Fantomowy świat Myriad Colors Sezon 2 Data premiery

Myriad Colors Phantom World został przedstawiony na podstawie japońskiej light novel Sōichirō, która ma bardzo unikalną perspektywę spekulatywnych ilustracji postaci autorstwa Shirabi. Brawa dla Fumihiko Shimo za wprowadzenie anime w bardzo wiarygodne ramy fabularne. Stworzony przez Tatsuya Ishihara serial ma imponujące efekty artystyczne i scenariusz. Producentami serialu są Eharu Ōhashi, Shinichi Nakamura, Shigeru Saitō i Masayuki Nishide. To mistyczno-psychologiczne anime akcji ma jeden sezon z trzynastoma odcinkami. Wyemitowano je od 7 stycznia 2016 do 31 marca 2016 w kilku sieciach, takich jak Tokyo MX, TVA, ABC, BS11, AT-X. Ma w sobie trochę lojalności, choć lokalni widzowie w Japonii nie byli zbytnio zaabsorbowani nim w momencie premiery. Nadal jest nadawany przez Crunchyroll. Zostało docenione również przez wielu międzynarodowych krytyków.

Myriad Colors Phantom World Sezon 2 Data premiery

Myriad Colors Phantom World ma na razie jeden sezon, który był dziełem sztuki i przez jakiś czas po premierze stanowił centrum rozmów o anime. Czy zastanawiałeś się, czy powróci drugi sezon?? Cóż, spekuluje się na ten temat, ale nie ma oficjalnego ogłoszenia ani potwierdzenia kontynuacji Myriad Colors Phantom World. Ma siedem odcinków spin-off, aby zaspokoić utrzymujące się po smaku programu dla tych, którzy są nadal zahaczone na show.

Sezony Daty wydania
Fantomowy świat Myriad Colors Sezon 1 Data premiery 7 stycznia 2016 r
Myriad Colors Phantom World Season 1 End Date 31 marca 2016 r
Fantomowy świat Myriad Colors Sezon 2 Data premiery Jeszcze nie ogłoszono
Myriad Colors Phantom World Sezon 2 Data premiery

Myriad Colors Fantomowy świat sezon 1 fabuła

Myriad Colors Phantom World Season 2 Release Date
Myriad Colors Phantom World

Styl życia przyjęty w „Fantomowym świecie Myriad Colors” jest bardzo interesujący i skłaniający do refleksji. Narracja pokazuje niepokojące konsekwencje rozprzestrzeniania się wirusa. Niewiele mówi się o pochodzeniu wirusa, poza tym, że powstał on w trakcie eksperymentu, w którym brały udział ludzkie mózgi, co doprowadziło do jego powstania. Wirus wywarł wpływ na ludzkie mózgi i umożliwił im dostrzeżenie istnienia alternatywnych wszechświatów, takich jak duchy. Stworzenia, które mogli zobaczyć, nazwano „fantomami”. Chociaż nic nie szkodzi, trudno było przyzwyczaić się do zupełnie nowej pary nieznanych wizji. Jednak wraz z przemieszczaniem się pokoleń sytuacja uległa normalizacji, ponieważ dzieci urodzone po wybuchu wirusa zostały obdarzone specjalnymi supermocami. Czarujące supermoce obejmowały wywoływanie i odpędzanie fantomów, tworzenie ognia z serca, manifestowanie metalu przez płuca, itp.

Supermoce tego nowego pokolenia są strategicznym rozdziałem, który utrzymuje fabułę w ruchu, ponieważ te moce pomagają im walczyć ze złymi fantomami. Aby istniało zło, musi istnieć dobro, prawda?? Choć większość mistycznych fantomów była nieszkodliwa, istniały też te złe. Młode pokolenie dzieci obdarzonych supermocami prawie chodziło do tych samych szkół, organizacji itp. Fabuła skupia się wokół głównego bohatera Haruhiko Ichijou i jego niezwykle wspierających rówieśników. Grupa licealistów z magicznymi mocami z Akademii Hosea stworzyła drużynę. Postanowili walczyć ze złymi fantomami. Postanowili spłacić swoje szkolne czesne dzięki nagrodzie pieniężnej za wygraną.

Fantomowy świat Myriad Colors Sezon 1 Postacie

Myriad Colors Phantom World Sezon 2 Data premiery
Świat Fantomów Myriad Colors

Myriad Colors Phantom World żyło w nim wiele interesujących postaci. Bohaterowie serialu zostali przedstawieni z niezwykłą głębią i artyzmem godnym uwagi. Pierwszym głównym bohaterem i protagonistą serialu był Haruhiko Ichijo, któremu głosu użyczyli Hiro Shimono w języku japońskim i Micah Solusod w języku angielskim. Był dzieckiem rozwodnika, który zawsze miał nadzieję, że jego rodzice wrócą do siebie. Był książkowym wyrobnikiem z ogromną wiedzą kwintesencyjną. Jego specjalne moce obejmowały komunikowanie się z fantomami w taki sposób, że mógł je sprowadzać i pozbywać się ich na własne zawołanie. Mai Kawakami to kolejna główna bohaterka, którą wcieliła się Sumire Uesaka w języku japońskim i Amber Lee Connors w angielskim. Haruhiko był uczniem pierwszej klasy liceum, a Mai drugiej klasy liceum. Była mu bliska i posiadała magiczne moce, takie jak manifestowanie naturalnych mocy, takich jak ogień, metale z różnych części jego ciała, np. serca i płuc.

Gdzie oglądać Niezliczone kolory Fantomowego Świata Sezon 1?

Zwiastun serialu jest dostępny na YouTube i kilku innych platformach OTT. Zdubbingowana angielska wersja tego świata jest dostępna w sieci Funimation i Amazon Prime. Ten z japońskimi głosami i angielskimi napisami jest dostępny na Crunchyroll. Czy podobała Ci się ta lektura?? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach. Jest jeszcze kilka podobnych artykułów, sprawdź je.

Czytaj: 20 najlepszych gier anime, w które powinieneś zagrać

Jak oceniasz artykuł?