważną postacią w serialu jest Rachel, której głosu użyczyła Saori Hayami Po japońsku i Valerie Rose Lohman po angielsku. Rachel jest równie zdeterminowana i ambitna jak Bam. Ona jest zwykłym człowiekiem i chce dotrzeć na szczyt wieży. Rachel i Bam są jednocześnie zależni od siebie i wzajemnie się wspierają.

Gdzie oglądać Kami no Tou Tower of God Sezon 2?

Pierwszy sezon Kami no Tou Tower Of God Sezon 2 jest dostępny na stronie Crunchyroll i kilku innych platformach OTT, takich jak Netflix. Zwiastuny i ikoniczne sceny z tego serialu są również dostępne na YouTube. Oczekujmy razem na drugi sezon Kami no Tou Tower Of God Season 2! Więcej artykułów na temat interesujących anime i ich aktualizacji jest dostępnych, przejrzyj je.

Jak oceniasz artykuł?