Czy Sasuke umiera w Boruto??

Następne pokolenie to japońska seria napisana przez Ukyo Kodachi i Masashiego Kishimoto. Na podstawie serii mangi. Jest produkowany przez Pierrot i emitowany w telewizji w Tokio pod kierownictwem Noriyuki Abe. Mimo że jest to seria na podstawie mangi, przedstawia oryginalną fabułę. Historię otwiera scena, w której Boruto staje do walki z wrogiem znanym jako Kawaki w czasie, gdy jego wioska została zniszczona. Powodem tego jest Boruto, syn Naruto, który wraz z przyjaciółmi podąża za wymiarami swojego ojca, by spełnić swoje marzenia o zostaniu wielkim ninja, tak jak jego ojciec. W trakcie wszystkich przygód i działań bohater został przedstawiony jako zdeterminowany chłopiec, który chce się odnaleźć w świecie ninja i wznieść się jeszcze wyżej pod kloszem dumy swojego ojca. W ten sposób manga kontynuuje opowieść o celach Boruto.

Data wydania Boruto

Czy Sasuke umrze w Boruto?
Boruto

Boruto miał swoją pierwszą premierę w telewizji w Tokio 5 kwietnia 2017 roku i był emitowany w każdą środę o 17:55. Następnie rozpoczął się z odcinka (56) na 3 maja 2018 o 19:25, czwartek. Po sukcesie i dużym popycie, 7 października 2018 roku rozpoczął się kolejny odcinek, tj. odcinek 76, który był emitowany w niedzielę o 17:30. Zostanie ono również wydane na DVD. Później, 23 marca 2017 roku, seria otrzymała licencję od Viz media. Ostatecznie ogłoszono, że odcinek 155 zostanie opóźniony z powodu trwającej pandemii koronawirusa Covid-19. Po dwóch miesiącach absolutnej przerwy, emisja kolejnych odcinków została wznowiona 5 lipca 2020 roku.

Czy Sasuke umrze w Boruto?

Nie, według źródła, Sasuke nie umiera w Boruto. Po utracie Rinnegana w kulminacyjnej walce z Momoshiki i Isshiki. Nie wydaje się, by kolejny konflikt mógł odebrać mu życie. Tak jak to wygląda, Sasuke nie umiera w serii. Jego siła została osłabiona, ale Sasuke żyje, by osobiście wręczyć Boruto pelerynę i miecz. W przypadku Sasuke przed przeskokiem czasowym Naruto, nadal może stracić życie. Jednakże, w tym momencie jest to wątpliwe. Śmierć Sasuke otworzyła wiele pytań, które nasuwają się same. Ale na razie można bezpiecznie powiedzieć, że Sasuke nie umrze w Boruto.

Kiedy Kawaki stwierdził, że będzie wysyłał tam, gdzie wysłał Siódmego Hokage, dało to do zrozumienia, że Naruto jest poza zasięgiem, jakoś nie uwzględnia faktu, czy jest martwy czy zamknięty. Można więc przypuszczać, że Sasuke był w podobnej sytuacji.

Historia anime Boruto

Rozdział 54 ukazuje zwycięstwo grup z wioski liścia. Isshiki został pokonany, a Momoshiki został stłumiony w Boruto. Po użyciu trybu barionowego i wydostaniu się z wyczerpania sekret, który został wypowiedziany przez Karumę, zabiłby ich obu, gdyby został zastosowany. Po antyklimatycznym przedstawieniu wydaje się, że Karuma została stracona. Gdyby Naruto wiedział, że tylko Karuma straci życie, nigdy by się nie zgodził. Z czego można wywnioskować, że Sasuke nie umiera w Boruto. W serii Boruto nie ma jeszcze postaci ze starej generacji, ale jak dotąd żaden dorosły nie został uznany za zmarłego.

Postacie Boruto

Boruto: Następne pokolenie poszedł w ślady Naruto i kontynuował wcześniej obsadzone ogromne postacie i kontynuować z wielu nowych znaków, które obejmują:

Główną postać (Baruto), syna Naruto, zagrała Amande Ceiline Miller, amerykańska aktorka głosowa. Inną ważną postacią jest Sasuke, którego zagrał Noriaki Sugiyama. Przyniósł punkt zwrotny w anime w postaci pytania o ciekawość związaną z jego śmiercią w anime Boruto. Kilku innych członków obsady, jak Robbie Daymond jako Mitsuki. Maile Flanagan jako Naruto Uzumaki. Erica Mendez jako Denki Kaminarimon i wiele innych postaci jest na liście.

Boruto Trailer

Trailer tego ogromnego i wiecznie żywego anime dał poczucie rozwoju historii Naruto i pozostawił ludzi z dużo większą ekscytacją i ciekawością dotyczącą Boruto.

Jak oceniasz artykuł?