D-Frag Sezon 2: Czy serial kiedykolwiek powróci??

D-Frag Sezon 1 Trailer

Cześć, wracamy z kolejną aktualizacją dla was. Miłośnicy anime czy nie, niektórych anime nigdy nie powinno zabraknąć na twojej liście oglądania, to jest jedno z nich.

Anime jest adaptacją komediowej serii manga z 2008 roku, a anime zadebiutowało w styczniu 2014 roku. Manga ma 16 tomów, a anime składa się z 12 odcinków i jednej OVA. Manga, której autorem jest Tomoya Haruno, została wydana przez Media Factory.

Wyreżyserowana i napisana przez Seiki Sugawarę i Makoto Uezu gra, anime szkolne i seinen trwa 24 minuty każde. Ocena anime wynosi 7.5 według My Anime List (MAL) i 7.4 według IMDb.

Z 82% głosów oddanych przez uwodzicieli sugeruję, abyś obejrzał to anime na pewno. Jeśli obejrzeliście już pierwszy sezon i cieszycie się nim, a teraz czekacie na premierę drugiego.

W takim razie dobrze się zalogowałeś, na pewno pomogę ci z aktualizacjami, oczekiwaniami i możliwościami dotyczącymi tego anime.

D-Frag Season 2 Release Date

Muszę przyznać, że jest to jedna z tych niedocenionych anime. Anime jest naprawdę warte obejrzenia nawet dla idealnego binge-watchera. Ale nie jest to dość znane wśród widzów. Anime, które jest doskonałe, zdobyło więcej niż średnią ocenę, ale ponieważ promocja nie była wystarczająco dobra, nie dotarło do ludzi. Jeśli nie słyszałeś jej nazwy, to całkiem zrozumiałe, bo wspomniałem, że.

Anime jest całkiem niezłe, a postacie są również dobrze namalowane. Ale manga reaguje całkiem dobrze, muszę wam przypomnieć. Manga sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, a autorka wciąż publikuje nowe tomy.

Jeśli więc martwisz się o materiał źródłowy, twórcy mają wiele do zrobienia. Ale to, czy twórcy wymyślą nowy sezon, jest kwestią, która nie jest znana nawet nam.

Ponieważ manga odniosła sukces, a anime otrzymało niezłe oceny i nawet spodobało się krytykom, a do tego ma jeszcze wiele historii do opowiedzenia, anime może powrócić.

Krótko mówiąc, data premiery anime nie została ogłoszona, więc podobnie jak wy, my również czekamy na oficjalne ogłoszenie.

Poczekajmy jeszcze około roku i zobaczmy, jak potoczą się sprawy, jeśli twórcy wykażą jakiekolwiek zainteresowanie powrotem do serialu. Premiery można się spodziewać najwcześniej za rok.

Sezony Daty wydania
D-Frag Sezon 1 Data premiery 6 stycznia 2014 r
D-Frag Sezon 1 Data zakończenia 24 marca 2014 r
D-Frag Sezon 2 Data premiery Jeszcze nie ogłoszono
D-Frag Sezon 2 Data premiery

D-Frag Sezon 2 Historia

D-Frag Sezon 2 Data premiery
D-Frag

Kiedy Kazama dołączył do drużyny, wszyscy dobrze się ze sobą dogadują. Roka i Tako również byli widziani, jak załatwiali sprawy między sobą.

Wraz z nowym sezonem można się spodziewać nowych twarzy, ponieważ w sezonie powrotnym pojawią się nowi bohaterowie.

Sprawy stają się napięte i całkiem interesujące, kiedy duet zakochuje się w Kazamie w tym samym czasie. Sezon 2 może równie dobrze skupić się na tym napięciu i na tym, jak każdy z nich stara się zaimponować Kazamie.

Możemy jedynie zasugerować, że anime jest naprawdę interesujące. Zobaczmy, co sądzą o tym twórcy.

W międzyczasie możecie nawet przeczytać mangę, ponieważ wciąż wydawane są jej kolejne tomy.

D-Frag Sezon 1 Historia

Co się stanie, gdy Kazama zostanie zmuszony do przyłączenia się do szkolnego klubu gier, który nie radzi sobie zbyt dobrze?? Członkiniami klubu są głównie kobiety, które mają naprawdę dziwaczne podejście i razem doprowadzają go do szaleństwa.

Teraz, gdy próbuje odciąć się od członków klubu, czy spotkanie z kolegami z klasy wyjdzie mu na dobre??

Oglądaj anime teraz w streamingu online.

Gdzie oglądać D-Frag Sezon 2?

D-Frag Sezon 2 Data premiery
D-Frag

Komediowe anime jest dostępne na Funimation. Idź i oglądaj teraz!

Seriale podobne do D-Frag Sezon 2

Aby utrzymać wasze zainteresowanie w oczekiwaniu na nadejście drugiego sezonu. Oto lista anime, które powinieneś obejrzeć.

  1. Saekano: Jak wychować nudną dziewczynę
  2. Grand Blue
  3. Szkoła z internatem Juliet
  4. Dokuczanie Mistrzowi Takagi-san
  5. Maoyuu Maou Yuusha
  6. STOJĘ NA 1 000 000 ŻYĆ
  7. Wotakoi: Miłość jest trudna dla otaku

Te anime znajdziesz na Funimation, Gogoanime, Crunchyroll, oraz Netflix. Idź i zabij swój czas!

D-Frag Sezon 2 Trailer

Zwiastun 1. sezonu jest załączony powyżej. Więcej zwiastunów znajduje się na stronie YouTube i inne serwisy.

Idźcie i cieszcie się oglądaniem tego anime, czekając na nadejście nowego.

Happy Watch!

Jak oceniasz artykuł?