Fukrey 3 Data premiery Aktualizacja

Fukrey 3 to nadchodzący indyjski film komediowy w języku hindi, który trafi do kin w 2022 roku. Na potrzeby filmu sfilmowano kilka ogromnych momentów związanych z tłumem. Zdjęcia do filmu w Delhi, w reżyserii Mrigdeepa Singha Lamby, miały rozpocząć się w kwietniu, ale zostały przełożone z powodu blokady Maharasztry w odpowiedzi na alarmujący wzrost liczby przypadków Covid-19. Ritesh Sidhwani i Farhan Akhtar’s Excel Entertainment wspierają Fukrey 3. Ritesh Sidhwani i Farhan Akhtar’s Excel Entertainment stoją za filmem Fukrey 3.

Fukrey 3 Data premiery

Chadha, który we franczyzie wciela się w postać lokalnego przestępcy Bholi Punjabana, powiedział, że grupa najprawdopodobniej zbierze się ponownie, by nakręcić film pod koniec roku lub na początku 2022 r. „Fukrey 3 miało mieć swoją wielką premierę 10 kwietnia, ale nastąpiła blokada, która spowodowała opóźnienie w procesie produkcji. W rezultacie realizacja filmu została przesunięta o kilka miesięcy ze względu na konieczność nakręcenia sekwencji z udziałem ogromnego tłumu. Mimo to, tak się stanie. Film służy mi za bazę domową.

Fukrey 1 Data premiery 14 czerwca 2013 r
Fukrey 2 Data premiery 8 grudnia 2017 r
Fukrey 3 Data premiery Jeszcze nie ogłoszona

Obsada i bohaterowie filmu Fukrey

Fukrey 3 Data premiery
Fukrey 3

„Mam pewien komfort współpracy z Excel Entertainment, więc zawsze możemy pracować razem, kiedykolwiek; uwielbiam tę ekipę.” Pamiętając o terminach i osobistych obowiązkach każdego z nas, może to nastąpić pod koniec tego roku lub na początku przyszłego” – powiedział Chadha, który występuje również w serialu internetowym Amazon Prime Video „Inside Edge”. Ali Fazal, Pulkit Samrat, Sharma i Manjot Singh grają w serialu, który opowiada o czterech kumplach, którzy zbierają się, aby zarobić szybkie pieniądze. Chadha i jej narzeczony aktor, Fazal, ujawnili swój pierwszy projekt jako producenci, Girls Will Be Girls, na początku tego roku. Historia o dojrzewaniu zostanie wyprodukowana pod szyldem Pushing Buttons Studios, które niedawno powstało. Shuchi Talati, debiutująca reżyserka, wyreżyseruje film na podstawie własnego scenariusza. Według 34-letniego aktora projekt jest obecnie na „zaawansowanym” etapie rozwoju. Girls Will Be Girls właśnie zakończyły pisanie w Jerozolimie. Ten jeden film ma francuskich koproducentów, podobnie jak „Masaan”, który był efektem współpracy hindusko-francuskiej. film jest obecnie w zaawansowanym stadium rozwoju. Prace nad scenariuszem są już na ukończeniu, ale my dopiero kompletujemy ekipę.

Fukrey 3 Przewidywana fabuła

Dobrze było znaleźć się w nowej roli/pozycji podczas pierwszej rundy wywiadów z członkiniami naszej ekipy i HOD-ami. W tej chwili szukamy możliwości pozyskania funduszy, a także finansistów i koproducentów” – powiedziała. Akcja dramatu rozgrywa się w elitarnej szkole z internatem w małym himalajskim miasteczku na wzgórzu, a jej losy śledzi 16-letnia Mira, której buntownicze dojrzewanie zostaje zawłaszczone przez matkę, która nigdy nie osiągnęła dorosłości. Poza tym Chadha pracuje nad własnym scenariuszem, który opisuje jako zawierający aspekty „surrealizmu i satyry”.” „Pierwszy szkic scenariusza został ukończony. Niebawem czeka mnie sesja pitchingowa z kilkoma osobami.

Przewidywana obsada filmu Fukrey 3

Fukrey 3 Data premiery
Fukrey 3

Oto nasza ocena sequela uśpionego sukcesu Fukrey z 2013 roku. Fukreyowie powracają i tym razem zamiast z Bholi Punjaban (Richa Chadha) (Rajiv Gupta) muszą zmierzyć się z bardzo mrocznym i niebezpiecznym politykiem, Babulalem Bhatią. Nie musisz oglądać pierwszego Fukreya, żeby cieszyć się Fukrey Returns, ponieważ prequel jest streszczony w napisach początkowych. W tym filmie wydarzenia z ostatniego filmu rozgrywają się rok później. W rolach głównych wystąpią Ali Fazal, Pulkit Samrat, Richa Chaddha, Varun Sharma, Manjot Singh, Pankaj Tripathi.

Fukrey 2 Historia

Pyskaty Bholi został zwolniony z więzienia, ale jest na skraju bankructwa. Chce więcej pieniędzy i chętnie wykorzysta „wyjątkowe” umiejętności Fukrów, zwłaszcza Choocha (Varun Sharma), aby odpłacić się Babulalowi, który pomógł jej wydostać się z więzienia. Jednak sprawy najwyraźniej nie idą zgodnie z planem i grupa znajduje się w trudnej sytuacji, gdy całe miasto Delhi zwraca się przeciwko nim. Większość filmu jest przyjemna, a komediowe wyczucie czasu doskonałe. W drugiej połowie, podobnie jak w poprzedniej, fabuła jest naciągana i drętwa, a tolerancja widzów zaczyna się wyczerpywać. Ponadto, po pewnym czasie, nadmiar humoru staje się niepokojący. Sequel próbuje zdemaskować nikczemne działania skorumpowanych polityków, a jednocześnie żartuje z wyborów. To najciekawsza część filmu, z wyjątkiem tego, że problemy zostają rozwiązane zbyt prosto na końcu, co jest typowe dla filmów bollywoodzkich.

Jak oceniasz artykuł?