Data premiery 10. odcinka „Bad And Crazy” – aktualizacja

Bad And Crazy Trailer

W czasach, gdy dramaty K wzbudzają zainteresowanie widzów, ten z pewnością osiągnął szczyt popularności! Bad and Crazy to południowokoreański dramat. Premiera tego serialu odbywa się co tydzień. Trwający dramat jest już na antenie, a pierwszy odcinek będzie miał premierę 17 grudnia 2021 r. Tylko kilka dni wstecz. Drama będzie miała ponad 12 odcinków. Czas trwania każdego odcinka to 1 godzina i 10 minut. MDL (My Drama List) oceniło odcinek na 8.8. K-drama zdobywa serca wielu widzów z każdym nowym odcinkiem. Jest dostępny w wielu innych językach: angielskim, koreańskim, portugalskim. Gatunki dramy to akcja, fantasy, thriller, kryminał i tajemnica. Serial jest emitowany w każdy piątek i sobotę. Nie przegap tego serialu! Idź i oglądaj teraz!

Czy pojawi się odcinek 10?? Cóż, zalogowałeś się na właściwej stronie, czytaj dalej. Ten serial zasługuje na obejrzenie, wszyscy oglądają jak szaleni!! Czy już zaczęliście? Cóż, przewijajcie dalej!

Bad And Crazy Odcinek 10 Data premiery

Odliczanie do serialu trwa. Po prostu czytaj aktualizacje i oglądaj programy. Kolejny odcinek, odcinek 10, zostanie wydany za kilka dni. Odcinek pojawi się 15 stycznia 2022 roku. Tak, zostało tylko kilka dni!! Woohoo! Serial składa się z 12 odcinków i będzie emitowany co tydzień. Więc tak, dostaniesz cały sezon. Drama zostanie wyemitowana w tym samym czasie, co poprzednie odcinki. To jest o 19:10. Nie przegapcie tego, ludzie!

Bad And Crazy Odcinek 9 Podsumowanie

Możesz obejrzeć ten odcinek na Drama cool. Jest też dostępna na tving, ale trzeba ją subskrybować. Ponieważ jest to serial w toku, niewiele jeszcze zostało ujawnione. Nie zamierzam zdradzać spoilerów i psuć nastroju.

Bad And Crazy Odcinek 10 Historia

Data premiery 10 odcinka Bad And Crazy
Bad And Crazy

Złe i szalone Występuje Soo Yeol. Soo Yeol jest policjantem, który jest bardzo kompetentny w swojej pracy. Jako oficer wydziału antynarkotykowego dziwi się, że ma tylko wykształcenie średnie. Życie toczy się dla niego dalej, ale odkrywa siebie na nowo po nagłym spotkaniu z K. K jest sprawiedliwy, ale nieco szalony. Soo jest bardzo ambitnym człowiekiem, który jest czcicielem swojej pracy. Sumiennie rozwiązuje sprawy powierzone mu przez starszych oficerów. Ale przymyka oko na poważne niesprawiedliwości wokół siebie. Soo Yeol wiele razy tracił szansę na awans. Tym razem jednak, gdy zbliża się okres awansu, staje w obliczu kryzysu. Mimo że awans jest dla niego słuszną szansą, wszystko wywraca się do góry nogami. W obliczu nowego wyzwania jego życie toczy się gładko, aż do momentu, gdy cały jego świat rozpada się wraz z powrotem K do jego życia.

Napięcie jest tak gęste, że można je kroić nożem! Co będzie dalej? Czy Soo Woo otrzyma wyczekiwany awans?? Czy K mu pomoże, czy będzie jego zgubą?

Wiele się wydarzy i wiele się dzieje. Czy zacząłeś już oglądać? Jeśli nie, to obejrzyj zwiastun i oglądaj teraz. Dreszczyk emocji i tajemnica na pewno wstrząśnie twoimi nerwami i pozostawi cię bez tchu. Bądź na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami i oglądaj dalej!

Bad And Crazy Odcinek 10 Obsada

Bad And Crazy Odcinek 10 Data premiery
Zła i szalona obsada

Zobaczysz: Lee Dong Wook, Han Ji Eun, K i Oh Kyung Tae.

Zły i szalony odcinek 10 Gdzie oglądać?

Platforma OTT jest ratunkiem w tej nowej pandemii trudności. Możesz oglądać serial online, a nawet z angielskimi napisami. Drama jest dostępna na tvN i iQiyi. A teraz idźcie i oglądajcie!

To na razie wszystko! Obejrzyjcie tę dramę K, dopóki nie spotkamy się ponownie z następną aktualizacją.

Happy Watch!

Jak oceniasz artykuł?