Data premiery 2 sezonu anime „Listeners” i oczekiwania dotyczące fabuły!

Premiera serialu „The Anime Listeners” odbyła się w 2020 roku. Akcja Listeners rozgrywa się w świecie, w którym nie istnieje nic, co można by nazwać „muzyką”. Z samego tytułu serialu „Listeners” można wywnioskować, że jest on dość prosty i w całości poświęcony muzyce. Chociaż fabuła była bardzo kochana przez wszystkich fanów otaku, produkcja i wizualna reprezentacja animacji po prostu zdmuchnęła nasze umysły. Animacja nie ma żadnych wad, jest po prostu doskonała!

Kto stworzył tę piękną kreację, będzie kolejną rzeczą, o której będziecie myśleć? Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o MAPPA creations, to być może wiesz, jak sławny i utalentowany jest zespół produkcyjny. Dorohedoro również zostało wyprodukowane przez MAPPA i przyniosło bardzo dobrze wykonaną animację CGI i 3D, która została pochwalona przez miłośników anime.

Chociaż wielu krytyków nie uznało fabuły serialu za udaną, ale bardzo podobała im się animacja CGI. Tak więc, Listeners może nie przyniosło zbyt dużych zmian w anime, ale spodobało się wielu otaku na całym świecie i jeśli zastanawiasz się, kiedy sezon 2 może się ukazać, mamy wszystkie szczegóły, których potrzebujesz.

Data premiery 2 sezonu anime „Słuchacze

Data premiery 2 sezonu anime dla słuchaczy
Dwie główne postacie

Pierwszy sezon serialu został wyemitowany 4 kwietnia 2020 roku i składał się z 12 odcinków. Ostatecznie pierwszy sezon zakończył się 20 czerwca 2020 roku. A ponieważ była to produkcja MAPPA, serial zyskał wielki rozgłos jeszcze przed premierą i wszyscy niecierpliwie oczekiwali jego premiery. Po premierze serial zyskał wielu fanów, którzy docenili animację i muzykę w Listeners, ale wciąż nie cieszył się taką popularnością, jakiej oczekiwało MAPPA. Wiele platform anime sugerowało, że serial nie został dobrze przyjęty przez fanów anime.

Czy będzie 2. sezon serialu „Słuchacze”?? MAPPA jest bardzo dużym domem produkcyjnym i obecnie ma bardzo dużo na głowie. Wydaje się więc bardzo mało prawdopodobne, że produkcja weźmie pod uwagę „Listeners” ponad inne duże projekty. Ponieważ Listeners nie zyskało wielkiej rzeszy fanów, produkcji będzie bardzo trudno podjąć taką decyzję.

Czy jest wystarczająco dużo materiałów źródłowych?

Czy słuchacze to dobre anime
Zdjęcie z okładki serialu

Najważniejszymi kwestiami, o których producenci pamiętają przed wznowieniem serialu, są jego fani i materiał źródłowy. Słuchacze nie zdobyli wystarczającej liczby fanów, więc serial upadnie. serial nie jest oparty na żadnej serii mangi, więc scenarzyści mają swobodę pisania wszystkiego, co chcą, ponieważ nie są zależni od żadnego materiału źródłowego. Ale pierwszy sezon serialu miał ostateczne zakończenie, więc jest bardzo mało prawdopodobne, że historia będzie się dalej rozwijać. Chociaż twórcy mogą poprowadzić serial w wielu różnych kierunkach, jest mało prawdopodobne, że to zrobią.

Tak więc szanse na odnowienie serialu są bardzo małe, ale jeśli zdanie się zmieni, można się spodziewać, że 2. sezon serialu pojawi się gdzieś pod koniec 2022 lub na początku 2023 roku. (bardzo mało prawdopodobne).

Czy słuchacze to dobre anime?

Wielu zadawało sobie pytanie, czy Listeners to dobre anime, ja bym je ocenił 2.5/5. Głównym powodem jest fabuła serialu, jak już wcześniej wspomniałem, serial ma bardzo podstawową fabułę, która staje się nudna od 4-5 odcinka. Zdecydowanie doceniłbym muzykę w tle i animację serialu, ale to nie może przesłonić słabej fabuły serialu. Niektórzy widzowie uważają, że serial jest trochę za długi w porównaniu z jego fabułą. The 2.5 jest tylko za animację, ponieważ jest to MAPPA i muzyka.

Słuchaczom Anime Sezon 2 Fabuła

Data premiery 2 sezonu anime
Gniazdo audio

Jeśli oglądaliście serial, to zapewne znacie fabułę. Ale pozwólcie, że przedstawię wam w skrócie fabułę dla tych, którzy jej nie znają. Historia obraca się wokół bardzo młodego chłopca, który pewnego dnia spotyka bardzo słodką dziewczynę o imieniu Myu. Co jest takiego wyjątkowego w Myu?? Chodzi z wtyczką audio podłączoną do jej ciała.

Ale w świecie, w którym nie ma muzyki, jak Myu ma żyć z wtyczką audio?? Oto, o czym jest serial. Kiedy obie te postacie skrzyżują swoje drogi. Rozpoczynają swoją własną, piękną podróż, by poznać historię i zamiłowanie do muzyki rockowej.

Nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat 2. sezonu serialu. Nie ma więc żadnej fabuły. Pierwszy sezon miał jednoznaczne zakończenie. Oznacza to, że serial nie pozostawił widzów w niepewności na końcu, a wszystkie pytania zostały wyjaśnione. Nie jest możliwe, aby fabuła była kontynuowana od miejsca, w którym została przerwana. Są małe szanse na odnowienie serialu, dlatego nie można na razie przewidzieć fabuły.

Listeners Anime English Dub

Jeśli zastanawiasz się, gdzie można obejrzeć Listeners w języku angielskim, oto odpowiedź. Na szczęście, genialne artystów głosowych przyniosły również angielski Dub dla programu, który jest dostępny na Funimation do oglądania. Jeśli chcesz obejrzeć serial w języku japońskim z angielskimi napisami, przejdź na stronę Hulu. Dostępny jest tylko pierwszy sezon. Strona zostanie zaktualizowana, gdy tylko zostanie ogłoszona data premiery 2 sezonu serialu Listeners Anime.

Jak oceniasz artykuł?