Gaslit Sezon 2 Data premiery, fabuła, obsada!

Gaslit to serial telewizyjny wyreżyserowany przez Matta Rossa. Gaslit Serial telewizyjny, oparty na podcaście narracyjnym „Slow Burn” Leona Neyfacha, to polityczny thriller telewizyjny.

Ta seria opowiada o skandalu. Gaslit przedstawia wydarzenia historyczne związane z aferą Watergate w latach 70. Wyprodukowany przez Caroline James i Gregga Tilsona jest współczesnym ujęciem tych wydarzeń.

Historia jest szalona, ale prawdziwa. Wydarzenia miały miejsce w Ameryce. Gaslit opowiada historię afery Watergate w sposób, jakiego jeszcze nie słyszeliście. Jest to również przypomnienie zapomnianej przeszłości i ludzi zamieszanych w skandal.

Gaslit Sezon 2 Data premiery

Gaslit Season 2 Release Date
Serial telewizyjny Gaslit

Gaslit Serial telewizyjny, oparty na podcaście „Slow Burn” autorstwa Leona Neyfakh, wszedł na ekrany 24 kwietnia 2022 roku. Od tamtej pory serial w reżyserii Matta Rossa zbiera dobre recenzje od widzów. Przypomina o zapomnianej przeszłości.

Mimo że serial zebrał dobre recenzje, Gaslit nie ma szans na przedłużenie o kolejny sezon. Ponieważ serial przedstawia wydarzenia historyczne, ten thriller polityczny może zakończyć się w finale sezonu. Na razie nie ma oficjalnej informacji na temat serialu Gaslit Data premiery 2. sezonu.

Gaslit jest obecnie kontynuacją serialu telewizyjnego. Ten mini-serial opowiada historię afery Watergate z lat 70. w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie słyszeliście.

Seasons Daty premiery
Gaslit Sezon 1 Data premiery 24 kwietnia 2022
Gaslit Season 2 Release Date Jeszcze nie ogłoszono
Gaslit Sezon 2 Data premiery

Gaslit Sezon 1 Historia

Matt Ross wyreżyserował Gaslit, polityczny mini-serial sensacyjny. Serial telewizyjny Gaslit, oparty na historycznych wydarzeniach związanych ze skandalem w Ameryce, opowiada historię, jakiej jeszcze nie słyszeliście. Produkcja Caroline James i Gregga Tilsona to współczesne ujęcie wydarzeń związanych z aferą Watergate z lat 70.

Robbie Pickering stworzył mini-serial, który jest kontynuacją podcastu „Slow Burn”, podkreślając ekstrawaganckie aktorstwo osobistości zamieszanych w skandal.

Pierwszy odcinek Gaslit Sezon 1 został wydany 24 kwietnia 2022 r. W sumie 8 odcinków tego mini-serialu. Każdy odcinek ma około godziny długości.

Gaslit Sezon 1 Obsada

Gaslit Sezon 2 Data premiery
Serial telewizyjny Gaslit

Julia Roberts: Martha Mitchell

Julia Roberts wciela się w rolę Marthy Mitchell, pierwszej informatorki o skandalu. Miniserial koncentruje się na postaci Marthy Mitchell.

Amerykańska aktorka Julia Fiona Roberts nigdy nie przypuszczała, że kiedyś będzie jedną z najpopularniejszych aktorek. Miłośniczka zwierząt Julia Roberts chciała zostać weterynarzem, ale zamiast tego studiowała dziennikarstwo. Kiedy jej brat odniósł sukces w Hollywood, postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Amerykańska aktorka zadebiutowała w dwóch filmach: Mystic Pizza oraz Satysfakcja. Julia Roberts otrzymała nominację do Oscara i zdobyła nagrodę People’s Choice dla ulubionej aktorki za ten film Pretty Woman.

Sean Penn: John Mitchell

Sean Penn jest nierozpoznawalny w roli Johna Mitchella. Mąż Marthy Mitchell, John Mitchell, był prokuratorem generalnym Ameryki za czasów prezydenta Richarda Nixona.

Sean Penn ma barwną karierę filmową. Aktor zadebiutował w filmie Taps występując w roli silnej głowy młodzieży. Fani i krytycy byli zachwyceni jego talentem. W latach 90. dynamiczny aktor Sean Penn dał się poznać jako wszechstronny i utalentowany aktor. Za ten film otrzymał swoją pierwszą nominację do Oscara Dead Man Walking. Mystic River film, dzięki któremu Sean Penn zdobył swojego pierwszego Oscara dla najlepszego aktora.

Dan Stevens: John Dean

Dan Stevens wciela się w rolę Johna Deana. John Dean jest młodym doradcą Białego Domu, zmuszanym do kłamania dla prezydenta Nixona.

Dan Stevens rozwijał swoje umiejętności aktorskie w National Youth Theatre of Great Britain. Występował w wielu sztukach teatralnych. Aktor Dan Stevens został nominowany do nagrody Iana Charlesona za rolę Orlando w serialu „Jak wam się podoba”.

Gaslit Sezon 2 Trailer

Robbie Pickering stworzył mini-serial, Gaslit, opowiadającym o skandalu Watergate w latach 70. Pierwszy odcinek tego politycznego serialu sensacyjnego został wyemitowany 24 kwietnia 2022 roku. Od tamtej pory serial zbiera dobre recenzje widzów. Wyprodukowany przez Caroline James i Gregga Tilsona serial przypomina nam o zapomnianej przeszłości i ludziach zamieszanych w skandal.

Mimo że serial zebrał dobre recenzje widzów, prawdopodobnie nie doczeka się 2. sezonu. Gaslit przedstawia wydarzenia historyczne. Miniserial najprawdopodobniej zakończy się w finale sezonu.

Na razie nie ma oficjalnych informacji na temat zwiastuna serialu Gaslit Sezon 2. Wznowienie tej serii również nie zostało oficjalnie ogłoszone.

Gdzie oglądać Gaslit Sezon 2?

Pierwszy sezon serialu Gaslit jest dostępny na STARZ oraz Amazon Prime Video. Jeśli i kiedy ukaże się 2. sezon, będzie go można obejrzeć na Amazon Prime Video. Aby oglądać ten serial na Amazon Prime Video, musisz posiadać dodatkową subskrypcję Lionsgate Play do swojego konta Amazon.

Jak oceniasz artykuł?