Ensemble Stars Sezon 3: Odnowiony? Lub anulowana?

Oryginalna wersja Ensemble Stars została wydana jako japońska gra mobilna o szkoleniu idoli 1 maja 2015 roku. Od 16 marca 2020 roku istnieją dwie wersje Ensemble Stars! Ensemble Stars Sezon 3 to w zasadzie gra o szkoleniu idoli! Rytm to gra muzyczna. Pomimo różnic w stylu gry, obie wersje mają tę samą historię, postacie i karty. Fani czekają na datę premiery 3 sezonu Ensemble Stars.

Gwiazdy w zespole! Pierwszym krokiem do zostania wielkim idolem jest zapisanie się do Prywatnej Akademii Yumenosaki, programu szkoleniowego, który wyprodukował wielu utalentowanych idoli. Jedyny w swoim rodzaju zespół! Ensemble Stars! Rok akademicki dobiegł końca! Początek. W Ensemble Square spotykają się studenci i idole z różnych agencji rozrywkowych, z których każdy musi pokonać własną drogę przez ekspansywną branżę! Tutaj omówimy grę Ensemble stars sezon 3 Data wydania

To jest gra

Gwiazdy w zespole! Wersje aplikacji na Androida i iOS zostały wydane odpowiednio 28 kwietnia i 1 maja. Aplikacja została ponownie uruchomiona 9 marca 2020 roku, z dwiema nowymi grami: Basic, oryginalną grą z nową zawartością; oraz Music, grą rytmiczną. W czerwcu 2020 roku firma Happy Elements ogłosiła, że gra zmieni ocenę z 4 na 17.

Manga

Magazyn Shojo manga Aria wydawnictwa Kodansha opublikował adaptację mangi napisaną i zilustrowaną przez Ichi Sayo 28 sierpnia 2015 roku, a zakończyła się ona 28 grudnia 2016 roku.

Ensemble Stars Season 3 Release Date

W grudniu 2015 roku ogłoszono, że powstanie serialowa adaptacja anime. Premiera serialu Ensemble Stars Season 3 była pierwotnie zaplanowana na 2017 rok, ale ekipa ogłosiła, że opóźni ją w lutym 2017 roku. We wszystkich sieciach telewizyjnych Tokyo MX, Sun, KBS, TVA i BS11, serial został wyprodukowany przez David Production. Pod pseudonimem Junpaku Yagurashita, Masakazu Hishida pełnił rolę reżysera. Projektantami postaci byli Haruko Iizuka, Tomoyuki Shitaya i Eri Nagata oraz reżyser serii Yasufumi Soejima. Shinichi Inotsume był głównym scenarzystą.

Scenarzysta Akira i kompozytor Tatsuya Kato współpracowali nad muzyką do serialu. Od 4 sierpnia simuldub ma premierę na Funimation w Ameryce Północnej; serial będzie kręcony w Ameryce Północnej. Do stworzenia anime użyto narzędzia CACANI, służącego do animacji 2D i tworzenia przerywników.

MUST-READ||Milion Arthur Sezon 3 Premiera Data i ewentualne spoilery

Ensemble Stars Sezon 3 Historia

Seria gier na Androida Ensemble Stars sezon 3 jest oparta na wzgórzu z widokiem na ocean, Yumenosaki Private Academy odgrywa główną rolę w Ensemble Stars. W Hongkongu jest jedna szkoła, która specjalizuje się w szkoleniu idoli dla chłopców. Przez lata szkoła ta wydała na świat jedne z najbardziej znanych gwiazd idoli na całym świecie. Dziewczyna, która jest „wyjątkową uczennicą”, natychmiast zdobywa popularność w grze. Gdy zostaniesz wybrany, weźmiesz udział w kursie dla producentów, gdzie będziesz musiał wyprodukować kilku idoli, którzy odniosą sukces, aby zaliczyć ten kurs. Czasami może się to wydawać trudne, ale cała ciężka praca, jaką w to włożysz, w końcu się opłaci, gdy stworzysz najwspanialszy zespół idoli w historii.

Czy kiedykolwiek powstaną gwiazdy zespołu sezon 3?

Pierwszy sezon Stars będzie miał premierę w 2019 roku. To anime Ensemble Season 3 nie zostało zaadaptowane na podstawie mangi lub powieści wizualnej, jak ma to miejsce w przypadku większości innych anime. Show jest oparte na grze androidowej, w której hoduje się idoli muzycznych. Niestety, ponieważ jest to gra na androida, czas gry jest dość krótki.

Jak oceniasz artykuł?