Gdzie kręcono 6. sezon serialu The Expanse?

The Expanse Season 6

The Expanse jest oryginalnym serialem Amazon Prime Video. Obecnie jest emitowany na antenie. Ten sezon ma 6 odcinków. Jest to amerykański serial telewizyjny science fiction. Czas trwania każdego programu to 42-56 minut. Serial ma 6 sezonów. IGN ocenił film na 8, a Rotten Tomatoes przyznał mu 91% głosów.

Historia jest dość ciekawa. Jeśli jesteś fanem science fiction i dramatu, to ten program jest dla Ciebie. Serial jest adaptacją książki.

Układ Słoneczny był kolonizowany przez setki lat przez ludzkość. Trzy największe mocarstwa wraz z luźną konfederacją zajmują miejsce.

Jeśli jeszcze go nie oglądałeś, teraz jest na to czas. Oglądaj cały sezon online. Jestem pewna, że ci się spodoba.

Serial można oglądać na Amazon Prime Video. Jeśli jeszcze nie zasubskrybowałeś kanału, zrób to teraz!

Przejdźmy teraz do ciekawego faktu! Czy wiesz, gdzie kręcono sezon 6?? Cóż, jeśli nie. Przewiń, aby dowiedzieć się!

Gdzie kręcono The Expanse Season 6?

6. sezon serialu The Expanse był kręcony w całości w Toronto. Filmowanie rozpoczęło się w styczniu 2021 roku i zakończyło w maju 2021 roku. Jest to więc główne miejsce, w którym kręcono serial. Przejdźmy teraz do szczegółów. Oczekiwano, że zdjęcia do serialu zakończą się do kwietnia. Ale data została przedłużona do maja. W maju ekipa zakończyła zdjęcia.

The Expanse Sezon 6 Szczegóły lokalizacji

Ekspansja
Ekspansja

Toronto to stolica Ontario. To jest dokładne miejsce, w którym kręcono sezon 6. Toronto jest domem serialu i większość projekcji odbywała się tylko tutaj. Poprzedni sezon był kręcony w Pinewood Toronto Studios. Co więcej, produkcja 6. sezonu mogłaby równie dobrze odbywać się właśnie tutaj. Ta lokalizacja służy za główne miejsce pobytu dla całej ekipy. Nie zapominajmy także o głównych scenach.

Studio Pinewood Toronto służy zespołowi produkcyjnemu jako główne zaplecze rozrywkowe. Miejsce to ma jedenaście scen na powierzchni 250 000 m2. przestrzeń produkcyjna zbudowana na stopach.

Ponieważ serial wymaga ogromnej przestrzeni, zwłaszcza sceneria układu słonecznego. To miejsce jest idealne do stworzenia scenerii i rekwizytów do nakręcenia tego samego filmu. Gigantyczny, zapierający dech w piersiach statek kosmiczny został przygotowany tylko w tym studiu. W pełni dźwiękoszczelne studio pomogło ekipie w spokojnym i efektywnym kręceniu scen. Nie należy zapominać, że studio posiada również scenę wyposażoną w sprzęt elektryczny.

Jak wszyscy wiedzą, studio sarenek Toronto Pine jest centrum przemysłu filmowego. Tutaj kręcona jest większość seriali i filmów. A po filmie The Expanse miejsce to zyskało znacznie na znaczeniu. Krajobraz miasta i przestrzeń miejska Toronto to rzeczywiście cudowne miejsce o wspaniałych walorach krajobrazowych. To dlatego najwięksi reżyserzy filmowi myślą o kręceniu w tym właśnie miejscu. To miejsce przyniosło wiele korzyści dla całej obsady.

Więcej szczegółów o serialu The Expanse

Ekspansja
Ekspansja

Finch, Opowieść podręcznej, Czarne lustro i inne popularne filmy i seriale były tu kręcone.

Studio znajduje się w Toronto przy 225, Commissions Street.

Zdjęcia do finałowego sezonu trwały zaledwie cztery miesiące. A teraz możecie się nimi cieszyć!

Nie mamy dostępu do zdjęć z ostatniego dnia zdjęciowego. Podróż całej serii trwała 6 długich lat. To bardzo dużo czasu!

Piękno krajobrazu czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

Na razie to wszystko. Idź i obejrzyj serię na Amazon Prime Video. Więcej informacji na bieżąco.

Szczęśliwy zegarek!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ | Czy Ahsoka kiedykolwiek powróciła do Zakonu Jedi??

Jak oceniasz artykuł?