Dlaczego Why-Man zamienił Ziemię w kamień?

Czy jesteś miłośnikiem anime? Jeśli tak, to dla wszystkich oglądających anime wracamy z kolejnym artykułem! Przewiń dalej, aby poznać przyczynę, dla której Why-Man zamienił Ziemię w kamień!

Japońska seria mangi Dr. Stone, ilustrowany przez południowokoreańskiego artystę Boichi i napisany przez Riichiro Inagaki. Seria była publikowana w magazynie Weekly Shōnen Jump, wydawanym przez Shueisha. Magazyn zadebiutował 6 marca 2017 roku, po ukazaniu się 24 tomów seria zakończy się 7 marca 2022 roku. Serial anime zaadaptowany na podstawie serii mangi, której reżyserem jest Shinya Iino, a autorem scenariusza Yuichiro Kido. Muzykę do serialu skomponowali Tatsuya Kato, Hiroaki Tsutsumi i Yuki Kanesaka. W 2019 roku, pod kierownictwem firmy produkcyjnej TMS/8PAN, serial miał premierę 5 lipca i był emitowany w sieciach TVQ, TVA, Tokyo MX, TVh, KBS, BS11, SUN i TBC. Seria trwa do dziś i liczy 35 odcinków. Medialink udzielił licencji na premierę serii w południowo-wschodniej Azji, natomiast Crunchyroll udzielił licencji dla fanów z Ameryki Północnej. Czy jesteś również ciekaw, dlaczego Why-Man zamienił Ziemię w kamień?? Czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego o Why-Man!

Dr. Kamienna historia

Dlaczego Why-Man zamienił Ziemię w kamień

Zanim rozpoczniemy główny artykuł, dowiedzmy się czegoś więcej o serialu Dr. Kamień. Ta seria jest uwielbiana przez prawie wszystkich fanów anime na całym świecie. Pomimo uznania widzów, serial otrzymał ocenę 8.2 na 10 według IMDb. Nie oglądałem jeszcze tej serii? Jeśli zastanawiasz się, czy zacząć serię, czy nie, nie bądź zdezorientowany. Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem anime i chcesz obejrzeć serię, która sprawia, że nauka wygląda zabawnie, to seria Dr. Kamień jest idealny do oglądania. Fabuła serialu Dr. Akcja Stone rozpoczyna się w 2019 roku naszej ery, kiedy tajemniczy błysk nagle zamienia całe ludzkie życie w kamień. Po 3700 latach Senku Ishigami, piętnastoletni cudotwórca, nagle odżył i odkrył, że cała ludzka cywilizacja uległa już erozji. Senku zdecydował się założyć obóz i badać skamieniałych ludzi, ponieważ chciał ustalić lekarstwo i przyczynę skamieniałości. Czy znajdzie wszystko? Aby poznać całą fabułę, musisz obejrzeć serial.

Dr. Postacie z serialu Stone

Dr. Stone ma świetną listę postaci, które sprawią, że będziesz chciał oglądać serial jeszcze bardziej. Zapoznajmy się z listą postaci dr. Kamień: Senku Ishigami (Głos: Yūsuke Kobayashi); Taiju Oki (Głos: Makoto Furukawa); Yuzuriha Ogawa (Głos: Kana Ichinose); Tsukasa Shishio (Głos: Yuichi Nakamura); Gen Asagiri (Głos: Kengo Kawanishi); Chrome (Głos: Gen Satō); Kohaku (Głos: Manami Numakura); Suika (Głos: Karin Takahashi); Hyoga (Głos: Akira Ishida); Homura Momiji (Głos: Aki Toyosaki); Minami Hokutozai (Głos: Yōko Hikasa); Ukyō Saionji (Głos: Kensho Ono); Niki Hanada (Głos: Atsumi Tanezaki); Yō Uei (Głos: Yoshiki Nakajima); Ryusui Nanami (Głos: Ryōta Suzuki) i inni bohaterowie.

O Why-Man

Królestwo Nauki i Senku, kiedy zaczęli badać, co było prawdziwym powodem petryfikacji, odkryli, że ktoś wysyłał wiadomości do wieży radiowej w alfabecie Morse’a. Kiedy kod Morse’a został przetłumaczony na słowo dlaczego, tajemniczą istotę nazwano Why-Man.

Dlaczego Why-Man zamienił Ziemię w kamień?

Kiedy inni ludzie i Senku dotarli na księżyc, aby dowiedzieć się, kto tak naprawdę stoi za petryfikacją, kiedy tam dotarli, wszyscy byli zszokowani odkryciem, że Why-man to nikt inny jak Medusa Devices, która próbowała petryfikować Ziemię. Jednak Why-man wyjaśnił im prawdę, że chcą zaoferować ludzkości życie wieczne. W rzeczywistości mechaniczne pasożyty uznały, że ludzie są lepszym gatunkiem, a nawet chciały się rozwijać.

Gdzie oglądać Dr. Kamień?

Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście, czytając ten artykuł i chcecie wiedzieć, gdzie można obejrzeć cały serial? Jeśli jeszcze nie oglądałeś serialu Dr. Till, nie zapomnij podzielić się z nami recenzją. Stone, na co tak naprawdę czekasz! Oglądaj cały serial od razu na Netflix. Nie zapomnij podzielić się swoimi recenzjami w sekcji komentarzy. Do tego czasu bądźcie z Site po więcej takich artykułów.

Jak oceniasz artykuł?