Grand Blue Sezon 2 Data premiery

Grand Blue to japońska manga napisana przez Kenji Inoue i zilustrowana przez Kimitake Yoshioka. Od kwietnia 2014 roku jest publikowane w wydawanym przez Kodanshę magazynie mangowym excellent! W ciągu dnia, a od września 2021 roku w 17 wydaniach tankbonowych. Kodansha USA, oddział Kodansha Comics, publikuje komiks online w języku angielskim. Adaptacja serii telewizyjnej Zero-anime G emitowana w bloku programowym MBS Animeism od lipca do września 2018 r. W sierpniu 2020 roku odbyła się premiera adaptacji filmu aktorskiego.

Grand Blue Season 2 Release Date

Pierwszy sezon Grand Blue, który składał się z 12 odcinków, miał swoją premierę 14 lipca 2018 roku i trwał do 29 września tego samego roku. W ciągu ostatnich lat nie wspomniano o nowym sezonie i nadal nie wiadomo, czy Excellent Blue otrzyma Grand Blue Season 2 w jakikolwiek sposób.

Jednak obecnie nie ma powodu do stresu. Programy anime mogą potrzebować nawet 5 lat, aby się odrodzić, więc Zero-G miało dużo czasu, aby ogłosić nowy sezon. Ponadto wciąż rozpowszechniane są nowe fragmenty układu mangi, więc nie zabraknie oryginalnych źródeł dla nadchodzącego sezonu.

Biorąc pod uwagę te okoliczności, uważamy, że Stupendous Blue ma duże szanse na odrodzenie się w nowym sezonie. Jeśli tak się stanie, to według naszych najlepszych przypuszczeń Grand Blue Season 2 ukaże się w 2022 roku.

Grand Blue Season 1 Release Date 14 lipca 2018 r
Grand Blue Sezon 1 Data zakończenia 29 września 2018 r
Grand Blue Sezon 2 Data premiery Jeszcze nie ogłoszono

Grand Blue Season 2 Expected Story

Grand Blue Sezon 1
Grand Blue Sezon 1

Ostatni odcinek serialu był pełen dziwacznych i zaskakujących sytuacji. Widzieliśmy, jak Iori z trudem kończy testy z powodu choroby morskiej. Co więcej, w hotelu, w którym wszyscy mieszkali, członkowie jego grupy postanowili wypić ogromne ilości dodatkowego alkoholu. Biorąc pod uwagę swoją wrażliwość, Iori decyduje się im towarzyszyć. Wkrótce potem spotyka Ainę, która prawie nie ma nic na swoim ciele. Aina jest z niego niezadowolona. Nieumyślnie spożywa mocny alkohol, co drastycznie zmienia jej charakter. Iori i Kohei opuścili hotel po tym, jak zaskoczyła ich jej nowa pijana osobowość.

W 2. sezonie możemy spodziewać się kolejnych szalonych wydarzeń w życiu Iori. Pamiętajmy, że do tej pory nie ukończył studiów wyższych. Wygląda na to, że czeka go długa i brudna podróż.

Trwają prace nad animowaną adaptacją pięciu tomów serii komiksowej Grand Blue. W związku z tym nie ma gwarancji, że druga seria zostanie wydana. Ostateczna decyzja należy do decydentów. Ponadto, ostatnie spotkanie Iori z Ainą było przerażające. Intrygujące będzie obserwowanie, jak rozwinie się ich relacja w nadchodzącym sezonie.

Grand Blue Sezon 2 Przewidywana obsada

Mamy wielkie nadzieje, że oryginalna obsada powróci w 2. sezonie Grand Blue. Chociaż nowe postacie mogą stanowić dodatkowy zwrot w fabule, na razie niewiele można ujawnić.

Poznaj świat Grand Blue, powracając do sezonu 1, dopóki nie poznamy więcej szczegółów na temat serialu.

Oprócz naszych głównych gwiazd, Grand Blue Sezon 2 może również wprowadzić kilka nowych postaci. Shiori Kitahara, młodsza siostra Lori, jest jednym z nowych członków obsady. Gimnazjalistka może spowodować problemy w życiu swojego młodszego brata. Z drugiej strony, siostra Kanako Lidy, Kaya Mizuki, jest już na liście. Kohei Imamura, otaku, będzie pod wielkim wpływem jej pojawienia się w serialu.

Grand Blue Sezon 1 Historia

Grand Blue
Grand Blue

Iori Kitahara rozpoczynał swój pierwszy rok na Uniwersytecie Izu, otoczony morzem i promieniami słońca w nadmorskim miasteczku Izu. Po przeprowadzce do Grand Blue, gdzie znajduje się również sklep nurkowy jego wujka, zamierzał rozpocząć życie w college’u, pełne wspaniałych dziewczyn i miłych przyjaciół. Jednak nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Wchodząc do sklepu, zostaje skonfrontowany z awanturnikami, którzy są dwa lata starsi od niego i zostaje zmuszony do wzięcia udziału w ich pijackich zabawach. Mimo początkowej niechęci, Iori w końcu angażuje się w ich działania.

To działanie zjednuje mu jednak nienawiść kuzynki Chisy Kotegawy, która przybywa w najgorszym możliwym momencie. Iori nadal wydaje się być chętny do zdobycia upragnionego doświadczenia w college’u, ale czy tym razem wszystko pójdzie łatwo, czy też po raz kolejny wpakuje się w kłopoty??

Gdzie oglądać Grand Blue Sezon 2?

„Grand Blue – sezon 1” jest obecnie dostępny do oglądania na stronie Amazon Prime Video. Fani mogą się spodziewać, że po zatwierdzeniu sezonu drugiego, będzie on emitowany na tym samym nośniku co sezon pierwszy, choć losy serialu pozostają nieznane.

Grand Blue Sezon 2 Trailer

„Grand Blue – Season 1” jest obecnie dostępny na Amazon Prime Video. Fani mogą spodziewać się, że po zatwierdzeniu sezonu drugiego, będzie on dostępny na tym samym nośniku co sezon pierwszy, choć losy serialu pozostają nieznane.

Jak oceniasz artykuł?