Gry bitewne w 5 sekund Sezon 2 Data premiery Szczegóły!

„Gra bitewna w pięć sekund” aka „Bitwa w 5 sekund po spotkaniu”. To japońska seria Manga. Autorem tej niesamowitej serii jest „Saizō Harawata”. Seria telewizyjna anime tej japońskiej mangi została napisana przez Touko Machidę, a wyreżyserowana przez Meigo Naito i Nobuyoshi Arai. Seria telewizyjna anime została wyemitowana 13 lipca 2021 roku na kanale Tokyo MX i BS11, a zakończyła się odcinkiem 12 28 września 2021 roku.

Dzięki gatunkowi akcji seriale anime zyskują dużą popularność wśród fanów anime i widzów. Ta niesamowita seria anime rozpoczęła się od ucznia szkoły średniej, Akiry Shiroyanagi, który uwielbia grać w konpeito i gry z cukierkami. Uczeń szkoły średniej, który jest dobry w nauce, ale zawsze lubi grać w gry. Z jego umiejętnością „Sophist”.

Kolejną postacią jest 17-letnia licealistka, Yūri Amagake. Nie lubi słowa „przypadek” i ma zdolność Boga Demona. A dzięki zabawnym postaciom w tej serii, oglądanie jej będzie przyjemnością. Sezon 1 tej serii zakończył się już bezbłędnie, a fani czekają na sezon 2.

Jeśli czekacie na jakieś wieści o 2. sezonie, to oto mamy dla was kilka informacji.

Battle Game in 5 Seconds Season 2 Release Date

Gra bitewna w 5 sekund Sezon 2

Nie jest to oficjalnie ogłoszone, ale będzie sezon 2 i fani mają nadzieję na powrót tej serii anime. Po ogromnym sukcesie sezonu 1, są ogromne szanse, że twórcy gry Battle w 5 sekund wydadzą sezon 2 gry Battle w 5 sekund bardzo szybko dla swoich fanów.

Bohaterowie po stronie Akiry pozostaną ci sami, ale pojawią się nowe postacie, ponieważ niektórzy złoczyńcy z czerwonej strony już nie żyją. Życie Akiry będzie kontynuowane w 2. sezonie. Jednak według bardzo różnych źródeł, bitwa w grze w 5 sekund powróci wraz z sezonem 2. Fani bitew w grach mogą spodziewać się premiery 2. sezonu w 2022 roku.

Gra bitewna w 5 sekund Sezon 1 Podsumowanie

Sezon pierwszy z chłopcem z liceum Akira Shiroyanagi, który uwielbia gry z nauką. Z powodu tajemniczej dziewczyny Mion znalazł się w walce wbrew swojej woli i powiedziano mu, że musi grać w dziwne gry i walczyć o przetrwanie do końca, tak jak inni uczestnicy dziwnej gry.

Kandydaci do bitwy zostali poinformowani, że zostaną wymazani ze swojego „rejestru rodzinnego”, wezmą udział w eksperymencie i zyskają pewne rodzaje mocy. Zamierzał wygrać bitwę dzięki swoim nowym mocom i zniszczyć organizację. Z wszystkimi mocami rozpoczyna się bitwa.

Battle Game in 5 Seconds Sezon 2 Fabuła

Po przeanalizowaniu historii z poprzedniego sezonu gry Battle w 5 sekund. Możemy przewidzieć, że historia rozpocznie się od końca 1. sezonu z udziałem nowych i starych postaci. Ponieważ wszyscy złoczyńcy z drużyny Czerwonych zginęli w sezonie 1. W kolejnym sezonie serialu mogą pojawić się nowe postacie lub złoczyńcy.

O grze bitewnej w 5 sekund

Battle Game in 5 Seconds Sezon 2

Pierwszy sezon gry bitewnej 5 sekund dobiegł końca 28 września 2021 r. Seria jest napisana przez Touko Machidę, wyreżyserowana przez Meigo Naito i Nobuyoshi Arai i animowana przez SynergySP, Vega Entertainment, i Studio A-Cat.

Ale serial nie został jeszcze wznowiony. Ponadto, jak na razie nic nie zostało oficjalnie ogłoszone. Recenzje serialu zawsze były dobre, fani oglądają go z całego świata. Jednak po obejrzeniu zakończenia 1 sezonu są większe szanse, że sezon 2 zostanie wydany bardzo szybko. Fani czekają na premierę 2 sezonu.

Battle Game in 5 Seconds Season 2 Trailer

Ponieważ nie ma oficjalnego zwiastuna od twórców gry bitewnej w 5 sekund. Ale jak zawsze widzowie czekają na dalsze oficjalne wiadomości od twórców anime i datę premiery 2 sezonu anime. Biorąc pod uwagę niesamowitą reakcję fanów na 1. sezon, istnieją ogromne szanse, że ten sezon zostanie wkrótce wydany. Jednak zawsze jesteśmy tu po to, by informować Was o nadchodzących nowościach.

Jak oceniasz artykuł?