Data premiery 2. sezonu Jiva, czy serial zostanie odnowiony??

Jeśli jesteś fanem filmów Step up i Dance, to w pełni rozumiem, że Jiva mogła być dla Ciebie idealną ucieczką. Tak wspaniała seria zawsze motywowała artystyczną część społeczeństwa, a według statystyk „Taniec” zawsze był ulubionym numerem jeden dla wszystkich miłośników Hip Hopu.

Fabuła, która pojawiła się w pierwszym sezonie, miała wystarczająco dużo czynników, by utrzymać widzów wpatrzonych w ekrany do czasu premiery drugiego sezonu. Konkurs tańca Jiva Loxion był jednym z tych fragmentów, w których fani zaczęli się zastanawiać nad przyszłością serialu. Nie mówmy więc dużo i przejdźmy od razu do wszystkich informacji, które mamy dla was na temat premiery Jiva Sezon 2.

Jiva Sezon 2 Data premiery
Jiva Sezon 2 Data premiery

Data premiery 2. sezonu Jiva

Sezon pierwszy miał swoją premierę Netflix 24 czerwca 2021 roku, Teraz drugi sezon Jiva ma duże szanse na premierę przed Początek 2022 r. Wiadomość nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale oglądalność pierwszego sezonu była wystarczająca, by uznać, że sezon 2 Jiva zostanie wkrótce ogłoszony.

Chociaż twórcy muszą ogłosić to globalnie w odniesieniu do 2. sezonu, ponieważ będą musieli przeanalizować możliwy potencjał serialu i ogólny ROI, jaki może on przynieść.

Obsada Jiva

Jeśli serial będzie kontynuowany w 2. sezonie, będzie miał tę samą obsadę, co w 1. sezonie, choć mogą pojawić się nowe postacie, które wyjdą na światło dzienne w miarę rozwoju fabuły, co może wymagać pojawienia się nowych bohaterów.

W pierwszym sezonie Jiva wystąpili następujący członkowie obsady-
Noxolo Dlaminim, Candice Modiselle, Ntuthuzelo Grootboom, Zazi Kunene, Tony Kgorog, Sne Mbatha, Given Stuurman, Stella Dlangalala.

Fabuła Jiva Sezon 1

Pierwszy sezon Jiva opowiada o pełnej pasji tancerce Ntombi, która boryka się z trudnościami w życiu zawodowym. Podobnie jak historia Step-up Revolution Jiva ma na celu rozbudzenie aspiracji młodych tancerzy, a Ntombi zmaga się z problemami, z jakimi boryka się każdy tancerz – z rywalizacją i otrzymywaniem szans. Jeśli uważnie oglądałeś sezon pierwszy, mogłeś poczuć więź z tym, przez co przechodzi Ntombi, ponieważ jest to codzienna walka, z którą muszą się zmierzyć wszyscy artyści.

Data premiery 2. sezonu Jiva
Jiva Sezon 2

Serial ukazuje dyskryminację, z jaką musi się zmierzyć osoba podążająca za swoimi marzeniami oraz zachowanie społeczeństwa. Mniej więcej całą historię można odnieść do życia każdego artysty, który ma ambicję w swoich oczach. Ntombi zapisuje się na konkurs tańca i ma wielkie marzenie w oczach. W konkursie tanecznym pomaga jej kilku przyjaciół. Nie tylko oni pomagają, ale też jej przyjaciele są wyjątkowi w tańcu. Cała historia ma wzloty i upadki oraz to, jak zareaguje ich rodzina, kiedy ujawnią przed nimi swoje ambicje.

Jest mnóstwo Kamieni, które pojawiają się po drodze, ale zespół pozostaje silny, aby wygrać bitwę. Nie zdradzając zbyt wiele, opowiedziałem wam podstawową fabułę, nie pokazując żadnych spoilerów! Możecie obejrzeć serial na Netflixie i jestem pewna, że pokochacie go tak samo jak ja. Ponieważ każda historia walki może być związana z życiem każdego z nas, tak samo jest z Jivą.

Jak oceniasz artykuł?