Gdzie oglądać Szybkich i wściekłych online?

Ludzie mają skłonność do ekscytowania się szybkim życiem i wściekłym nastawieniem. Seria Szybcy i wściekli zrobiła to samo i pozostawiła globalną publiczność zachwyconą i zdumioną szybką akcją i zaskakującymi zwrotami akcji. Warta uwagi akcja i przygoda. Wszystkie te filmy ukazują różne aspekty miłości i przyjaźni. Czy tęsknisz za ich oglądaniem?? To naturalne, że tęsknimy i chcemy obejrzeć je ponownie. Lub Czy nigdy ich nie oglądałeś? W tym artykule znajdziesz wiele opcji, gdzie oglądać filmy.

Gdzie oglądać Szybcy i wściekli online?

Gdzie oglądać Szybkich i wściekłych online?
Szybcy i wściekli

Wszystkie filmy były powszechnie lubiane i wielokrotnie oglądane przez widzów, aby przejść przez mieszane emocje związane z szybkim i wściekłym terenem. Sieci internetowe o nazwie „Hulu” i „HBO Max” emitują serię do drugiej części o nazwie „2 Fast 2 Furious”. Czwartą i piątą część można obejrzeć na platformach takich jak Philo, FuboTV i większości platform VOD. Platformy te mogą obejmować Amazon Prime, Google Play, Apple Tv, itd. Są one również dostępne na stronie Netflix. Zwiastuny i kultowe sceny z filmu są dostępne w serwisie YouTube. Mam nadzieję, że ten artykuł zaspokoił Twoją ciekawość i spełnił swój cel. Jeśli jeszcze nie obejrzałeś filmów, zapoznaj się z innymi artykułami na naszej stronie, które poruszają inne tematy związane z rozrywką.

Szybcy i wściekli to seria filmów, które odniosły ogromny sukces i wywołały u widzów śmiech, płacz, tęsknotę i wiele innych osobistych emocji. Filmy te były pierwszą formą medialną w erze nowożytnej, która pokazała nowe oblicze świata ulicznych wyścigów i napadów. W serialu pojawiła się doskonała herbata, zarówno przed kamerą, jak i poza nią. Jest to franczyza, w ramach której powstało dziewięć filmów, kilka spin-offów i filmów krótkometrażowych. Pierwszy film pod tytułem „Szybcy i wściekli” został wyreżyserowany przez Roba Chone’a. Producentem od pierwszego do trzeciego filmu był Neal H. Moritz był producentem, a po drodze dołączyli inni producenci. Druga część ma bardzo ciekawą nazwę, łączącą liczbę porządkową z tytułem jako kalambur, więc ostatecznie została nazwana „2 Fast 2 Furious” i została wyreżyserowana przez Johna Singletona. Po niej przyszła kolej na trzecią, czwartą, piątą i szóstą część serii zatytułowaną „The Fast And The Furious: Tokyo Drift”, „Fast & Furious”, „Fast Five” oraz „Fast & Furious 6”. Wszystkie te trzy części zostały wyreżyserowane przez tego samego reżysera, Justina Lina. Wyreżyserował również dziewiątą i ostatnią część, jak dotąd nazwaną „F9”. W międzyczasie film 'Furious 7′ został wyreżyserowany przez Jamesa Wana, a 'The Fate Of The Furious’, czyli ósmą część, wyreżyserował F.Gary Gray. Universal Studios połączyło fabuły bardzo przekonująco i uroczo, nie zmieniając oryginalnej tematyki serialu.

Przeczytaj: Jak zdobyć Pokecoins w Pokemon Go za darmo?

Daty wydania Szybkich i wściekłych

Gdzie oglądać Fast And Furious Online?
Szybcy i wściekli

Pierwsza część, zatytułowana „Szybcy i wściekli”, oszołomiła widzów niesamowitymi wyczynami kaskaderskimi i zaskakującą fabułą 22 czerwca 2001 r. Imponujący pokaz kaskaderskich wyczynów i atrakcyjności kontynuowano wraz z premierą drugiej części 6 czerwca 2003 r. Trzy lata później, w 2006 roku, ukazała się trzecia część pod tytułem „Szybcy i wściekli: Tokio Drift”, „Szybcy i wściekli”, „Szybka piątka” oraz „Szybcy i wściekli 6″ ukazały się odpowiednio 16 czerwca 2006 roku, 3 kwietnia 2009 roku, 29 kwietnia 2011 roku i 24 maja 2013 roku. Furious 7” wszedł na ekrany 3 kwietnia 2015 r., „The Fate Of The Furious” ukazał się 14 kwietnia 2017 r., a ostatnia część nosi tytuł „F9”. Premiera F9 25 czerwca 2021 r.

Szybcy i wściekli fabuła

W „Szybkich i wściekłych” chodzi o tajnych policjantów, złodziei, wytrawnych przestępców, agentów detektywistycznych, którzy ścigają się nawzajem lub rozwiązują różne skomplikowane sprawy. Stało się to dzięki sztuczce prędkości stosowanej przez fantastyczne samochody, które były używane w wyścigach. Postawa zarówno ścigającego, jak i ściganego była intensywnie wściekła i rygorystycznie pociągająca. Poszczególne części filmu skupiały się wokół tego samego tematu i postaci, ale z nowym ujęciem i nową fabułą zdarzeń.

Szybcy i wściekli obsada

W obsadzie Szybkich i wściekłych znaleźli się znani hollywoodzcy aktorzy i aktorki, tacy jak Paul Walker, Vin Deisel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster itd.

Jak oceniasz artykuł?