Data premiery, obsada, aktualizacje

2. sezon serialu A Discovery of Witches kontynuuje historię historyka (i szkolącej się na czarownicę) Diany Bishop i wampira Matthew Clairmonta, którzy próbują uciec przed złą czarownicą Peterem Knoxem za pomocą podróży w czasie do elżbietańskiego Londynu.

Podczas gdy ciotki Diany, Sarah i Em, ukrywały się w posiadłości de Clermont w kręgu krewnych, Sept-Tours, wampirzy syn Matthew, Marcus, zobowiązał się chronić swoich przyjaciół Nathaniela i ciężarną Sophie przed Knoxem i innymi członkami Zgromadzenia, nawet jeśli dodatkowo rozpoczął romans z licytatorką Phoebe.

Diana i Matthew zostały zawijania ich przygody w XVI-wiecznym Londynie w kierunku przystanku sezonu i przygotowuje się do time-tour niższe powrotem do współczesnego Sept-Tours. Niestety, jeśli i kiedy dotrą na miejsce, może spotkać ich katastrofa, ponieważ Peter Knox, który został zwabiony przez nowo narodzone dziecko Sophie, przytłoczył ich do niej.

Oto wszystko, co chcielibyście wiedzieć o nowym sezonie serialu „Odkrywanie Czarownic. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o kolekcji.

Odkrycie Czarownic Sezon 3 Data premiery

Odkrycie czarownic
Odkrycie czarownic

Sezon A Discovery of Witches został wprowadzony w tym samym czasie co sezon, z wieloma powracającymi stałymi współpracownikami, wśród których są Matthew Goode (Matthew) i Teresa Palmer (Teresa) (Diana). To może być również ostatni odcinek serialu. W ostatnim odcinku ostatniego sezonu trylogii zacząłem żegnać się z tą postacią.”

W październiku, podczas MCM Comic Con w Londynie, Teresa Palmer wspomniała o porzuceniu swojej funkcji w pewnym momencie, podczas cyfrowego dialogu A Discovery of Witches.

Miałem możliwość spędzania czasu z Dianą już od kilku lat i po prostu zrozumienie, gdzie zaczęła się jej przygoda i gdzie się kończy, sprawia, że czuję się przygotowany na pożegnanie, ponieważ przyjmuję za prawdę, że wylądowała w każdym tak niezwykłym miejscu. Ale w tym samym czasie, przyjmuję za prawdę, że stało się ciężko wspomnieć o pożegnaniu.”

The Book of Life, ostatnia część trylogii „All Souls” Deborah Harkness, na której w całości opiera się kolekcja, jest pomysłem na 0.33 sezon, a fabuła radykalnie łączy Dianę i Matthew ze współczesnymi ludźmi z Sept Tours.

Spodziewajcie się, że Ed Bluemel ponownie wcieli się w rolę Marcusa, wraz z Adelle Leonce jako jego ludzką przyjaciółką Phoebe, bez względu na to, że został on powalony i pozostawiony nieprzytomny w lesie przez Knoxa (Owen Teale) w finale sezonu.

I nawet jak spotkaliśmy siostrzeńca Matthew Gallowglassa w instancjach elżbietańskich w sezonie, pojawia się on ponownie w dzisiejszej Francji w finale sezonu 0.33 powieści, więc załóżmy, że on – i aktor Steven Cree, który go gra – powrócą także w 3. sezonie.

Kiedy będzie emisja?

Odkrycie Czarownic - serial telewizyjny
Odkrycie czarownic – serial telewizyjny

Zdjęcia do 3. sezonu serialu „Odkrywanie wiedźm” rozpoczęły się w ubiegłym 2020 roku w Walii w ramach programu COVID-19 i są już na ukończeniu.

Pozostała część kolekcji ukaże się w styczniu 2022 roku, według Sky.

Odkrycie czarownic sezon 3 fabuła

Zakończenie sezonu z cliffhangerem pozostawiło wiele nierozwiązanych kwestii, jednak 0.33 sezon, który jest całkowicie oparty na ostatniej powieści z trylogii Deborah Harkness, musi rozwiązać je wszystkie.

„W odniesieniu do trylogii, nadchodzący sezon jest ostatnim” – powiedział Matthew Goode w rozmowie z serwisem Digital Spy w pewnym momencie po zakończeniu kręcenia 3. sezonu w 2020 roku.

Teresa Palmer stwierdziła: „Jest czwarty e-book, to e-book Marcusa, ale nie wiemy, czy jest to możliwe”.” Być może w celu zwiększenia do 2 sezonu, jednak na razie jest to przystanek na drodze.”

Tak więc, sezon 3 zakończy narrację Diany i Matthew, a jedną kwestią, którą zdajemy sobie sprawę na pewno jest to, że mogą powitać już nie jednego, ale nowych współpracowników do własnego kręgu krewnych, jako że Diana dowiedziała się, że zaszła w ciążę blisko realizacji sezonu, a fani powieści zdają sobie sprawę, że będzie miała bliźniaki.

Możesz oglądać ten program w Indiach na Sony Liv app.

Jak oceniasz artykuł?