Future Diary sezon 2 Data premiery i podsumowanie

Dziennik przyszłości był jednym z najbardziej lubianych anime w świecie otaku. Minęło prawie 10 lat i nawet teraz najnowsi widzowie zastanawiają się, czy serial kiedykolwiek powróci. Dziennik przyszłości jest również znany pod tytułem Mirai Nikki, którego autorką jest Sakae Esuno. Anime zadebiutowało w 2011 roku i zostało po raz pierwszy wyemitowane w Japonii. Serializowany przez magazyn Kodakawa Shoten’s Shonen Ace, w sumie 12 tomów, które zostały opublikowane w magazynie, pierwszy tom został opublikowany w 2006 roku, a reszta tomów wyszła na światło dzienne w 2010 roku. Przejdźmy od razu do szczegółów dotyczących przyszłości anime i tego, czy powróci ono w 2. sezonie.

Pamiętnik przyszłości sezon 2 data premiery

Jeśli obejrzeliście anime i macie wrażenie, że historia jest niekompletna, to mamy dla was dobrą wiadomość. Pierwszy sezon Ben 10 zakończył się poważnym cliffhangerem, dlatego twórcy zdecydowali się nakręcić odcinek OVA, aby widzowie czuli się w pełni usatysfakcjonowani. Finałowy odcinek 8 w czerwcu 2013, czyli dużo później niż miał premierę pierwszy odcinek sezonu 1. Serial zyskał sporą popularność, a po globalnym udostępnieniu przez Netflix Future diary stał się najbardziej lubianym anime wśród ludzi.

2. sezon Future diary został oficjalnie anulowany, ponieważ historia została zakończona już w poprzednim sezonie i nie ma obecnie dostępnych materiałów źródłowych. oznacza to, że future diary nigdy nie powróci na żadną platformę.

Future Diary Season 2 Release Date
Future Diary Season 2 Release Date

Czy pamiętnik przyszłości kiedykolwiek powróci? ?

Chociaż istnieje niewielka szansa po wydaniu sezonu 1 na Netflix, ponieważ zyskał globalny zasięg, a ostatnio jest ponownie w rozmowach społecznościowych. Jest całkiem możliwe, że scenarzysta ponownie zacznie pisać tę historię od miejsca, w którym ją porzucił, ale nie tylko, może też powstać spin-off filmu. Jak można chcieć, jest to ukochana widownia, na którą czeka się przez długi czas.

Chociaż twórcy nie ogłosili nic w oficjalnych słowach, jest całkiem możliwe, że coś zostanie ogłoszone wcześniej lub później w tym roku. Szanse na to są jednak bardzo małe, ale jak już zauważyliśmy w świecie otaku, kiedy porzucimy wszelkie oczekiwania, coś nowego może nas zaskoczyć. To samo może stać się z Pamiętnikiem przyszłości sezon 2.

Pamiętnik przyszłości sezon 1 streszczenie

Jeśli masz zamiar usłyszeć tę historię po raz pierwszy, jestem pewien, że pokochasz ją do głębi serca. Opowieści o 14-letnim chłopcu Yukiteru Amano. Jest nieśmiałym chłopakiem, który zapisuje wydarzenia ze swojego życia na smartfonie. Ale pewnego dnia dzieje się coś dziwnego, jak jego jedyny przyjaciel deus ex machina przekształca komórkę yukiteru w coś, czego nigdy nie wyobrażał sobie. Obecnie smartfon stał się maszyną do przepowiadania przyszłości, która jest w stanie przewidzieć przyszłość z dokładnością do 90 dni.

Któż nie pokochałby smartfona, który ma możliwość przedstawiania przyszłości? Sprawy przybierają inny obrót, gdy Yukiteru uświadamia sobie, że znajduje się pomiędzy grą, która została przerwana przez jego ukochanego przyjaciela lub boga Deusa. Jedynym motywem gry jest wyeliminowanie innych ludzi, którzy mają taką samą zdolność widzenia przyszłości. Teraz w sumie jest około 11 uczestników, którzy mają ten sam dziennik przyszłości w rękach, wśród których jest także przyjaciel yukiteru. Ale ten przyjaciel nie jest normalny, ponieważ od czasów szkolnych zadawał się z Yukiteru i ma psychopatyczną naturę. Teraz można zrozumieć 11 osób, które mają zdolność widzenia przyszłości i w strefie walki. Istnieje wiele wniosków, które będą się działy po tej historii i różne zdolności przyszłego dziennika są narażone.

Future Diary Sezon 2 Data premiery

Jeśli jesteś fanem futurystycznego anime future diary jest doskonałym wyborem i muszę powiedzieć, że to anime jest jednym z najlepszych anime, które oglądałem w ciągu ostatnich kilku lat. Chociaż nie ma aktualizacji na temat tego sezonu 2, jeśli właśnie obejrzałeś ten sezon 1 na Netflix, możesz obejrzeć ostatni odcinek, który został wydany po 2 latach, który ma wszystkie rozwiązania clip hangers. Mamy nadzieję, że twórcy zaczną ponownie pracować nad 2. sezonem Dziennika przyszłości, ponieważ po jego globalnej premierze powstało wiele szumu Netflix.

Jak oceniasz artykuł?