Firebite Season 2 Release Date Updates

Firebite Oficjalny zwiastun Sezon 1

Firebite to australijski serial dramatyczny stworzony przez Warwicka Thorntona, który miał premierę na AMC+ 16 grudnia 2021 roku. Tyson i Shanika, 2 rdzennych australijskich myśliwych, występują w programie. W jałowej wiosce górniczej w sercu południowoaustralijskiej pustyni muszą stawić czoła największej kolonii wampirów. Ostateczna populacja wampirów rzeczywiście dokonała spustoszenia na tym terenie. Tyson i Shanika, dwoje rdzennych australijskich zabójców, zostali zainspirowani do wyeliminowania cywilizacji. Co więcej, Wielka Brytania zwróciła się o pomoc do tych wszystkich wampirów, aby wysiedlić rdzennych mieszkańców Australii.

W związku z tym, film ma uproszczoną fabułę i wspaniałe ujęcia, co czyni go bardziej atrakcyjnym dla fanów fantastyki i przygody. W rezultacie zarówno krytycy, jak i widzowie przyznali pierwszemu sezonowi wysokie noty. Pozostaje jednak pytanie, czy ta historia będzie kontynuowana. W związku z drugim sezonem, oto co może się wydarzyć. AMC+, kanał dystrybucji serialu, nie ogłosił jeszcze nowego sezonu. Z drugiej strony twórcy są jednoznaczni w tym, co chcą stworzyć: coś, co zaintryguje i wpłynie na widza.

Firebite Season 2 Release Date

W rezultacie film ma skondensowaną fabułę i wspaniałe długie ujęcia, co czyni go bardziej atrakcyjnym zarówno dla miłośników fabuł, jak i emocji. W rezultacie pierwszy sezon otrzymał doskonałe oceny zarówno od krytyków, jak i widzów. Pytanie o to, czy opowieść będzie kontynuowana, pozostaje nierozstrzygnięte. Sezon 1 „Firebite” miał premierę na AMC+ 16 grudnia 2021 roku i trwał przez osiem odcinków do 3 lutego 2022 roku. Odcinki programu mają około 42 minut długości.

Firebite Season 1 Release Date 16 grudnia 2021 r
Firebite Season 1 End Date 3 lutego 2022
Firebite Season 2 Release Date Jeszcze nie ogłoszono

Firebite Sezon 2 Oczekiwana fabuła

Firebite Sezon 2 Data premiery
Firebite

Ponieważ sezon 2 nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, na razie nie ma żadnej fabuły. Cokolwiek fani znajdą w sieci, wydaje się być albo fikcją, albo jedynie przypuszczeniem, albo, w najgorszym przypadku, przeciekiem, czymś, czego widzowie powinni unikać, ponieważ to prosto całkowicie zniszczy całą zabawę z fabuły, na którą powinni byli długo czekać.

Oto, co naszym zdaniem wydarzy się w 2. sezonie. AMC+, kanał dystrybucji serialu, wciąż nie ogłosił nowego sezonu. Artyści, ale z drugiej strony, dokładnie wiedzą, co chcą stworzyć: coś, co urzeka i wpływa na widzów.

Wierzymy, że zgodnie z niektórymi plotkami, sezon 2 będzie dostępny do końca bieżącego roku, więc producenci będą musieli wkrótce wydać oficjalne oświadczenie, więc fani będą oczekiwać czegoś więcej na temat sezonu 2.

Firebite Sezon 2 Przewidywana obsada

Jeśli „Firebite” doczeka się drugiego sezonu, do obsady dołączą Rob Collins (Tyson Walker) i Shantae Barnes-Cowan (Shanika „Neeks”). Wykonawcy wcielają się w dwóch rdzennych myśliwych, których misją jest zniszczenie ostatnich żyjących wampirów w ich pustynnej wiosce w Południowej Australii. Eleona, kelnerka, która często jest tematem pożądliwych wybuchów gniewu Tylera, może zostać przywrócona przez Yael Stone.

Vampire King, władca gangu wampirów, powróci jako Callan Mulvey. Jai Koutrae (Spud), Thibul Nettle (Froggy), Ngaire Pigram (Kitty Sinclair) i Tessa Rose (Aunty Marie) to jedni z kilku wykonawców, którzy mogliby wystąpić w drugim sezonie.

Firebite Sezon 1 Historia

Firebite Season 2 Release Date
Firebite

Firebite„To nie jest ponowny proces ani przeprosiny za kolonialną historię Australii. Zamiast tego serial rewiduje historię Australii, zastępując pojemniki z ospą wampirami, które są uzależnione od krwi tubylców i po prostu nigdy nie odchodzą. Od tego czasu wśród krwiopijców i „łowców krwi”, czyli wyszkolonych wampirów, wybuchła wojna. Drama zaczyna się od przybycia ostatniego prawie stuletniego wampira do odległej społeczności na „końcu Ziemi”.” W którym pod powierzchnią ziemi utrzymuje się przestarzała sieć górnicza, posiadająca tunele przypominające kratery.

„Firebite” traktuje siebie wystarczająco poważnie, by osiągnąć idealną równowagę między prawdą historyczną, suspensem i humorem. Pomimo tego, że wcześniejsza wiedza o kolonialnej spuściźnie Australii nie jest konieczna, by docenić program. Nawet proste zrozumienie ducha imperializmu może poprawić wrażenia z seansu. Niemniej jednak, początkowy rozmach wskazywałby na to, że współtwórcy Thornton i Fletcher dobrze się bawili, tworząc ten serial. Ze względu na wiarygodne przedstawienia, chemię między dwiema gwiazdami, scenerię z własną indywidualnością, obserwacje wampirów i ogólnie dobre wibracje.

Gdzie oglądać Firebite Sezon 2?

Ponieważ 2. sezon nie został jeszcze ogłoszony, jest wielce prawdopodobne, że będzie dostępny na stronie AMC+ kiedy będzie gotowy, ale widzowie mogą obejrzeć pierwszy sezon na tej samej platformie, czyli AMC+ i Amazon Prime Video, aż do tego dnia.

Zwiastun 2. sezonu Firebite

Ponieważ sezon 2 nie został jeszcze potwierdzony, nie ma żadnego zwiastuna ani innych materiałów promocyjnych. Teaser pierwszego sezonu jest dostępny do obejrzenia, a pierwszy sezon został już wyemitowany, więc fani powinni go obejrzeć.

Jak oceniasz artykuł?