Data premiery 2. sezonu Manhunt: Wszystko, co wiemy

Manhunt to serial telewizyjny emitowany w 2019 roku. Serial ma również amerykańską wersję, która została wyemitowana w 2017 roku. Wersja brytyjska wyemitowana w 2019 roku. To jest dramat kryminalny. Pierwsza część czteroczęściowego serialu opowiada o życiu i śmierci francuskiej studentki Amelii Delagrange i przedstawia szokujące szczegóły. Dzięki temu rozwiązuje również kilka innych tajemnic związanych z morderstwami na wysokim szczeblu Marshy McDonnell i Miley Dowler oraz odkrywa prawdziwych winowajców. Te przypadki pochodzą z lat 2000S. Obława pokazana w serialu doprowadziła w końcu do aresztowania mordercy Amelii, Leviego Bellfielda. Pierwszy sezon lub część składała się z trzech odcinków, które były emitowane w kolejne noce. Odcinki to: Pierwszy dzień, Furgonetka i Podejrzany.

Trzy odcinki zebrały niesamowitą liczbę wyświetleń, jak można się było spodziewać po pierwszym sezonie. Liczba wyświetleń po uwzględnieniu oglądalności online wynosi 9 milionów. Od czasu emisji pierwszej serii Broadchurch w 2013 roku, serial ten stał się najlepiej zarabiającą premierą ITV, jeśli chodzi o pierwszy sezon serialu. Do tej pory serial zdobył wiele prestiżowych nagród. Jednym z nich jest Nagrody BAFTA Cymru.

Serial ma dwie nagrody w swoim dorobku – Najlepszy reżyser filmów fabularnych dla Marka Evansa i Najlepszy aktor dla Celyn Joes. 6 marca 2019 roku serial został przedłużony na kolejny sezon. Sezon 2 ma 4 odcinki i został wyemitowany 20 września. Cztery odcinki były emitowane przez 4 kolejne noce, a ostatni wyemitowano 23 marca 2019 rrd Wrzesień 2021 r. Oto wszystkie szczegóły, które znamy na temat Manhunt Season 2 Release Date.

Obława Sezon 2

Serial zbierał świetne recenzje już od pierwszego sezonu. Brytyjski dziennik The Guardian stwierdził, że fabuła była bardzo dobra i lekka. The Sunday Times powiedział, że serial bardzo ładnie pokazał obławę lub policyjny pościg za Levim Bellfieldem. Najbardziej podobało im się to, że serial pokazuje prawdziwą historię w surowej formie i nie ucieka się do utartych schematów dramatów kryminalnych. W USA recenzje pojawiły się po miesiącu od premiery.

Reporter z Hollywood powiedział, że serial pokazuje prawdziwą pracę, nudną pracę nad dokumentami i szczegółami, podczas gdy skomplikowana sprawa jest rozwiązywana, a także, że serial ma bardzo brytyjski charakter. New York Times uznał serial za najlepszy program roku w Wielkiej Brytanii. Serial był również finalistą C21 International Drama Awards. Serial brał udział w konkursie na najlepszy mini-serial.

Obława Sezon 2 Data premiery

Serial jest napisany przez Eda Whitmore’a i jest oparty na życiu i śledztwach byłego detektywa policji metropolitalnej o nazwisku DCI Collin Sutton. Za ten serial Ed został nominowany do nagrody Mystery Writers of America 2020 Edgar Award, nagrody za najlepszy scenariusz odcinka telewizyjnego, za swoją niesamowitą pracę nad serialem. Martin Clunes, który wciela się w rolę Collina Suttona, powróci w tym sezonie.

Nazwa drugiego sezonu to Manhunt: Nocny prześladowca. W tym sezonie zobaczymy żonę Collina, Louise. W rolę Louise wcieliła się wspaniała aktorka Claudie Blakley. Ten sezon pokaże historię obławy Collina Suttona na seryjnego gwałciciela, który terroryzował okolicę przez około 17 lat. Gwałciciel zaszczepił głęboki strach w sercach wielu starszych osób w południowo-wschodnim Londynie. Scenariuszem tych spraw zajmuje się Ed Whitmore, który czerpie inspirację z pamiętników Collina Suttona.

W tym sezonie sprawcą jest Delroy Grant. Przez 17 lat dopuszczał się nie tylko gwałtów, ale i włamań w południowo-wschodnim Londynie. Droga do niego była trudna, ale dzięki oddanemu detektywowi Collinowi Suttonowi w końcu trafił za kratki. Nie bez powodu najbardziej bali się go starsi ludzie. Jego głównymi ofiarami były starsze kobiety, które mieszkały samotnie. Zwykle atakował je w nocy, gdy nikogo nie było w pobliżu, a one leżały w łóżkach.

W tym roku do serialu powrócił Collin Sutton. Powiedział, że powrót był trochę trudny, bo rola jest zupełnie inna. Collin jest oddanym i twardogłowym mężczyzną, który robi to, na co się nastawi. W większości przypadków miał mało dowodów lub nie miał ich wcale, ale mimo to rozwiązywał sprawy. Powiedział również, że jego żona bardzo mu pomagała, dzwoniąc do krewnych ofiar, aby uzyskać jasny obraz sytuacji.

O tym sezonie jest głośno i ludzie z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki.

MUST-READ|

  • Dive Club Sezon 2 Data premiery i czego się spodziewać?
  • Breaking Bad Season 6 Release Date: Is It Renewed?
  • 13 seriali podobnych do Never Have I Ever, których nie powinieneś przegapićs!
  • Blade Sezon 2 Data premiery i czego się spodziewać?
  • Renovation Island Season 3 Release Date And Spoilers!
Jak oceniasz artykuł?