Dlaczego Lucyfer krwawił? Wszystko, co wiemy

Lucyfer Sezon 1

Najbardziej dyskutowany serial Lucyfer jest wielkim sukcesem Netflixa. Lucifer to zdecydowany heartthrob dla dziewcząt w każdym wieku. Jego charyzma, diabelskie nastawienie (kalambury zamierzone), aura, sposób mówienia; podbiły serca wszystkich.

Lucyfer jest dostępny na stronie Netflix. Sezon wreszcie dobiegł końca, z 6 sezonem na największe rozczarowanie fanów.

Fani Lucyfera na zawsze zapamiętają pierwszy odcinek, w którym nasza bohaterka Chloe Decker spotkała Lucyfera. Dlaczego Lucyfer krwawił??

Dlaczego sam diabeł czasem się rani?? Czy jest wrażliwy? Kto sprawia, że jest taki wyjątkowy??

Ciekawska?

Przewińcie stronę, aby dowiedzieć się więcej!

Kim jest Lucyfer?

Dlaczego Lucyfer krwawił
Lucifer

Lucyfer Morningstar aka Diabeł, czyli sam Saturn. Jest archaniołem, a także władcą piekła. Lucyfer, król, jest często obwiniany za grzechy popełniane przez ludzi i oskarżany przez wszystkich o to samo. Jest on również w trakcie nieudanego buntu przeciwko swojemu ojcu, którego nienawidzi z całego serca.

Sfrustrowany i rozczarowany Lucyfer dobrowolnie zrezygnował z tronu i wrócił do Los Angeles, aby zmienić scenerię.

Teraz jest właścicielem klubu, który zanurza się w wódzie, narkotykach i dziewczynach. Jego zakład znany jest pod imieniem Lux. Wędruje po Ziemi z Mazikeenem, starszym porucznikiem, który jest teraz jego partnerem w zbrodni.

Podczas morderstwa swojego bliskiego współpracownika poznaje detektyw Chloe Decker i ratuje jej życie.

Sprawy zaczynają się zaogniać, gdy on coś do niej czuje, ale nie jest pewien, czy to miłość. Łączy ręce z Chloe i wstępuje do policji Los Angeles. Razem rozwiązują sprawy, z których każda pojawia się w każdym odcinku.

Z biegiem czasu między dwojgiem ludzi rodzi się romantyczny urok. Pytanie brzmi: co zrobi Chloe, gdy dowie się o jego tożsamości?? I dlaczego Lucyfer staje się bezbronny za każdym razem, gdy ona jest w pobliżu? Czy Chloe jest głównym powodem jego wrażliwości??

e? Kto jest jej chłopakiem??

Dlaczego diabeł jest wrażliwy?

Dlaczego Lucyfer krwawił
Lucyfer

Podążając za łańcuchem wydarzeń, można dojść do wniosku, że Chloe jest „piętą achillesową” Lucyfera.

Lucyfer został śmiertelnie ranny przez przestępcę Malcolma, gdy próbował chronić detektywa. Przed śmiercią prosi Boga, by zaopiekował się Chloe i zapewnił jej bezpieczeństwo. Jego śmierć zostaje powstrzymana, gdy zostaje wskrzeszony przez Boga i odesłany z powrotem do Piekła.

Lucyfer jest nieśmiertelny i nie może zostać śmiertelnie zraniony. Ale za każdym razem, gdy Chloe jest w pobliżu, zostaje ciężko ranny i krwawi, gdy ktoś go atakuje. Jednym z powodów mogą być jego skrywane uczucia do niej. W chwili, gdy Chloe stwierdza, że się go nie boi, Lucyfer uświadamia sobie, że nie jest od niej potężniejszy, lecz raczej jej równy. Mimo że głęboko zaprzecza, wie, że jest w niej zakochany. 

Dlaczego Lucyfer krwawił?

Czy to oznacza, że Chloe jest przyczyną krwawienia Lucyfera?? Cóż, nie!!

To Lucyfer we własnej osobie. Wybrał bycie bezbronnym przed Chloe. Staje się miękki, jego charakter zmienia się, gdy tylko Chloe jest w pobliżu. Jego serce zawsze bolało i będzie boleć z jej powodu. Współczucie Deckera sprawia, że Lucyfer zawsze opuszcza gardę.

Wiele razy otwarcie okazywał swoją wrażliwość. Kiedy Chloe dotknęła jego blizn na plecach, rzeczywiście stał się bardzo wrażliwy.

Później okazuje się, że Chloe jest aniołem wysłanym przez ojca Lucyfera. A anioł może zranić innego anioła – Lucyfer sam jest archaniołem.

Później Lucyfer nie był już bezbronny wobec Chloe. Dlaczego? Jak? Idź i dowiedz się! Koniec spoilerów!

To na razie wszystko. A teraz idź i oglądaj serial na Netflixie.

Obsada serialu

Dlaczego Lucyfer krwawił
Obsada serialu Lucyfer

W filmie zobaczymy: Toma Ellisa jako Lucyfera Morningstara, Lauren German jako Chloe Decker, Kevina Alejandro jako Dana Espinozę, D.B Woodside w roli Amenadiela. Lesly-Ann Brandt jako Maikeen lub Mazi, a także Racheal Harris jako psychiatra Linda Martin.

Jeśli jesteś fanem Toma Ellisa, to najprawdopodobniej spodoba Ci się ten serial i zakochasz się w nim ponownie. Wcielił się w tę rolę całkiem dobrze. A co najważniejsze, zobaczysz jego gorącą, złą stronę.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Lucyferze Morningstarze. Teraz obejrzyj serial, który jest już w całości wyemitowany. Jest dostępny na stronie Netflix.

Szczęśliwe czuwanie!

Jak oceniasz artykuł?