Data premiery 3 sezonu The Order i czego się spodziewać?

Jeśli jesteś osobą, która lubi oglądać nadprzyrodzone dramaty z domieszką mrocznej komedii i horroru, prawdopodobnie słyszałeś lub oglądałeś oryginalny serial Netflixa „The Order”. Stworzony przez Dennisa Heatona „The Order” to kanadyjsko-amerykański serial telewizyjny z gatunku horror, wyprodukowany przez Petrosa Danabassisa, Jaya Daniela Beechinora, Morrisa Chapdelaine’a, Justisa Greene’a, Todda Giroux. Serial oparty jest na postaciach stworzonych przez Heaton, Shelley Eriksen, Rachel Langer, Jennicę Harper, Penny Gummerson i Jasona Filiatraulta. Serial jest dostępny w serwisie Netflix na całym świecie. Pierwszy i drugi sezon ma 10 odcinków po 42-50 minut każdy. Serial opowiada o przerażającej podróży, której celem jest odkrycie prawdy o sobie.

Pierwszy sezon otrzymał wiele pozytywnych recenzji od widzów. Udało się zdobyć 6.8 ocen na IMDB i 100% ocen na Rotten Tomatoes. W bardzo krótkim czasie serial zyskał światową popularność. Ma w sobie tę zdolność, która sprawia, że widzowie siedzą godzinami, by oglądać go na okrągło. Fabuła jest czymś, co sprawia, że jest to bardzo zabawne i ekscytujące, według fanów.

The Order Season 3 Release Date

Pierwszy sezon miał premierę 7 marca 2019 roku i w tym samym miesiącu został odnowiony na drugi sezon. Sezon został wyemitowany na Netflix 18 czerwca 2020 r. W listopadzie 2020 roku ogłoszono, że serial został anulowany po dwóch udanych sezonach. Twórcy serialu oficjalnie ogłosili, że nie będzie 3 sezonu na swoim oficjalnym Twitterze. W swoim tweecie Chad Oakes, reżyser filmu, podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego niesamowitego serialu, oraz tym, którzy oglądali ten serial, aby uczynić go jeszcze większym sukcesem. Dodał również, że ta podróż była niesamowita i była jednym z niezapomnianych i najlepszych doświadczeń w jego karierze.

Obsada 3 sezonu The Order
The Order Sezon 3 Data premiery

The Order Season 3 Cast

Jake Manley gra Jacka Mortona, który jest studentem Uniwersytetu Belgrave. Srah Grey gra Alyssę Drake, która jest studentką college’u i przewodniczką wycieczek po uniwersytecie. Następnie mamy Matta Frewera jako Pete’a Popsa Mortona (w sezonie 1). Jest dziadkiem Jacka. Katharine Isabelle i Sam Trammel wcielili się odpowiednio w role Very i Erica Clarke’ów. Nicole Birch wcieliła się w rolę Aneshy Bailey. Jeśli serial zostanie przedłużony na kolejny sezon, spodziewano się, że pojawią się w nim znajome twarze, a być może także nowe twarze. W serialu wystąpiło również wiele gwiazd gościnnych, takich jak Dylan Playfair, Hiro Kanagawa, Ty Wood, Ajay Friese, Drew Tanner, Andres Collantes Ian Tracey i wielu innych.

The Order Season 3 Plot

The Order opowiada o studencie Uniwersytetu Belgrave, który wstępuje do Hermetycznego Zakonu Błękitnej Róży, aby pomścić śmierć swojej matki. Jest to tajne stowarzyszenie, które uczy o magicznych mocach i zmusza ludzi do ich praktykowania. Jednak to zmieniło życie Jacka, ponieważ głębiej poznaje społeczeństwo i odkrywa swój mroczny rodzinny sekret. Dowiedział się o podziemnej walce między wilkołakami a magicznymi mocami. Pod koniec pierwszego sezonu sam jest wilkołakiem.

Oczekiwano, że sezon 3 odpowie na kilka największych pytań, które pozostały w sezonie 2. Dowiemy się, co stało się z Alyssą? Interesujące byłoby dowiedzieć się, jak Veera poradzi sobie bez swoich magicznych mocy. W swoim tweecie podzielił się również swoimi planami na sezon 3. Powiedział, że Jack wskrzesi Alyssę z martwych, choć jego plan się nie powiedzie. Najprawdopodobniej zostanie opętana przez Zecchiniego. Nie tylko Alyssa, ale twórcy planowali również wskrzeszenie kilku innych trupów. Jeden z fanów zapytał go o Veerę. Na to on odpowiedział, że po jakimś czasie odzyska swoje magiczne moce.

The Order Sezon 3 Obsada

The Order Season 3 Trailer

Ponieważ 3. sezon został już anulowany, Netflix nie opublikował żadnego zwiastuna 3. sezonu. Nie wiemy, czy tak się stanie, ale fani mają nadzieję, że wkrótce usłyszą dobre wieści od twórców. Biorąc pod uwagę popularność serialu, zawsze istnieje szansa, że ktoś mógłby być zainteresowany jego wznowieniem. To wielka szkoda dla Netflixa, że anuluje The Order Season 3, zanim będzie mógł zrobić coś wielkiego.

  • Sweet Home Season 2 Release Date Odnowiony na nowy sezon?
  • Extraordinary You Sezon 2 Data premiery i spoilery!
  • The Circle Game Sezon 4 Data premiery potwierdzona czy nie?
  • Itaewon Class Sezon 2 Data premiery i czego się spodziewać?
  • Forever And Ever Season 2 Release Date: Is It Renewed?
Jak oceniasz artykuł?