Durrellowie na Korfu Sezon 5 Data premiery ogłoszona?

Cześć i czołem! Ile filmów i seriali obejrzałeś w całości? Chyba dużo! Coraz więcej ciekawych seriali trafia na antenę. Dzięki lojalnym zwolennikom i ogromnej bazie fanów serial OTT radzi sobie znacznie lepiej niż w kinach. Ile już obejrzałeś??

Dziś podzielę się aktualizacjami kolejnego gorącego sezonu. Jeśli oglądaliście ten film, będziecie mieli pojęcie, o czym mówię.

Serial dramatyczny oparty jest na autobiograficznej książce Geralda Durrella. W książce dzieli się swoją czteroletnią historią życia wraz z członkami rodziny na greckiej wyspie. Serial nosi tę samą nazwę co książka, a jego producentem jest Christopher Hall.

Drama zadebiutowała w 2016 roku, a czwarty sezon pojawił się w 2019 roku. Serial otrzymał ocenę 8.2 na IMDb, 94% na Rotten Tomatoes i 4 głosy od widzów.8/5. Serial jest jednym z najchętniej oglądanych, kochanych i lubianych przez wielu widzów.

Jeśli zastanawiacie się, czy serial powróci z kolejnym sezonem. Założę się, że znajdziecie odpowiedź. Ale to, co musisz zrobić, to czytać dalej!

The Durrells in Corfu Season 5 Release Date

Serial po raz pierwszy wyemitowany w 2019 roku. Kiedyś BBC stwierdziło, że czwarty sezon będzie ostatnim i finałowym sezonem tego serialu. Ale twórcy mieli wybór i siłę woli, by kontynuować serial. Jednak showrunnerzy ogłosili, że 4. sezon będzie ostatnim i finałowym. I dlatego sezon 5 został odwołany. Nie znajdujemy nadziei na jego powrót.

Chociaż Sally poinformowała, że jest podekscytowana kontynuacją przygód i dalszym ciągiem serialu. Ale wszyscy wiemy, że to się nie stanie.

BBC dało więc czwartemu sezonowi dobre zakończenie, a potem go odwołało. Ponieważ nie chcieli już rozwijać fabuły i dlatego serial został anulowany. A więc, ludzie, nie będziecie już mogli zobaczyć zespołu Durrellów. Sezon 4 był ostatnim i ostatecznym, jak już wcześniej wspomniałem.

Durrellowie na Korfu Sezon 4 Data premiery 7 kwietnia 2019 r
The Durrells in Corfu Season 4 End Date 12 maja 2019 r
The Durrells in Corfu Season 5 Release Date Anulowany

Dlaczego został anulowany?

The Durrells in Corfu Season 5 Release Date
Durrellowie na Korfu

Dając szczęśliwe i dobre zakończenie na koniec sezonu 4. Serial ostatecznie zakończył swoją premierę, łamiąc tym samym serca tysięcy fanów.

Keeley Hawes, jeden z najważniejszych członków ekipy, a także producent wykonawczy, był równie zadowolony i dumny z pracy, jaką wykonała ekipa. Dodała, że jest naprawdę bardzo szczęśliwa, że mogła pracować ze swoim zespołem przez tak długi czas.

O statusie serialu dowiadujemy się tylko z jej zapowiedzi. Poinformowała, że Simon, scenarzysta serialu, pożegnał się z całym zespołem. Tak więc serial zakończył się, po wyciągnięciu wniosków w ostatnim sezonie.

Durrellowie na Korfu Sezon 4 Historia

Z łączną liczbą 6 odcinków, serial został zakończony dopiero w listopadzie. Historyczny komediodramat podkreśla w tym sezonie, jak świetlana wydaje się przyszłość Durrellów.

Ten sezon jest kontynuacją pięknego życia rodziny na wyspie.

Ponieważ jest to ostatni i ostatni sezon, nie jest on pozostawiony na cliffhangerze. Ale raczej ma zakończone zakończenie. Nie martwcie się więc, że jest to serial niekompletny. Po prostu ciesz się dramatem w pełni.

Durrellowie na Korfu Sezon 3 Historia

Historia obraca się wokół rodziny Durrellów oraz ich ekscentrycznego i ekstrawaganckiego życia. Co przyniesie wizyta cioci Hermiony?? Czy jest tu zapach romansu?? Co czeka Luisę, gdy spotka malarza??

Obejrzyj dramę i ciesz się zabawą, śmiechem i romansem, które zapewnią Ci relaks i odprężenie w ciągu dnia.

Durrellowie na Korfu Sezon 1 Historia

Serial składa się z 26 odcinków i 4 sezonów. Czas trwania każdego odcinka wynosi od 40 do 47 minut. Serial ma na swoim koncie 4 zwycięstwa, a także kilka nominacji.

Poznaj życie rodziny Durrellów na wyspie w Grecji. Wszyscy pochodzą z Anglii i osiedlają się w Grecji z nadzieją na nowe życie. Po śmierci męża Louisa postanawia przenieść się na wyspę z czwórką małych dzieci, aby zapobiec dalszemu kryzysowi finansowemu.

Teraz, gdy rodzina przenosi się na wyspę bez żadnej pomocy finansowej, życie, które jest technicznie daleko w tyle. Czy będą w stanie przystosować się po przybyciu z nowoczesnego miejsca? Czy tanie zakwaterowanie okaże się pomocne w ich kryzysie??

Obejrzyjcie dramat, który opowiada o życiu matki wychowującej swoje dzieci. W dalszej części programu pokazano, jak rodzina radzi sobie w nowym środowisku.

Durrellowie na Korfu Sezon 5 Obsada

Durrellowie na Korfu Sezon 5 Data premiery
Durrellowie na Korfu

W rolach głównych zobaczymy: Keeley Hawes jako Louisa Durrell, Milo Parker jako Gerry Durrell, Daisy Waterstone jako Margo Durrell, Josh O’Connor jako Larry Durrell. Zobaczysz wielu innych aktorów grających główne role, a także role powracające.

Gdzie oglądać Durrellowie na Korfu Sezon 5?

Program jest już gotowy do oglądania; ITV, Amazon Prime Videos, Apple Tv i Vudu.

The Durrells in Corfu Season 5 Trailer

Zwiastun 1. sezonu znajduje się w tym artykule. Jeśli interesuje Cię zwiastun lub teaser kolejnego sezonu, odwiedź stronę YouTube i inne linki.

Niniejszym ogłaszam, że dotarłeś do końca tego artykułu. Nie czekaj, bo nie będzie kolejnego sezonu. Po prostu oglądaj lub oglądaj ponownie ten serial, jak ci pasuje.

Adios!

Szczęśliwego oglądania!

Jak oceniasz artykuł?