Czy Wybrańcy to prawdziwa historia? Dowiedz się tutaj!

The Chosen to serial warty obejrzenia, a duża liczba widzów zawsze uwielbia oglądać okresowe dramaty. Tak samo jak The Chosen opowiada o życiu Jezusa, z fenomenalną grą aktorską, wspaniałym scenariuszem i historią. Przeczytajmy coś o serii „Wybrańcy”.

serial telewizyjny The Chosen został stworzony i wyreżyserowany przez Dallasa Jenkinsa i Jacoba Schwarza, a scenariusz napisali Tyler Thompson, Ryan Swanson i Dallas Jenkins. Serial jest produkowany przez Chada Gundersena, Chrisa Juena i Justina Tolleya, podczas gdy Derral Eves, Matthew Faraci, Tyler Thompson, Ryan Swanson i Dallas Jenkins są producentami wykonawczymi The Chosen. W The Chosen występują: Shahar Isaac, Erick Avari, Paras Patel, Elizabeth Tabish, Noah James, Nick Shakoor, Lara Silva i Jonathan Roumie. W 2019 r. pierwszy sezon miał premierę 24 grudnia 2017 r., a w tym samym roku 26 listopada zakończono emisję ośmiu odcinków serialu. Dla wszystkich widzów serial jest dostępny za pośrednictwem darmowej aplikacji. W zeszłym roku widzowie The Chosen otrzymali kolejny sezon serialu 4 kwietnia. Wraz z 8 odcinkami 2. sezonu serialu, który został zakończony 11 lipca 2021 roku. Kiedy serial miał swoją pierwszą premierę, oglądalność była dość spokojna, ale kiedy serial stał się dostępny za darmo, oglądalność szybko wzrosła. Jeśli też jesteś ciekaw, czy serial The Chosen jest oparty na prawdziwej historii, czy nie, przeczytaj ten artykuł, aby się tego dowiedzieć!

The Chosen Data premiery

Jeśli do tej pory nie oglądaliście The Chosen, to znaczy, że przegapiliście coś bardzo dobrego i wartego obejrzenia. Serial The Chosen zebrał jednak świetne recenzje od widzów – na Rotten Tomatoes oceniono go na 100%, a na IMDb na 9.5 na 10 i otrzymał 3 na 5 od Common Sense Media. 21 kwietnia 2019 roku premierę miał pierwszy sezon serialu, którego tytułami są odcinki: „I Have Called You By Name”; „Shabbat”; „Jesus Loves the Little Children”; „The Rock On Which It Is Built”; „The Wedding Gift”; „Indescribable Compassion”; „Invitations”; oraz „I Am He”. W 2021 roku, 4 kwietnia, zadebiutował drugi sezon serialu, którego odcinki nosiły tytuły: „Thunder”; „I Saw You”; „Matthew 4:24”; „The Perfect Opportunity”; „Spirit”; „Unlawful”; „Reckoning”; oraz „Beyond Mountains”.

Wybrana historia

Czy The Chosen to prawdziwa historia?
The Chosen

Cała fabuła The Chosen opowiada o życiu Jezusa, w którym pokazane są jego czyny i słowa przez niego wypowiedziane. Serial otrzymał już pozytywne recenzje za swoją fabułę zarówno od krytyków, jak i od widzów. Nawet jeśli jesteś religijny lub nie, powinieneś spróbować tego serialu. Istnieje jednak wiele nieporozumień co do tego, czy serial został zaadaptowany na podstawie prawdziwej historii, czy też nie. Jeśli też masz dylemat co do serialu, to mamy coś dla Ciebie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pivoting Sezon 2 Data premiery, obsada i fabuła

Czy „Wybrańcy” to prawdziwa historia??

Więc tak! Serial The Chosen jest oparty na prawdziwej historii. Serial The Chosen jest oparty na ewangeliach Jezusa. Każdy odcinek serialu jest adaptacją jednego lub kilku wersetów z Ewangelii. I to jest jeden z powodów, dla których serial został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i krytyków. Teraz przeczytajmy coś więcej o teaserze i obsadzie serialu The Chosen!

Wybrana obsada

Czy The Chosen to prawdziwa historia?
Wybrańcy

Wspaniała gra aktorów serialu jest jedną z przyczyn jego sukcesów. Przeczytajmy coś więcej o obsadzie serialu: Szymon – Shahar Isaac; Jezus – Jonathan Roumie; Maria Magdalena – Elizabeth Tabish; Mateusz – Paras Patel; Andrzej – Noah James; Zohara – Janis Dardaris; Eden – Lara Silva; Judasz – Luke Dimyan; Szymon Z. Alaa Safi; Nathanael – Austin Reed Alleman; Thomas – Joey Vahedi; Little James – Jordan Walker Ross; Thaddeus – Giavani Cairo; Nicodemus – Erick Avari; Shmuel – Shaan Sharma; John – George Harrison Xanthis; Big James – Shayan Sobhian; i wiele innych

The Chosen Trailer

Zwiastuny obu sezonów zostały już opublikowane w różnych źródłach internetowych. Jeśli jeszcze nie oglądałeś teasera The Chosen, to na co czekasz?? Oglądaj od razu! Serial jest już dostępny za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji, można go też oglądać na kanale Peacock i Amazon Prime Video.

Jak oceniasz artykuł?