Good Morning Veronica Season 2 Release Date!

Good Morning, Verônica to pełnowartościowy dramat kryminalny, thriller i tajemnica. W czasie pandemii wszystko, czego potrzebowałeś, to doskonały dramat, który dostarczy Ci dreszczyku emocji i odciągnie Twój umysł od problemów świata zewnętrznego. Dzień dobry, Verônica to serial Netflixa, który warto obejrzeć, jest bardzo trzymający w napięciu i porywający. Będzie trzymał Cię w napięciu. Dowiedzmy się więcej o serialu Dzień dobry, Verônica.

Brazylijski serial Good Morning, Verônica został stworzony przez Raphaela Montesa, a scenariusz napisali Davi Kolb, Gustavo Bragança, Ilana Casoy, Raphael Montes i Carol Garcia. Serial jest reżyserowany przez José Henrique Fonseca, Rog de Souza i Izabel Jaguaribe i adaptowany na podstawie powieści Bom Dia, Verônica autorstwa Raphaela Montesa i Ilany Casoy. Muzykę skomponowali Dado Villa-Lobos i Roberto Schilling, a producentami wykonawczymi są Raphael Montes, José Henrique Fonseca, Ilana Casoy i Eduardo Pop. W serialu występują: Tainá Müller, Silvio Guindane, Adriano Garib, Eduardo Moscovis, Antônio Grassi, Camila Morgado, César Mello i Elisa Volpatto. Serial jest dostępny w serwisie Netflix od 1 października 2020 roku. Pierwszy sezon składa się z 8 odcinków, a czas trwania każdego z nich to około 41-49 minut. Sezon 1 serialu został już zakończony, ale wszyscy widzowie z niecierpliwością czekają na sezon 2. Czy będzie jakiś kolejny sezon Good Morning, Verônica, kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się więcej o dacie premiery 2 sezonu i fabule!

Good Morning, Verônica Season 2 Release Date

Netflix zawsze powraca z nowymi serialami i filmami, tak jak teraz z kolejną tajemnicą, thrillerem i dramatem kryminalnym. Pomimo opinii widzów serial otrzymał ocenę 7.6 na 10 według IMDb. Gdy zaczniesz oglądać serial, nie będziesz mógł przestać, bo jest on bardzo wciągający. Dzień dobry, Verônica został po raz pierwszy udostępniony 1 października 2020 r. na Netflix z tytułami odcinków „Dzień dobry, Verônica”; „Wewnątrz pudełka”; „Nieoczekiwana wizyta”; „Ciao, Principessa”; „Poza pudełkiem”; „Klatka”; „Leć, mały ptaszku” i „Kobieta, która wiedziała za dużo”. Wszystkie odcinki serialu miały premierę tego samego dnia i od tego czasu serial jest uwielbiany przez ogromną liczbę widzów. Minął już ponad rok, odkąd widzowie otrzymali ten sezon i z utęsknieniem czekają na sezon 2. Z przyjemnością informujemy, że 2. sezon serialu został już odnowiony i minął ponad rok od ogłoszenia, ale nadal nie ma żadnych aktualizacji dotyczących daty premiery.

Good Morning, Verônica Season 1 Release Date 1 października 2020
Good Morning, Verônica Season 1 End Date 1 października 2020 r
Good Morning, Verônica Season 2 Release Date Nie ma jeszcze zapowiedzi

Good Morning, Verônica Season 2 Story

Good Morning Veronica Season 2
Dzień dobry Veronica

Fabuła Good Morning, Verônica sprawi, że w każdej scenie będziesz trzymał się w napięciu i nie będziesz mógł się powstrzymać od obejrzenia wszystkich odcinków na raz. Fabuła Good Morning, Verônica obraca się wokół głównej bohaterki o imieniu Veronica Torres, która jest urzędniczką policji. Jej życie przybiera zły obrót, gdy podczas zwykłego spaceru jest świadkiem samobójstwa, które całkowicie odmieni jej życie. Co będzie dalej? Aby dowiedzieć się więcej, trzeba obejrzeć Good Morning, Verônica. Na razie jednak nie wiadomo nic o fabule 2. sezonu, nawet jeśli zostanie odnowiony.

Dzień dobry, Verônica Sezon 2 Obsada

Good Morning Veronica Season 2 Release Date
Dzień dobry Veronica

Obsada serialu spisała się znakomicie, a ich gra aktorska jest jednym z największych powodów popularności serialu. Zapoznajmy się więc z listą obsady serialu: Verônica Torres (Tainá Müller); Claúdio Antunes Brandão (Eduardo Moscovis); Janete Cruz (Camila Morgado); Wilson Carvana (Antônio Grassi); Anita Berlinger (Elisa Volpatto); Janice Cruz (Marina Provenzzano); Gregório Duarte (Sacha Bali); Deusdete „Deusa” Camargo da Silva (Pally Siqueira); Paulo (César Mello); Nelson (Silvio Guindane); Victor Prata (Adriano Garib) i wiele innych. Lista obsady 2. sezonu serialu Good Morning, Verônica jest na razie dość niejasna, ale jedno jest pewne: Tainá Müller powróci jako Verônica Torres, a także możemy się spodziewać, że zobaczymy kilka nowych twarzy.

Good Morning, Verônica Season 2 Trailer

Zwiastun 1. sezonu już się ukazał i można go obejrzeć na oficjalnej stronie Netflix kanał na YouTube. 16 września 2020 roku pojawił się zwiastun 1. sezonu, który do tej pory zgromadził około 454 tys. wyświetleń. Prawie rok temu sezon 2 został potwierdzony przez wideo, które pojawiło się na oficjalnym kanale Netflix Brasil, ale nie ma żadnych aktualizacji na temat daty premiery. Jeśli jeszcze nie oglądałeś Dzień dobry, to na co czekasz?? Oglądaj na Netflix. Podziel się z nami swoją opinią na temat serialu w sekcji komentarzy. Bądź na bieżąco z Site, aby uzyskać więcej takich artykułów o swoich ulubionych programach i filmach!

Jak oceniasz artykuł?