Freakish Sezon 3 Data premiery, obsada, i każda aktualizacja!

Jeśli należysz do grupy osób, które uwielbiają oglądać horrory w nocy, samemu, na pewno słyszałeś o serialu telewizyjnym Freakish. Jest to amerykański serial telewizyjny z gatunku horror, stworzony przez Beth Szymkowski. Premiera odbyła się 10 października 2016 roku na kanale Hulu. Jak już wspomniano, gatunek serialu to horror. Producentami wykonawczymi serialu są Chris Grimer, Brian Robbins, Beth Szymkowski, Shelley Zimmerman i Matthew V. Lewis.

Serial otrzymał wiele miłości i pozytywnych reakcji od krytyków, publiczności, fanów i widzów, co znajduje odzwierciedlenie w jego ocenach na różnych platformach mediów społecznościowych. Udało się 6.3 oceny na IMDB na 10 możliwych, a według Google 80% użytkowników polubiło ten serial.

Freakish Sezon 3 Data premiery

Freakish Season 3 Release Date

Po zakończeniu 2. sezonu Freakish, fani zastanawiają się nad statusem 3. sezonu serialu. Cóż, kliknęliście na właściwy artykuł, ponieważ podamy wam wszystkie informacje, które wiemy o 3. sezonie Freakish. Jak na razie 3 sezon serialu nie został przedłużony ani przez twórców, ani przez platformę OTT. Jednak, według różnych źródeł, doniesiono, że serial został anulowany po dwóch sezonach w lipcu 2018 roku, ale twórcy nadal nie ogłosili tego oficjalnie. Nie wiemy, jaka będzie przyszłość serialu.

Jeśli twórcy serialu zdecydują się na realizację trzeciego sezonu Freakish, można się spodziewać, że serial będzie miał premierę jesienią 2022 roku. Chociaż nie jest to potwierdzone, to tylko nasze przypuszczenia. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne ogłoszenie. Życzmy sobie, aby twórcy wkrótce ogłosili datę premiery serialu.

Freakish Season 1 Release Date 10 października 2016 r
Freakish Sezon 2 Data premiery 18 października 2017 r
Freakish Sezon 3 Data premiery Nie potwierdzono

Freakish Season 3 Plot

Fabuła serialu obraca się wokół grupy nastoletnich uczniów z Kent High. Niektórzy uczniowie szkoły zebrali się w sobotę w kampusie, aby wziąć udział w szkolnym zatrzymaniu, podczas gdy inni uczniowie są zajęci różnymi innymi zajęciami, takimi jak koszykówka, piłka nożna, muzyka, przygotowania do debaty itp. W pobliżu znajduje się fabryka chemiczna, która wybucha bez żadnego ostrzeżenia. Uczniowie muszą teraz współpracować, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i każdemu dziecku. Muszą wymyślić sposób, jak uratować się przed stworami przypominającymi zombie, które pojawiły się w wyniku wybuchu. Jeśli chcesz wiedzieć, jak uczniowie się uratują lub czy w ogóle będą w stanie się uratować, będziesz musiał obejrzeć serial.

Freakish Sezon 3 Obsada

W obsadzie serialu znalazło się wiele znanych gwiazd mediów społecznościowych i celebrytów. Leo Howard w serialu wciela się w postać Grovera Jonesa, który uczęszcza do aresztu, aby spędzić więcej czasu ze swoją ukochaną, Violet Adams. Liza Koshy wcieliła się w rolę zakochanej w Groverze, która również przeżyła po tym, jak trafiła do aresztu z powodu swojego niecierpliwego zachowania. Adam Hicks wcielił się w rolę Diesela Turnera, który trafił do aresztu za znęcanie się nad młodszymi uczniami, a później przeżył. Aislinn Paul jako Natalie Callaway, Meghan Rienks jako Zoe Parker, Melvin Gregg jako Lashawan Deveraux i wiele innych postaci.

W obsadzie serialu znajdują się takie popularne twarze jak Mary Mouser, Chad L. Coleman, Jack Busey, Amanda Steele, Alex Ozerov, Arden Cho, Joy Osmanski i wielu innych. W serialu występuje również wielu gości.

Freakish Season 3 Trailer

Freakish Sezon 3 Data premiery

Ponieważ 3. sezon Freakish nie został jeszcze anulowany, na YouTube nie ma jeszcze zwiastuna tego serialu. Poszukaliśmy jednak informacji na YouTube i okazało się, że dostępny jest zwiastun drugiego sezonu serialu. Jeśli chcesz zobaczyć 2. sezon Freakish, wystarczy, że klikniesz na link podany powyżej, a będziesz mógł obejrzeć zwiastun. Jeśli podobał Ci się zwiastun, uważasz, że fabuła serialu jest bardzo interesująca i jesteś ciekaw, co wydarzy się dalej, zawsze możesz obejrzeć serial na Hulu. Daj nam znać w komentarzu, co myślisz o serialu i co sądzisz o nim. Miłego oglądania! Wkrótce wrócimy do Was z kolejnym artykułem.

Jak oceniasz artykuł?