Data premiery 2. sezonu The Spy: serial będzie kontynuowany

Jeśli właśnie obejrzałeś szpiega, rozumiem, w jak melancholijnym nastroju możesz się znajdować. W tym niesamowitym serialu zostało przedstawione wszystko, co istnieje w rzeczywistości. Tak, dobrze słyszeliście, że te historie są całkowicie prawdziwe i są to te same zdarzenia, które miały miejsce z Eli Cohenem podczas jego misji. Wyreżyserowany przez Gideona Raffa i Maxa Perry’ego serial przedstawia rzeczywistość. Do dziś żona Eliego Cohena walczy o brutalną śmierć swojego męża.

Chociaż w wielu przypadkach historia okazała się nieprawdziwa. Wszystkie żony Eliego Cohena w pełni zaakceptowały każde wydarzenie pokazane w serialu jako prawdziwe, co czyni go o wiele bardziej ważnym i historycznym. A jeśli myślicie, że może być kolejny sezon serialu, pozwólcie, że powiem wam wprost, co wydarzy się w przyszłości i czego możecie oczekiwać od twórców.

Szpieg – data premiery 2. sezonu

W przyszłości nie będzie 2. sezonu Szpiega. Ponieważ serial został oparty na prawdziwych wydarzeniach, wszystko zostało już zatuszowane przez twórców. But został oparty na książce, w której wszystkie prawdziwe wydarzenia zostały opisane w książce nazywał się szpieg, który pochodził z Izraela. Jeśli spodziewacie się 2. sezonu, są bardzo małe szanse, że zobaczycie kontynuację tej historii.

Szpieg 2 sezon data premiery
Szpieg – data premiery 2 sezonu

Ponieważ pamiętamy, że Eli Cohen zginął powieszony publicznie, nie musi być kolejnego sezonu. Chociaż twórcy chcą pokazać walkę żony Eliego Cohena, która walczy o sprawiedliwość w sprawie śmierci swojego męża. Ale jest bardzo mała szansa, że tak się stanie.

Czego można się spodziewać po 2. sezonie Szpiega

Podobnie jak w sezonie pierwszym, byliśmy świadkami sekretnego życia Eliego Cohena w Mossadzie i jego odwagi w tym, jak udało mu się zniszczyć ego swojego wroga, a nawet w chwili śmierci miał oczy pełne determinacji i dumy. Jeśli powstanie kolejny sezon SPY, na pewno zobaczymy Nadię Cohen i jej walkę o sprawiedliwość za złe uczynki popełnione na jej mężu i to, co zostało ukryte przed światem.

The Spy sezon 2 data premiery
Szpieg – data premiery 2 sezonu

Sezon 2 z pewnością będzie w całości poświęcony Nadii, ponieważ nie ma zbyt wiele do przedstawienia z życia Eli Cohena, gdyż wszystko zostało już pokazane w sezonie 1.

W serialu jest przedstawiona pełna historia Nadii Cohen, od jej narodzin po to, z czym musiała się zmierzyć i jak przetrwała mroczne dni Oxfordchabad. Możesz przeczytać całą historię tutaj, aby uzyskać lepszy obraz tego, co możemy sobie wyobrazić w 2. sezonie Szpiega.

Czy szpieg jest oparty na prawdziwej historii

Tak, szpieg to prawdziwa historia oparta na życiu Eli Cohena, który był izraelskim szpiegiem. Chociaż pojawiło się kilka kontrowersji dotyczących tego, co zostało pokazane i co się wydarzyło. Ale faktem jest, że szpieg jest w 80% prawdziwy, nawet po uwzględnieniu części fikcyjnych, ponieważ został oparty na powieści, która przedstawiała życie Eliego Cohena, podczas gdy jego żona Nadia powiedziała prasie, że życie Eliego było całkowicie prawdziwe i do dziś walczy o sprawiedliwość dla swojego męża.

Jak oceniasz artykuł?